Μαδερφακιν star wars

το clone wars και μετα το rebels επιβαλλεται να τα δεις…Ισως να θελει λιγο χρονο στην αρχη ωστε να εξοικιωθεις με το animation κτλ αλλα οντως μετα σε αποζημιωνει…

απο το resistance εχω δει μονο trailer…δεν με ψηνει για την ωρα να ασχοληθω οποτε ας μαζευτει υλικο και θα το δω μελλοντικα…

Το μανταλόριαν έκανε το 4 στα 4 πάντως, και αυτό το επεισόδιο μου θύμισε το βιβλίο lord of the sith, πόσο πολύ θα γάμαγε να έπιανε ένα τέτοιο concept o filoni…

7η 7η ναι, κεκτημενη ταχυτητα, αντε δε παιρνανε κ οι μερες

Δεν είμαι μεγάλος Star Wars fan (ούτε και των superhero movies στην άλλη άκρη της γραμμής), αλλά…

πόσο γαμάει το Mandalorian?

Ένα Star Wars western ήταν αυτό που ήθελα, αλλά δεν ήξερα ότι το ήθελα! Έχει πέσει πολλή δουλειά, πρώτα απ’ όλα στο σενάριο, προσπαθούν να κάνουν κάτι διαφορετικό, έχουν βάλει αρκετό μυστήριο αλλά και αρκετή δράση για να μην ξεκολλάς και φυσικά πετυχαίνουν να δεθείς με τον πρωταγωνιστή. Επίσης, τρομερή μουσική, δώσαν ρέστα σε αυτόν τον τομέα, ενώ και τα εφέ, τα τέρατα κ.λπ. μου θυμίζουν την original τριλογία, φαίνονται φυσικά και λίγο αστεία, όπως πρέπει δηλαδή!

Bonus φυσικά ο baby Yoda, απλά δεν χορταίνω να τον χαζεύω! :cupid:

Το ανεβασαν στο επισημο Disturbed, ελιωσα!

so far, so… cute ο baby yonda αλλά ελπίζω να μην το ξεσκίσουν στα επόμενα επεισόδια. Μπορεί πολύ εύκολα να γίνει κουραστικό και κακόγουστο το πράγμα.

Τα επεισοδια εχουν ηδη γυριστει ολα μαζι εδω και πολυ καιρο, οποτε αν εχει μπολικο Baby Yoda, σημαινει οτι θα ηταν η αρχικη προθεση τους, και αλλωστε γιατι οχι… ειναι το κλειδι για ολη την ιστορια.

Κριτικες λενε για τεραστιο επεισοδιο απο Filoni αυριο. Ειναι το μονο γραμμενο απο αυτον αλλωστε. Το επομενο ειναι γραμμενο απο τον Famayiwa (σκηνοθετη του δευτερου επεισοδιου) ενω ολα τα υπολοιπα απο τον Favreau.

Θελω 5 ωρες επεισοδιο μονο με baby yoda