Stone sour-Come what(ever) may

Ακουω το through glass και σκεφτομαι…Τραγουδαει ο γνωστος Corey των Slipknot η ειναι καποιος αλλος?

Στέλνω σε φίλους το τραγούδι και τους κάνω αυτός που ακούς είναι ο τραγουδιστής των Slipknot και όλοι μένουν… πάντως ρε γαμώτο είναι δισκάρα με ελάχιστα fillers…δεν γίνεται ο Corey να δουλεύει παράλληλα:p

οσο και να μου αρεσει ο δισκος εχω να πω ενα πραμα.αν οι slipknot ειναι ενεργοι να σταματησουν να κωλοβαρανε και να βγαλουν κανα δισκο να δωσουν ενα σημαδι τελως παντων

Το ομώνυμο είναι κι αυτό τέλειο. Το είχα πάρει όταν βγήκε και απογοητεύθηκα όταν ακυρώθηκε η συναυλία τους πέρσι στο rockwave.
Παρόλα αυτά, το πρώτο έχει περισσότερο εμφανείς τις slipknot καταβολές και ο Taylor είναι άγριο θηρίο. Στο δεύτερο, η παραγωγή του δίσκου έχει προσανατολιστεί διαφορετικά εν γένει, κάτι που δίνει ένα περισσότερο ομοιογενές αποτέλεσμα που σε τσακίζει.
Η μπάντα είναι καταπέλτης.
Όταν φοράω τα μπλουζάκια stone sour, παρατηρώ ότι όλο και περισσότεροι αναγνωρίζουν - πλέον - την μπάντα.

Ναι, είμαι και slipknot fan (οι τύποι είναι σε άλλη μουσική διάσταση).

Tα μπλουζάκια που τα βρήκες; Έχω δεί μερικά στο Play.com αλλά υπάρχουν και αλλού;;

Σκεφτείτε περσι στην συναυλια των Μetallica,να εβγαιναν οι Stone sour…Γκρρρρρ…:!: :!:

Το εχω ξεθάψει και παίζει στην διαπασών…Το τελειο soundtrack για παραλία και χαλαρή διάθεση…

Ego eimai floros kai mou aresei ekeino to slow, na deis pos to lene…
http://www.youtube.com/watch?v=eWXrexiKiUo :bow: :bow: :bow: