Μαδερφακιν star wars

Δε νομίζω να είναι ζωντανός. Άψογη η αφίσα

2 Likes

Νεκρός η ζωντανός αφισαρα!!!

1 Like

Ποσο πιο απεγνωσμενοι εκει στη Disney… ok μαγκες, το target group των nostalgia junkies τοχατε πιασει και με το teaser με το γελιο Palpatine, δεν χρειαζοταν να πεσετε ακομα πιο χαμηλα (το οποιο ειναι btw και εντελως σαν fan made and poorly photoshopped)

2 Likes
2 Likes

Εγώ θα το πω και αν θέλετε με κράζετε :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Επειδή στο τέλος του trailer ακούγεται η ανάσα του Dath Vader (και όχι στο πρώτο ανακεφαλαιωτικό λεπτό), αν τον αναστήσουν στην ταινία και δεν σηκωθείτε να φύγετε από την αίθουσα εκείνη την στιγμή θα είστε για φάπες.

2 Likes

Ανατριχιλα!!!

Δεν το ακουω το αποσπασμα που λες. Δεν προκειται να αναστησουν κανεναν χαρακτηρα που να εχει πεθανει με 100% επαληθευση και εχουμε δει και το Force Ghost του. Το θεμα ειναι τι θα γινει με τον Palpatine…

Πολυ ωραια visuals παντως το νεο τρεηλερ. Και σε πλανητες, και σε διαστημοπλοια, και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια πραγματικη μαχη με φωτοσπαθα. Τους πηρε δυομιση ταινιες.

Εμείς οι φλωροι περιμένουμε αποκατάσταση του jar jar :upside_down_face:

4 Likes

1:42

Dark side!!!

Λίγη νοσταλγία λείπει από το teaser. Επίσης ο emperor μιλάει έτσι; Εμένα τόσο η αφίσα όσο και το όνομα με φοβίζουν για απλή συρραφή όσων θα ικανοποιήσουν τον σκληρό πυρήνα.

1 Like

Ειμαι στον σκληρο πυρηνα οποτε αν θελουν να με ικανοποιήσουν δεν εχω κανενα προβλημα :laughing:

1 Like

δηλαδή αν τώρα γράψω πως το Last Jedi μου άρεσε θα ξεσηκώσω force wave οργής;

Πάντως καλό teaser, μακάρι να μην τα κάνουν μπάχαλο.

2 Likes

Θα υποστεις force choke το πιο πιθανο :joy:

2 Likes

άστους να λένε… το last jedi γαμάει

3 Likes

Η ρει τι φάση? διπλό lightsaber και κόκκινο? Τι θέλουν πια απο εκείνη, στην αρχή την πήγαιναν για γυναίκα luke, μετά για ashoka και τώρα για darth maul… ρε φέρτε πίσω τον jar jar… Πέρα απο την πλάκα πάντως πιστέυω ο jj θα κάνει αυτό ακριβως που θέλουν οι φανς και χέστηκε για όλους τους άλλους…

2 Likes

Αυτό με την Ρέι φαντάζομαι πως είναι τυράκι και δεν την βλέπω να περνάει στο dark side αλλά έστω και μια στραβή να γίνει και την κάνει ο emperor sith προβλέπω εγκεφαλικά!!! Το αναδιπλούμενο φωτόσπαθο επικό τουλάχιστο!! Φανμποιμοντοφ

Ωραιες desktop wallpaper σκηνες οι οποιες καινουριες, το προβλημα παραμενει -και θα παραμεινει- οτι δεν υπαρχει κανεις χαρακτηρας να συνδεθεις με καποιο τροπο, οπως ηταν οι Λουκ Χαν ΟμπιΟυαν Ανακιν και σια παλαιοτερα, οποτε για μενα at least, δεν υπαρχει το παραμικρο ενδιαφερον για το τι συμβαινει στο νεο Disney Wars και στους main χαρακτηρες τους, ακομα και με το nostalgia μαγικο ραβδακι που συνεχιζουν να χτυπανε το κατα τα αλλα “forget the past” νεο κεφαλαιο που εδωσε η Disney… επιπλεον, με το saber-μπεγλερι που φαινεται να εχει η Dark Ray Sue, νομιζω και ελπιζω να ειμαστε ενα βημα κ πιο κοντα στο παρακατω αποθημενο

@_Dead, εγω στηριζω να ξερεις αφαιρεση φλασακιου κ πεταγμα σε σκουπιδια (ουτε καν delete το folder) αν επαναφερουν Vader του οποιου οντως ακουγεται η ανασα στο teaser (αν κ νομιζω το βαλαν μεσα ετσι για το εφε) -το λιγοτερο που μπορω ν κανω οταν το δω πρωτη φορα, προφανως κατεβασμενο, στην tv-

3 Likes

Nice