Stone sour-Come what(ever) may

Aν σου αρεσει ο Μarilyn Manson…Γι αυτους που λενε οτι το punk πεθανε. Αλλα ειναι μονο για μυημενους στο πραγματικο punk. Tσεκαρε και μονος σου:

Οταν λες “μυημενους στο πραγματικο punk” τι ακριβως εννοεις? :?

Punk με συγχρονη παραγωγη αλλα καθαροαιμο και οχι τυπου punk που ειναι κατι σαπακια που κυκλοφορουν στην Αμερικη. Oμολογω πως αν δεν εχεις ακουσει παλαιας κοπης punk ειναι λιγο σκληρο το ακουσμα.Τωρα καταλαβαινετε γιατι οι slipknot σκοτωνουν και ειναι ιδιαιτεροι γιατι εχουν πολλες επιρροες…

Oκ αρα ειμαι μυημενος στο πραγματικο punk! Ακουσα ενα κομματακι τους, δεν ειναι και τιποτα φοβερο απ οτι καταλαβα. Παντως για να πω την αληθεια, καλα τη γρατζουναει ο Τζόυ. :wink:

kala emena oi stonesour mou arsesoun alla gia murderdolls!se ena live ksekinhse to tragoudi kai o tragoudisths ekleise katala8os to mikrwfwno kai meta psaxnotan alla ntaxei apo kati sum41 kai blink182 einai poly kalyteroi!

Επανακυκλοφορεί σύντομα με μπόλικο bonus υλικό…:smiley:

http://www.avopolis.gr/metal/news/default.asp?ID=5057

απο stone sour δεν εχω ακουσει ουτε νοτα και απ’οτι φαινεται πρεπει να βιαστω γιατι πλησιαζει και το live…:roll:

πειτε μου κανα δυο τραγουδια για να σχηματισω καλη εντυπωση γιατι μου την δινει να ψαχνω ποιο τραγουδι ειναι καλο και ποιο οχι.

ελπιζω τουλαχιστον να ειναι καλυτεροι απο σλιπνοτ. :lol:

Get It Inside Και Inhale!!!

Aυτά που είπε o Hatebreeder +Come what(ever) may+Reborn…

Μπάντα του παρόντος και του μέλλοντος.
Απλά και όμορφα πράγματα.

Και παραλίγο να ερθουν και Rockwave…Σνιφ…

φοβερο το δισκακι!!!
το βιντεοκλιπ του through glass ειναι τελειο!
το 30/30 - 150 ειναι για τρελο Headbanging!!!
corey rules!!!

δυστυχως δεν τους ειδαμε!!

συμφωνώ με όλους σας μπάντα τρελή…
πολύ καλύτερα τα φωνητικά εδώ του Correy , θα μου πεις και διαφορετικό ύφος μουσικής…
έχεικαι σόλα και πιάνο…
κομμάτια καλά ακόμα your god και soccio…
θα τους δούμε Ελλάδα όμως ρε παιδιά???

soccio Κομματαρα!!!

I don’t know what’s wrong
it’s like i’m too far gone
it doesn’t matter anyway
fear is in my heart
just when i stop it starts
and i can never live this way!!!

Δε ξέρω αν έχει πάρει κανείς σας to limited edition tou δίσκου…, έχει κάποια επιπλέον κομμάτια
Suffer
Fruitcake
the day I let go
wicked game (unplugged cover από το γνωστό)
Τhe frozen (σαν το Omega του πρώτου τους δίσκου, απίστευτη απαγγελία)
freeze dry seal

ποτέ δεν ήμουν φαν των Slipknot αλλά τους Stone Sour τους :bow:

Και οχι μονο.εχει και dvd με ολοκληρο live οπου οι τυποι τα σπανε!

Αυτό το limited edition δεν το βρίσκω πουθενά. Αν το δεις κανείς, ας σφυρίξει.

Οι S.S. είναι από τα πιο φρέσκα και σύγχρονα σχήματα, τα άλμπουμς τα ακούς και καραγουστάρεις…

REBORN!

Εχω ακουσει αυτον τον δισκο και με εχει αφησει κυριολεκτικα μαλακα. Εκτος απο το οτι καταλαβα τη τεραστια φωνη ειναι ο Corey Taylor εχει απιστευτες κομματαρες και το ουσιαστικα ο αγαπημενος μου δισκος το 2007

Τον άκουσα ολόκληρο πρόσφατα (είχα ακούσει αποσπασματικά μερικά κομμάτια) και πρέπει να πω ότι έπαθα μεγάλη πλάκα. Δεν τον περίμενα τόσο καλό.
Ο Κόρει είναι απλά ΘΕΟΣ!

Aκούστε και τον πρώτο τους παιδιά…είναι εξίσου καλός:wink: