Superhero Movies

Σε σχέση με της ΦΑΜΚΕ ΓΙΑΝΣΕΝ, το μοντέλο με τον μισό σοβαρό ρόλο, ναι έχει καλύτερο ρεζουμε η μικρή.

Στο Goldeneye είναι ολόκληρος σοβαρός ρόλος :heart_eyes: :heart_eyes::heart_eyes:

1 Like
3 Likes

Ψιλοχαζομαρα φαινεται, μου θυμιζει MCU Phase 1-2 που τις θεωρω και τις χειροτερες μακραν, αλλα εχει υπερλατρεια Σκαρλεταρα, λατρεια Rachel Weisz, και αρρωστια David Harbour. Αρα θα το δουμε οταν βγει στα DVDαδικα.

Μου άρεσε, θυμίζει πολύ Bourne και Winter Soldier. Αν είναι όλη η ταινία σε αυτό το στυλ κάτι καλό μπορεί να δούμε.

στο reveal της αδερφης της το εκλεισα. Με ενοχλησε και το soundtrack λιγο. Θα το δω μονο λογικα μονο και μονο γιατι τα ποντκαστ που ακουω θα μιλησουν γιαυτο.

(λογος που ειδα αρκετες πιπες το καλοκαιρι)

Δείχνει μεγάλη μούφα. Ντάξ η γιοχάνσον ωραία γυναίκα, αλλά δεν θα χάσω 2 ώρες απο τη ζωή μου για να δω μια ωραία γυναίκα και οκ ηθοποιό να παίζει μια βλακεία. θενκ γιού. Οσο πάνε πιο πέρα και πέρα, τόσο θα ξηλώνεται το πουλόβερ. Καλό είναι να λήγεις μερικά πράγματα. Η τώρα που πέρασε καμποσός καιρός να ρημπουτάρουν μερικά που τα έκαναν σαλάτα. (IM3)

Το έχουμε ποσταρει αυτό;;; Μπαρδον αν το έχει βάλει κάποιος

Καθόλου αισιόδοξος . Μεγάλος έρωτας η Gadot αλλά το φοβάμαι

1 Like

Δειχνει το χαζοχαρούμενο υφος καποιων μαρβελοταινιων που το κανει επιφοβο

1 Like

Ναι , κάπως έτσι . Συν ότι η μισή ταινία θα στηριχθεί στο ομορφόπαιδο και το love story που δεν μου καίγεται καρφί . Και γιατί να το ξέρω απ’ το τρέιλερ ρε τρομπες;;;

καλά και άγια τα λέει για όριτζιν, αλλά ποιος ξέρει το χαρακτήρα εκτός από φανατικούς ? Δύσκολο να πάει καλά σε ταμείο κάτι τέτοιο θαρρώ. Από την άλλη με το παρουσιαστικό που έχει ο λετο θα έκανε έναν ωραιότατο Ρασπούτιν.

@Rebel Χειρότερο από το πρώτο δεν μπορεί να ναι που τελείωσε με το CGI μουστακαλή fight. WW84

Ζοριστηκα και το trailer να βγαλω ολοκληρο, αυτος ο Λετο μου καταστρεφει καθε καλη διαθεση για να δω το οτιδηποτε που τον εχει στο cast του
Πλην αυτου οκ, σαβουρα απο τα ‘00s

1 Like

Πάντα αχώνευτος και κλαψας ηταν ο Μορμπιους στο 90ςκαρτουν, καθολου δεν με ενδιαφερει να δω τι κανει.

Μονο κρεηβεν.

1 Like

Ωστόσο αν κατάλαβα καλά για pg-13 το πάνε. Η τελευταία φορά που είχαμε vampire movie σε pg-13 πρέπει να ήταν το Twilight σωστά;

Λογικά κάπου εκέι πάει το πράγμα, να είμαστε πιο διψασμένοι εμέις να δούμε αίμα απο το βαμπίρ…

teaser 30 δευτ. και για τις 3 σειρές (Winter Soldier & Falcon/Wanda & Vision, Loki).

Δεν ξέρω πως και που εξελίσσονται μέσα στο MCU αλλά… i have a good feeling για τις αυτές τις σειρές, πολύ περισσότερο από οποιαδήποτε νέα κινηματογραφική παραγωγή μπορεί να ετοιμάζουν από εδώ και πέρα.

2 Likes

Πιστεύω σε Bruhl . Κρατάω πολύ μικρό καλάθι για loki. Ψάχνουν χώρο συνέχεια για να τον βάζουν στις ταινίες από ένα σημείο και μετά, τώρα και σειρά, χμμ …

Στη σειρά,επειδή ακριβώς θα ναι χτισμένη πάνω του κι όχι σα συμπληρωματικός όπως στις ταινίες, μπορεί να κάνει παπάδες, τόσο από την ιστορία του όσο και από τον ηθοποιό, που τον θεωρώ εξαιρετικό.

Εγω απο την αλλη μονο για το Λοκι εχω καποια προσμονη, αφου εχουν κανει εξαιρετικη 11/10 δουλεια με τον χαρακτηρα του και με το casting φυσικα.

Το WandaVision δεν εχω ιδεα πως θα ειναι με αυτο το κλιπακι αλλα θα τσεκαρουμε μονο και μονο λογω Elizabeth Olsen.

Winter Soldier υπνος οπως και σε καθε σκηνη του σε οποιαδηποτε MCU ταινια.

1 Like