Steve Harris: British Lion

Μην αρχίσετε τώρα χαζομάρες του στυλ: πάει το διαλύει η μπάντα, πάει το έχασε και αυτός και τέτοια…

ρε παιδια ας το ακουσουμε πρωτα και μετα ας το κρινουμε…σιγα μην μας δωσει και λογαριασμο ο Harris για το αν θα βγαλει προσωπικο δισκο η οχι…

απλα αναμενουμε…8)

Πάει το διαλύει η μπάντα…
Πάει το έχασε και αυτός…
:roll: :roll: :roll:

Aπλά είναι σε μια ηλικία που έχει αρχίσει να έχει καλλιτεχνικές ανησυχίες. Φυσιολογικό…

Και τώρα θα αρχίσει μια διαμάχη στους Maiden που θα καταλήξει σε επίπεδα Queensryche. Πλάκα θα έχει…

Θα μας τρελάνεις ρε αρχηγέ?? Ελπίζω να είναι γεμάτος prog και μεγάλα τραγούδια μπας και ακούσουμε κανέναν Maiden δίσκο της προκοπής στο μέλλον!

μπορεί να είναι βίκινγκ μέταλ:!:

UP THE LIONS! :smiley:

Εχμμμ…και σε βινυλιο,ετσι? Μην ξεχαστεις Τιτανα,ok? :stuck_out_tongue:

…αυτό ακριβώς:):!:

Mπορει και να εχει τετοιες επιρροες ο δισκος του Hopeto…Αλλωστε αυτα ηταν και τα δικα του ακουσματα. Μπορει να ειναι ενα κραμα Heavy progressive…Ειδωμεν!!

…έχουν να γραφούν γιαυτό το θέμα…άπειρα ποστς:p :slight_smile: :!:

Είμαι σίγουρος ότι θα γαμαει και περιμένω με ανυπομονησία!!!
μόνο μη ξοδέψει όλη την έμπνευση του εκεί, αν κ δε νομίζω να βάλει τους maiden σα δεύτερη μοίρα, απλά θέλει να κάνει τη καυλα του και καλά κάνει!!!

XAXAXXAXAXXAXXAXA

UP THE LION KING’S!!

Μιας και το ειπατε μου θυμισατε πως ο Smith ειχε κανει επισης προσωπικη μπαντα με τον τυπο απο τους Sikth, και απ οτι ειδα ο δισκος βγηκε τελικα εφετος χωρις να παρουμε χαμπαρι :!: Το εχει ακουσει κανεις; Ξερουμε τι φαση παιζει;

ειμαστε λιγο οφτοπικ αλλα :
[B]Primal Rock Rebellion - No Friendly Neighbour[/B]
δεν εψαξα να ακουσω δευτερο…

Τι μουφια ηταν αυτη…απαραδεκτα φωνητικα #-o

Το αποπανω με φανηκε ψιλοχαλια. Αυτο ομως δεν ειναι ασχημο.

Το κακο ειναι οτι γι αυτο που θελει να παιξει χρειαζεται μια φωνη τυπου Dolving. Τεσπα θα ακουσω και τον υπολοιπο δισκο απο περιεργεια, αυτο το δευτερο μ αρεσε πολυ (μουσικα).

Πιο βαρετό και ανούσιο ριφ (ιδίως όταν είσαι ο Smith που έχεις γράψει ορίσμένα από τα πιο όμορφα κομμάτια στο rock γενικά) πεθαίνεις. Έλεος, δε μπορώ να πιστέψω ότι του πήρε πάνω από 5’ να συνθέσει αυτό το πράμα. Αναφέρομαι στο πρώτο κομμάτι που χώσατε μιας και εγώ επίσης δεν έχω διάθεση να ακούσω καν το δεύτερο…

Τι διάολο ρε πούστη, κάθονται και συνθέτουν στον υπολογιστή 2 τετριμένα ριφ και τα κυκλοφορούν; Μηδέν αυτοσεβασμός;