Μαδερφακιν star wars

Ωραιο και το 11ο…μας προετοιμαζει για αυτα που ερχονται στο επομενο…

2 Likes

ευτυχώς που γράφετε για τα επεισόδια, δεν θα είχα δει κανένα :sweat_smile:

2 Likes
1 Like

Εχοντας δει μόνο τις ταινίες και ποτέ anime , αξίζει να ασχοληθώ με το clone wars ?

Καταρχας το Clone Wars δεν ειναι anime, ειναι animated, εχει διαφορα. Κατα δευτερον, 100%. Για μενα το Clone Wars εχει το καλυτερο storytelling σε ολο το saga, και μετα πανε οι 6 κλασικες ταινιες του Λουκας.

3 Likes

Clone wars είναι φανταστικό και εννοείται να το δεις

Το βλεπεις με κλειστα ματια και μετα προχωρας στο Rebels…

Και rebels ε?Καλη φάση

Εγώ θα ήθελα να διαγραφεί από τη μνήμη μου το Clone Wars για να το δω άλλη μία φορά σαν πρώτη φορά

2 Likes

Το Rebels ειναι λιγο να μπεις στο κλιμα με τον 1ο κυκλο και μετα εχει τρελα σκηνικα…

2 Likes

Έκανα μια παυση το clone Wars και έκατσα και είδα το Obi -Wan . Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο hate η σειρά υπάρχουν προβληματα φυσικά. Αλλά είναι τιμια σειρά . Δείχνει ένα στορυ που δεν το είχα ξαναδεί .

Που το είδες το hate? Στα σοσιαλ μίντια?

Η σειρά είχε τρελό viewing και οι περισσότεροι γουστάραμε πολύ. Για μένα η καλύτερη live action σειρά.

Ναι διάβασα αρκετά κακά σχόλια και γενικά είναι καλό το obi -wan αλλά mandalorian και ando δεν είναι.

Για μενα:

  1. Andor
    2.Mandalorian
    3.Kenobi
    4.Boba Fett

Το λεω αυτο ως συνολικη αισθηση…
Πχ το Kenobi εχει καποιες απιστευτες κορυφες αλλα και καποιες απιστευτα κακογραμμενες σκηνες…Το ιδιο ισχυει και για το Boba…
Οι 2 πρωτες σειρες ειναι πολυ πιο σταθερες σε ποιοτητα…

Πάντα βλέπω μια σειρά/ταινία και μετά διαβάζω σχόλια, βαθμολογίες στο IMDb για να μην μπω με αρνητική προδιάθεση και η γνώμη να είναι 100% δική μου. Μην διαβάζετε τίποτα και κρίνετε μόνοι σας

Λατρεύω τις λίστες δεν γίνεται να μην γράψω την δική μου :stuck_out_tongue:

1)Mando
2)Andor
3)Kenobi
4) Book

Τα πρώτα 2 τα βρίσκω εξαιρετικά με μικρή προτίμηση στο Mandalorian. Kenobi όλα κομπλέ και γαμω πέρασα αλλά νομίζω υστερεί λίγο των άλλων 2. Book και αυτό οκ αλλά τα 2 επεισόδια που ο Boba δεν είναι πρωταγωνιστής είναι τα καλύτερα αν λέει κάτι αυτό για τον κεντρικό χαρακτήρα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Συμφωνώ απόλυτα με την λίστα του osfp. Το Kenobi όντως κάπου έχανε αλλά η εικόνα του ήταν άψογη.

1 Like
  1. Kenobi 9.5
  2. Mandalorian 9
  3. Andor 8
  4. Boba Fett 7

Γαμω ήταν το γράψιμο στο Κενομπι. Έδειξε άψογα την σχέση μεταξύ Βεηντερ και Κενομπι.

1.obi
2.wan
3.kenobi
4.andor
5.mandalorian
6.boba

3 Likes

Υπάρχει άτομο άραγε που δεν θα έχει book στο 4 ;:thinking:

Εξαιρετικό το Andor, το τελείωσα μόλις.

Βέβαια θα μπορούσε να μην είναι καν star wars, αλλά χίλιες φορές καλες ιστορίες με ράντισμα star wars παρά το αντίθετο (βλέπε μπόμπα).

3 Likes