Steven Wilson - Insurgentes

Το Trailer για το νεο δισκο. Ελπιδοφορο.

Με πρόλαβες! :stuck_out_tongue:
Άντε να δούμε, τι θα ακούσουμε… :lol:

Όποιος δε έχει ακούσει το Thank You της Alanis Morissette από τον Steven Wilson, ας το τσεκάρει στο Myspace του…

Σόλο άλμπουμ είναι αυτό; :-k

Ναι! :bounce: Ναι! :bounce: Ναι! :bounce:

:smiley:

Kαλά αυτός ο ανθρωπος δεν βαριέται ποτέ?:lol:

Το χω ξαναπεί αλλά γκόμενα δεν έχει αυτός ο άνθρωπος? 5 δίσκοι το χρόνο.

Συνήιθως κανείς βγάζει “προσωπικό” δίσκο για να παίξει αυτά που δεν μπορεί στο συγκρόιτημα του. Αλλά αυτός εδώ γράφει όλη τη μουσική ο ίδιος στο συγκρότημα του και έχει και δύο ενεργά side projects… :-k

Ο μόνος λόγος που σκέφτομαι για να θέλει να βγάλει προσωπικό δίσκο είναι να τα παίζει όλα μόνος του όπως έκανε στο ξεκίνημα…

Το κάνει επειδή αν τα έβγαζε όλα αυτά με το όνομα των Porcupine θα τον κυνηγούσε η εφορία.:lol::lol:

:lol:

Ατσα! 8)

Btw εχει ξαναβγαλει προσωπικο, σε πιο ambientoφαση.

:lol2: :lol2: :lol2:

Τι έγινε βρε γερο-μπισμπίκη; Την κατάφερς τη μικρούλα;
Την χούφτωσες; Χούφτωστην! Χούφτωστην!

:lol: Ωραία πάντως…Εγώ θα ήμουν καλύτερη [-X αλλά, τέσπα…

Όχι ρε π@@@η μου, κατέρευσε το σύμπαν. Αμάν πια τι γίνεται εδώ? Πως ξεπετάει έτσι τους δίσκους? Ούτε ο Φοίβος ναταν.

:lol::lol::lol::lol:

o wilson ειναι μεγαλος γιατι εχει γραψει μουσικαρες αλλα βλεποντας και τι μωρο ‘τρωει’ πρεπει να πω οτι δεν ειναι απλα μεγαλος αλλα ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ

μπραβο ρε steven ετσι να εχουν ελπιδες ολοι οι geeks ανα την υφηλιο οτι παιζει μια μερα να τρωνε σωστα μωρα !!!

παρεμπιπτοντως ψαχτε ακουστε την διασκευη του στο ’ a forest’ των cure στο παλισιο των covers που κανει

τρομερη αναδομηση του κομματιου !!!

Βλεπω για 15η φορα το trailer. Μιλαμε εχω ψαρωσει ασχημα ε.

Πφ έλα μωρέ τώρα μ’ αυτόνα τον Γουιλσον. Του είπε κάποιος ότι έχει ταλέντο και το πήρε πάνω του. [-X

Τουλάχιστον του Wilson του το έχει πει και κάποιος… Του Daniel Gildenlöw του έχει πει κανείς καμιά καλή κουβέντα;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Παιδιά, μην ψαρώνετε, αυτά είναι αγάπες που κάνουμε το Αστεράτο Αγόρι κι εγώ… :lol:

http://www.insurgentes.org/news--events/new-trailer-released.aspx

Nέο trailer στο νέο site που είναι αφιερωμένο αποκλειστικά στο επερχόμενο άλμπουμ. :smiley:

Έτσι και χειρότερα. Τρέλανέ μας… :thumbup:

Το δα χτες το βραδυ και τρελαθηκα. Πολυ σκοτεινο, σε φασεις ακους στο background και feedback απο ενισχυτες, dronοφαση κι ετσι.

Νταξ, απλα δηλωνω πολυ περιεργος.

ρε καμμένοι φίλη του είναι (σοβαρολογώ)

εντάξει μπορεί να της έχει ρίξει και κανένα (αστειέυομαι)