Superhero Movies

στην ομωνυμη ηταν πολυ καλος οπως και κατα τη γνωμη μου ειναι και η καλυτερη MCU ταινια μαζι με 1ο avengers και civil war. περι ορεξεως παντα. κατα τα αλλα μακαρι να ειναι αληθινο:

1 Like

Απο τις καλυτερες superhero ταινιες γενικα εννοεις ( 1 κ 2).

2 Likes

Όχι απαντούσα για τον winter soldier και για mcu. Εννοείται spiderman 1 και 2 είναι top ειδικά το 2 λόγω Molina.

2 Likes

Το πηγουνι ταιριαζει πολυ σε Μπατμαν οπως αναμενοταν… αλλα η νυχτεριδα γιατι ειναι ακεφαλη?
Ειναι crossover με Ozzy η φαση?

2 Likes

πιο πολυ daredevil μοιαζει παρα Batman…

2 Likes

Στο τουιτερ διαβάζω ότι το σήμα στο στήθος το έφτιαξε με το όπλο που σκότωσαν τους γονείς του και για αυτό είναι έτσι. Επίσης στην ταινία θα είναι στο δευτέρο χρόνο που θα είναι Μπάτμαν.

Πολύ τούμπανη μου φαινεται η στολή πάλι ρε γμτ και δεν γουστάρω έτσι καθόλου…

PATMAN ! Τουρου ρου ρουρουρου.
Αντε να δουμε! Εχω μεγαλες προσδοκιες ,ειδικα μετα απο το Joker που ενω λες οτι ενας χαρακτηρας εχει τερματισει, μετα βλεπεις οτι ενας καλος ηθοποιος μπορει να τον παει παραπερα.

1 Like

Η στολη ειναι Arkham games κ το προσωπο Batman:year one

Δεν βρισκω κατι να γκρινιαξω, in motion θα τα δουμε ολα

2 Likes

Απόδοση να παίξει σκηνή με σοκάκι και πέρλα 1/10. (όχι ότι από δύο φωτογραφίες βγαίνει κάτι, αλλά ωραία φαίνεται η στολή)

ugh το οπλο πανω στην στολη ειναι τρελη χαζομαρα, σορρυ κιολας.

Δεν εχω τιποτα με τον Pattinson, πολυ συμπαθης μου ειναι γενικα, αλλα I’ve got a bad feeling about this…

O Batfleck δεν ηταν κακος, αλλα δεν ηταν και τιποτα αξιομνημονευτο, δε μου εχει μεινει καμια σκηνη με αυτον ως Batman στο μυαλο. Κανενας δεν θα φτασει Keaton και Bale νομιζω. Κι ο Val Kilmer βασικα μια χαρα ηταν για μενα.

Από Batfelck μου έχουν μείνει μόνο αυτές οι σκηνές


Δεν τον συμπάθησα με την πρώτη , αλλά εν τέλει θεωρώ ότι ήταν αξιοπρεπέστατος . Άμα χωλαίνει το σενάριο τι να σου κάνει κι αυτός …

1 Like

Συμφωνω σε γενικες γραμμες εννοειται, και οντως τον θεωρω αξιοπρεπη.

Αλλα για μενα αλλη κατηγορια σε σχεση με Bale και Keaton. Κατηγορια Kilmer ας πουμε.

Και στον πατο καπου ειναι ο Clooney με τεραστια διαφορα.

1 Like

Ομαδα ΔΙΑΣ?

1 Like

Καθόλου δε μου αρέσει… σαν Daredevil με αναβολικά είναι η στολή

Batman του Capullo είναι η φάση:

1 Like

λελ, πεντε λεπτα απο το σπιτι μου γυριζεται

3 Likes

Δεν ξέρω από ποιο παιχνίδι η κομικ την πήρα την στολή αλλά πραγματικά μου φαίνεται απαίσια. Ειδικά σε αυτές τις νέες φώτο σαν gi joe είναι.

Είχα μια μικρή ελπίδα πως θα το προσπαθούσαν να δείξουν στην οθόνη για πρώτη φορά την μπλε και γκρι στολή (ναι οκ υπάρχει και η ταινία του '66 με τον West) αλλά ούτε καν.

Όπως και να χει βέβαια στηρίζουμε Matt Reeves που είναι σκηνοθετάρα!

1 Like