Sungrazer, Brotherhood of Sleep @ six d.o.g.s, 11-3-2012

Εισιτήρια:
13? (τα πρώτα 100 της προπώλησης)
15? (υπόλοιπο προπώλησης/ταμείο)

Κύριοι της CTS, μας κακομαθαίνετε…

Ααααααα, δεν θα τα πάμε καλά μ’ αυτόν τον διοργανωτή…:stuck_out_tongue:

Επιτέλους, άλλη μια κορυφαία ευρωπαϊκή μπάντα στα μέρη μας μετά τους Γερμανούς πριν λίγες μέρες…

Εντάξει, φέρτε τώρα και Colour Haze και Graveyard και είμαστε μέσα :slight_smile:

πέρυσι ήρθαν, κάτσε να βγει ο καινούριος δίσκος με το καλό

Sungrazer δεν χάνονται με τίποτα, αλλά θα 'ταν καλή φάση να έπαιζαν και τίποτα 1000mods μέσα :oops:

βασικά πρέπει να βρεθεί κάτι μεγαλύτερο από six dogs γιατί θα γίνεται της πουτάνας πάλι

:|:|:|
δεν ξερω, πλεον ειναι απαγορευτικες οι μετακινησεις. Θελω πολυ πολυ να τους δω, αλλα θα το σκεφτω πολυ να κατεβω

μάστα!!!

ωραία νέα…βλέποντας πως θα κινήσει ο φουσκωμένος από συναυλίες μάρτης…μακάρι να μπορέσουμε…πολύ ενδιαφέρον!!!

ξέρει κανείς τι παίζει με τα εισιτήρια; αν έχουν μείνει 13άρια δηλαδής…

Βλέπω εδώ ότι η CTS έχει κάνει μια ανάρτηση στο facebook στις 9 Φεβρουαρίου και λέει ότι υπάρχουν λίγα εισητήρια των 13. Νομίζω θα ταν καλύτερα να ρίξεις κάνα τηλεφωνάκι στο tickethouse.

καλώς… thanks mate…

Δεν ξέρω αν έχω πορωθεί πιο πολύ με Sungrazer ή με Brotherhood of Sleep… :-k

O Καλούας έχει ένα point εδώ. Όσοι τη βρίσκετε με instrumental stonerodoom καταστάσεις, ρίχτε μερικές αυτιές στο Dark As Light.

+1 για το Dark as Light απίθανος δίσκος ο οποίος δυστυχώς πέρυσι ξεχάστηκε από πολλούς…

Η CTS έγραψε στο fb ότι υπάρχουν λίγα εισητήρια των 13 στο Rhythm Records, καθώς και 15άρια στο Ticket House. Και λένε ότι θα έχουν και merch…

σήμερα πήρα από rhythm records, φάνηκε να έχει ένα σεβαστό πλήθος 13αριών ακόμα…

Πήγα και πήρα σήμερα 13αρι από rhythm records.Πάνω γράφει νούμερο 70.Για να μην έχουν τελειώσει τα 13αρια (που είναι τα 100 πρώτα) φαντάζομαι ότι θα είμαστε ευρύχωρα:)

Έχουν μείνει εισιτήρια για σήμερα;;;Το σκέφτομαι να πάω , ακυρώθηκε μια συνάντηση με φίλους για το βράδυ…:-k

προχτές που πήρα είχε ακόμα από τα 100 πρώτα 13άρια… οπότε λογικά κάτι θα έχει εκεί σήμερα… αν θες να’σαι σίγουρος μου περισσεύει ένα εμένα που έλεγα να το δώσω απ’έξω…

Παμε για το 2/2, μετα τους Samsara Blues Experiment, αποψε Brotherhood of sleep & Sungrazer… Τρελα! Να’ναι καλα η Catch the soap!

πω ρε πουστη καραζηλευω ετσι;!;!;! καλα να περασετε οσοι πατε…

από το fb:

απόψε Sungrazer (nl) + Brotherhood Of Sleep live @ six d.o.g.s
21:00 πόρτες - 21:30 Brotherhood Of Sleep on stage γιατί προβλέπεται κ μεγάλο set από τους Sungrazer :wink: