Steve Harris: British Lion

Ελπίζω σύνθεση/παραγωγή κτλ να τα κάνει ο Roy Z.
Α ναι και να τραγουδάει ο Dickinson.
Αυτά.

κι εγω συμφωνω!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τρελη μορφη ο τραγουδιαρης παντως :lol::lol:

:lol:

Κουφαθηκα εντελως με το νεο… Σημερα το εμαθα και εμεινα μαλακας, δεν το περιμενα με τιποτα αυτο… Δεν ξερω τι να πω ξαφνιαστηκα, προσωπικα πιστευω οτι θα γαμαει, ειναι ο αγαπημενος μου συνθετης, αλλα ειμαι περιεργος να δω που θα κινηθει. Η λογικη λεει οτι θα κινηθει σε πιο progressive μονοπατια, αλλα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος. Η ανυπομονησια ειναι τεραστια παντως…

ό,τι και να κάνει ο αρχηγός θα γαμεί πωπουδάκια και ψευτο-underground τυπάκια

…σωστός είσαι…αν και υπάρχουν κάποια γαμάτα underground τυπάκια, που στάνταρ θα τα γουστάρει και ο αρχηγός:):!:

Γνωρίζουμε τίποτα για τους συνεργάτες του στο αλμπουμ;

Συνήθως ο Χάρις πηγαίνει για την πιο άγνωστη και απρόβλεπτη λύση

…ένας απ’τους λόγους, που τον αγαπάμε:):!:

ανοίξτε ένα betting poll για την διάρκεια της μεγαλύτερης εισαγωγής με ακουστικό μπάσο που θα υπάρχει στο δίσκο

επίσης κάντε και μια κριτική του δίσκου :lol: τι θεϊκές στιγμές

http://www.rockhard.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=2597:-steve-harris&catid=61:2011-07-29-07-04-06&Itemid=208

Το kerrang εκανε review στο δισκο…και μονο που εχει στα 3 καλυτερα τραγουδια του harris το moonchild#-o (τουλαχιστον το invaders το εγραψε ο harris) δεν μαπινο καν στην διαδικασια να το διαβασω…εξαλου μιλαμε για το περιοδικο που θεωρει καλυτερο group τους metallica:lol3:

http://www.steveharrisbritishlion.com/

Που να το έθαβε κιόλας! Ανοιχτόμυαλοι και μειντενάδες είναι δύο έννοιες αντίθετες…

ελα ρε φιλε χαβαλε κανουμε:) παραμεγαλωσα για να εχω κολλημενα μυαλα.απλα ηθελα να τονισω το θεμα με το moonchild

Ε γούστα είναι αυτά, μπορεί να φάσωνε καμιά γκόμενα αυτός όταν άκουγε το Moonchild και να του έμεινε! :stuck_out_tongue: Άσε που μια χαρά κομματάρα είναι! Και το Invaders που σε πολλούς δεν αρέσει και τόσο, για μένα είναι από τα κορυφαία του δίσκου…θα μου θυμίζει πάντα την πρώτη επαφή με…Maiden :smiley:

Εντωμεταξύ σκέφτομαι αν για παράδειγμα ο Σάκης Τόλης είχε βγάλει έναν προσωπικο δίσκο με τίτλο “Ελληνικό Κριάρι” τι κράξιμο θα είχε φάει!

απλα αναφερει τις 3 καλυτερες συνθετικες στιγμες του harris…οποτε δε κολλαει το Moonchild καθοτι ειναι γραμμενο απο dickinson/smith:p οσο για το invaders
εχει και γαμω τις μπασογραμες

:lol::lol::lol:

Βγήκε

Άμα έδινε λίγο πόνο ο τραγουδιάρης…