Stone sour-Come what(ever) may

Kάλλιο αργά παρά ποτέ…:smiley: Λοιπόν οι Stone Sour κυκλοφόρησαν (πέρισυ) έναν απίστευτο δίσκο ανελέητου groove που σε αιχμαλωτίζει από την πρώτη ακρόαση…Κομμάτια σαν το Reborn (Yμνος),Come what(ever) may,30/30-150 και sοccio σε αναγκάζουν να πατάς το Repeat ξανά και ξανά…Ενας από τους καλύτερους περσινούς δίσκους χαλαρά…Το αποτελείωμα θα γίνει στις 3 Ιουλίου στην εμφάνιση τους με τους Θεούς…:smiley:

Γαμαει και δερνει ο δισκος, παρ’ ολο που το ειδος που παιζουν δεν ειναι και πολυ του γουστου μου. Παντως live τα κομματια ειναι ακομα πιο γαματα. :smiley:

Είναι δισκάρα, από την αρχή μέχρι το τέλος.

Βεβαια, ο πρωτος ομονυμος δισκος τους ηταν ακομα καλυτερος.

Δεν τον έχω ακούσει ακόμα αλλά έπεται…

:smiley:

εμένα πάλι μου φαίνεται καλύτερος ο δεύτερος, πιό δυνατός…

:roll: καλα βέβαια, γούστα είναι αυτά.

Και ο πρώτος ήταν πολύ καλός αλλά το δυνατό σημείο του 2ου είναι η παραγωγή,που είναι άψογη…Πάντως,κομμάτια σαν το inhale αποτελούν ύμνους…:smiley:

Συμφωνω απολυτως! :smiley:

Η ψήφος μου πάει στο δεύτερο αν και το πρώτο ήταν πάρα πολύ καλόοοο.Cant w8 to sse them live:)

genika oti k na leme i fwnara to corey kanei tin diafora !!!
pragmatika oneiriki i mera stin malakasa stis 3 iouliou!!!:stuck_out_tongue: 8O :roll: :lol:
opoios thelei wraiotati gnwrimia me tin mpanta einai na katebasei kapoia apo tis live emfaniseis
sto rock am ring eite to 2003 eite to 2006 !!!
to 2006 pio spanio na to brei kapoios!!

Ντάξει μωρέ καλό αλμπουμάκι είναι, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Ακούγεται ευχάριστα, αλλά δεν έχει το νεύρο που είχε το πρώτο.

__Socio & Come What Ever May, τραγουδάρες και τα άλλα δύο που αναφέρατε, οκ κι αυτά, ωραία!

__Καλύτεροι απ’ ότι περίμενα, τα σημεία που “groovάρουν” είναι φοβερά και νομίζω τους πάνε πιο πολύ, το δένουν πολύ ωραία με το δυναμικό και αλήτικο στοιχείο τους. Αλλά όχι και κάποια αποκάλυψη, όχι για μένα! Βέβαια, έχω ακούσει 5-6 απ’ τον καινούργιο και 4-5 απ’ τον παλιό, αλλά νομίζω πως αρκούν για ασφαλή -πρώτα- συμπεράσματα.

__Α! Πολύ καλοί και στα live τους! Γενικά, ως τρίτο, τέταρτο όνομα την ημέρα των Metallica, νομίζω πως είναι μια άριστη επιλογή και θα περάσουμε πολύ καλά μία ώρα μαζί τους. 8)

αν και ομολογουμένως δεν δηλώνω ειδήμων του είδους σε καμία περίπτωση, μ’αρέσουν πάρα πολλά απ’τα κομμάτια βλέπε reborn, το ομώνυμο και ότι άλλο αναφέρθηκε…κανείς δεν είπε τπτ όμως για το through the glass,την μπαλάντα-χιτάκι του άλμπουμ το οποίο θεωρώ αν μη τι άλλω κορυφαίο και νομίζω ότι σ’αυτό φάινεται η απίστευτη φωνή του τυπού που απογειώνει εξίσου ένα vermillion part2 και ένα duality:respect: :respect:

[SIZE=“2”]κρίμα που΄ναι τόσο καραγκιόζηδες οι slipknot…[/SIZE]

[-X:thumbdown::thumbdown:

Kια μην ξεχνιομαστε ενα εξτρα χειροκροτημα για τον μπασιστα τους το καλοκαιρι.

8O 8O Eλένη!!!Πιπέρι στο στόμα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Slipknot rule…8)

[SIZE=“2”]κρίμα που΄ναι τόσο καραγκιόζηδες οι slipknot…[/SIZE][/QUOTE]

[-X [-X 8O :-k :thumbdown: :thumbdown:

Παιδια μια που εχετε ανοιξει αυτο το τοπικ τσεκαρετε και το ονομα murderdolls . Kατι θα σας πει…

Eννοεις τη μπαντα του Joey? Κιθαρα παιζει εκει. Αξιζουν γενικα, να τους ψαξω?