Steve Harris: British Lion

Πραγματικά, δε βλέπω το λόγο κυκλοφορίας ενός σόλο δίσκου, αλλά…

O Steve Harris κυκλοφορεί solo album…:-k

Έχω τρελή περιέργεια αλλά να πω ότι χαίρομαι γιατί ίσως γράψει λιγότερα στο επόμενο Maiden κι αρχίζουν να μου ξανάρεσουν…

Ενταξει αρχηγός κτλ κτλ

Αλλά δάκρυα :’)

Τι να πω,καλα μονο κομματάρες γράφει γενικα αρα θα δουμε

Είναι τρολια ε,δεν παιζει χαχαχχαχαχα

κόψτε την πλάκα

Harris θεε παρε την παε!

Δεν ξέρω τι να περιμένω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι ανυπομονώ απίστευτα

ο θεος κουφάθηκε.
για τον bruse ήταν οι προσευχές.

Raziel γιατί όχι; Όλοι όσοι βγάζουν τι είναι καλύτεροι; Και αν ο Harris έχει μία πλευρά που δεν έχουμε δει ποτέ μέχρι τώρα στους Maiden?

2 μήνες υπομονή

Έχω τις αμφιβολίες μου, γιατί ένα μεγάλο ποσοστό των συνθέσεων των Maiden είναι του Harris. Οπότε δεν μπορώ να δω πόσο θα διαφέρει.

Μακάρι να δαγκώσω το καπέλο μου α λα Ρόμπαξ! :stuck_out_tongue:

Μακάρι να είναι τίποτα προγκιες φουλ ξερω 'γω,αλλά είναι λίγο αστείο ρε παιδιά πως να το κανουμε

Τι θέλει να πει,ότι δεν εκφραζόταν στους Μειντεν και ήθελε περισσότερη ελευθερία;:lol::lol:

Α ρε τον θεο

Και λέει για heavy υλικό,εγώ ήθελα Camel,Nectar και τέτοια…

Αυτό ακριβώς.

Τι να πω, ίσως είναι το Βρετανικό χιούμορ που δεν μπορούμε να καταλάβουμε! :lol:

Για τα λεφτά το κάνει παιδιά, είναι προφανές.

Ισως, απλα δε θελει να φορτωθουν οι Maiden (ως συνολο) δευτερη σερι πατατα. :smiley:

Τρομερο ξαφνιασμα… Σολο ο αρχηγος? Καταπιεζεται καλλιτεχνικα στην ιδια του τη μπαντα? Τι να πω εχω τρομερη περιεργια…

Bασικά μια χαρά δίσκους βγάζουν οι Μειντεν,απλώς άντε κάτσε εξήγησε τώρα στον χ,ψ μεταλλά το οτι το 1984 ειναι παρελθόν,το πως βγαίνουν πιο 70s επιρροές τώρα σε αυτούς κτλ.

Οπότε από αυτην την άποψη μια χαρά θα είναι,θα είναι τελείως αποφορτισμένος ο δίσκος από το όνομα των Μέιντεν και θα περασουμε καλα:D

Πολυ ενδιαφερων.Αν εχει και jethro tull-genesis-nektar-golden earring επιρροες μπορει και να παραμιλαμε8)

μου μυρίζει σαπίλα στυλ tipton.

σιγα που καταπιεζεται.οτι θελει κανει.προφανως μιλαμε για υλικο που δεν θα ταιριαζε στους μειντεν οπως τους εχει αυτος στο μυαλο του.

ελα remix είναι ρε

1.This Is My God [B](For the Greater Good of God)[/B]
2.Lost Worlds [B](Different World)[/B]
3.Karma Killer B[/B]
4.Us Against The World [B](Brave New World)[/B]
5.The Chosen Ones [B](The Fallen Angel)[/B]
6.A World Without Heaven [B](heaven can wait)[/B]
7.Judas [B](Judas Be My Guide)[/B]
8.Eyes Of The Young [B](Only the Good Die Young)[/B]
9.These Are The Hands [B](Hooks in You) [/B]
10.The Lesson [B](Alexander the Great)[/B]