Steven Wilson - Insurgentes

To ξερα ότι δεν έπρεπε να δω το trailer!! Το ξερα! Τώρα άντε να περιμένω

Έλεος, με τί πρόγραμμα τρέχει η αηδία;

edit: προφανώς δεν του αρέσει ο Firefox…

(btw, μόλις είδα πως κλείνω 2 χρόνια στο forum)

Μου φαινεται την πατησαμε…το αλμπουμ ηδη απτη προπωληση εξαντληθηκε…Η special εκδοση σε cd αριθμει αποκλειστικα 3000 κομματια και θα κυκλοφορησει σε εκδοση με διπλο cd + DVDA… οσον αφορα την κανονικη εκδοση αυτη οποτε κυκλοφορησει προφανως δεν θα εχει την αξια της προαναφερθεισας… Εξαλλου οπως δηλωνει ο Steven Wilson στο σαιτ της κυκλοφοριας η σπεσιαλ εκδοση ειναι και η ουσιαστικη εκδοση… ΓΜΤ… πως το αφησα ετσι…αντε τωρα να το πετυχεις σε κανα ebay και ποσο ειναι το ζητημα…

εντιτ : μου φαινεται θα τσιμπησω την 4χ10’’ εκδοση βινυλιου…1000 κομματια…64 ευρω με μεταφορικα…εχω την εντυπωση οτι την εκδοση σε cd στο εβαυ θα την βρω ακριβοτερη… για ενα κ μονο λογο…εχεις δικαιωμα να αγορασεις μονο ενα τεμαχιο στο ονομα σου… χμ…ωραια εξω κ ο προυπολογισμος κ γιαυτο τον μηνα…

Κάντε μια βόλτα απ’ το myspace του Steven.

ειμαι πολυ μαλακας τελικα…καθυστερησα την αγορα του βινυλιου και εξαντληθηκε και αυτο…Θα πεσει πολυ γελιο με το ebay…φανταζομαι ηδη τιμες…

edit : και για το λογο αυτο μου απονεμω τον τιτλο του sucker…βλεπε αβαταρ…

Γιεα.

To ‘‘Get What You Deserve’’ το 'χω ακουσει εδω και δυο βδομαδες. Ωραιο κομματι, αλλα δεν επαθα και πλακα. ‘‘Το Harmony Korine’’ απ την αλλη ειναι πολυ καλυτερο.

Τα μονα δειγματα μεχρι κι αυτη τη στιγμη παντως ειναι τα δυο κομματια που ειχαμε ακουσει στα trailers. Κι ειναι αρκετα διαφορετικα μεταξυ τους…

Ένα θα πω. Ο δίσκος είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ…

Να υποθέσω πως όσοι ποστάρετε απόψεις το έχετε βρεί online σωστά;
Δεν έχω δεί να κυκλοφορεί ακόμα εδώ… :-k

Βασικά μόνο εγώ πόσταρα άποψη μέχρι στιγμής :stuck_out_tongue:

Ναι ο δίσκος βρίσκεται μόνο διαδικτυακώς πρός το παρόν.

Ο Steven μεγαλουργεί.

ΘΙregΣδσΑΓΔυgFHGθειλαΘΣΙφτDεΟΘΔΛοισκξσιΛΚGφΣΖτ…

Xα, in your face Angmar! :D:D

[SPOILER]Btw, εντελώς συμπτωματικά πριν λίγα λεπτά διάβαζα την αντίδραση ενός σε ένα άλλο φόρουμ

All I can say is HOLY FUCK ASDSAKHGFHKFHK LOVING IT.

Παρατηρώ κάποια ομοιότητα…[/SPOILER]

λολ ρε, τωρα βλεπω πως σχηματιστηκε η λεξη θειλα. :lol:

Δε λεω ακομα κουβεντα. Αλλα ‘‘No Twilight Within The Courts Of The Sun’’. Καρφωτη αναφορα, ε.

βρισκομαι στην πρωτη ακροαση και απο τα πρωτα κομματια που ακουω εχω να πω και γω το εξης :

ΛΚΑΗΔΣΦΚΔΜΗΛΔΣΝΗΔΞΚΑΝΜΦ/Σ,ΦΗΞΔΔΦΑ,ΣΦ΄ΣΦΞΒΣΚΔΦΝΣΚΔΦΜ΄ΣΔΦ!!!

αστειρευτο ταλεντο…τι να πω…

Οχι ρε, τι λες. Πιτσιρικας δεν ειναι αυτος; Καπου τωρα πρεπει να βγαζει το δευτερο demo…

θα την πω την κακια δεν γινεται… Αν και ασχετοι μουσικα μεταξυ τους… Αλλοι τα ξυνουν 14 χρονια, βγαζουν ενα δισκο απλα συμπαθητικο και σειεται το συμπαν… και αλλοι βγαζουν δισκους μεσα απο 4-5 projects, καθε εξαμηνο, σε στελνουν κανονικα με τη ατειρευτη εμπνευση και μιλαμε 4-5 ατομα εδω μεσα…:lol::lol::lol:

Αυτο ακουω και εγω τωρα…και ευτυχως προλαβα και το cd και το βινυλιο. Το cd εφτασε σημερα και αρχες της επομενης εβδομαδας θα εχω στα χερια μου και το βινυλιο…

Θελει μελετη o δισκος ακομα αλλα με τα πρωτα ακουσματα μιλαμε παλι για μια ακομα δισκαρα του Wilson

Καταπληκτικο album, στα καλυτερα της χρονιας ανευ συζητησεως!

To πήρα κι εγώ! Τι συγκίνηση θεέ μου!
Θα επιστρέψω με (αποθεωτικές) εντυπώσεις. Στίβεν Γουίλσον είναι αυτός. Αποκλείεται να με απογοητεύσει…

Ο άνθρωπος είναι ιδιοφυής.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
Όχι οτι περιμέναμε το solo άλμπουμ του για να γίνει η διαπίστωση.

Το Salvaging. :!:

Και αφου οσοι προλαβαν προλαβαν σκασαν μυτη και τα πρωτα στο ebay…

Και πουληθηκε για 250 λιρες = 300 Ευρω