Superleague 2011/2012

Συμφωνω και στις τελειες.

Σίγουρα πλάκα κάνεις. Δεν μπορεί να το έγραψες σοβαρά. Μάλλον ξέχασες το παρακάτω emoticon -> :lol:

Καλημέρα!!! Σας λείψανε;;;

[B]Θα εξεταστούν και πάλι οι φάκελοι Ολυμπιακού Βόλου και Καβάλας[/B]

Πήραν αυτό που ήθελαν Ολυμπιακός Βόλου και Καβάλα από το Διοικητικό Εφετείο Αθηνών, αφού κατάφεραν να επανεξεταστούν οι φάκελοί τους από την ΕΕΑ.

Περισσότερα σε λίγο…


:lol::lol::lol:

πλακα κανουν?
γιατι δεν το ακυρωνουν το φετινο να ησυχασουμε?:stuck_out_tongue:

[B]crabsody[/B] λέμε και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα…:stuck_out_tongue:
αλλα αν φτάσει η ώρα που θα βρεθεί ο ολυμπιακός απολογούμενος, εκει θα πάνε,.άσχετα που δεν υπάρχει τέτοιος κανονισμός…ή τίποτα, ή υποβιβασμός ειναι οι επιλογές…κατάλαβες

[B]Astaldo[/B] δεν είναι ετσι…αναβολή πήραν σήμερα…θα δουν την άλλη τριτη αν επανεξεταστούν οι φάκελοι…κάτι που ρητά δεν μπορεί να γίνει…αλλά επειδή δεν είναι λαρισα οι ομάδες κάτι θα γίνει
(πανέξυπνοι πάντως…δεν ειμαι καλά λέει ο δικηγόρος, δεν μπορούμε χωρίς αυτόν λεει η άλλη ομάδα, ήρθε η αναβολή)

[B]KEN[/B] τα μισά είναι για τα πανηγύρια…το ότι κάθονται οι (ύποπτες, και στημένες)ομάδες να φάνε όσα έπρεπε δεν σημαίνει οτι είχε συμμετοχή η αντίπαλος ομάδα…μην τους πάρει όλους η μπάλα…οι ομάδες είναι συγκεκριμένες…ομάδες με μπράβους για ολες τις δουλείες , ομάδες χωρίς ασφαλιστική ενημερότητα, και ομάδα που δεν πληρωνόταν ποτέ, εκτός αν δεν καθόταν το στοίχημα…πάνω κάτω 4-5 ομάδες…όχι όλες που έχουν βάλει…αντε και 2-3 που έχουν εκβιαστεί
το κακό είναι οτι η αελ δεν θα παίξει ούτε τα Χριστούγεννα όπως πάμε :?

μολις γυρισα απο τριπολη. καλα απο την ωρα που εκανε την μαλακια ο αμυρος κι εφαγε την κοκκινη μας επαιζε ο αστερας και να’ναι καλα ο σουπερ μαριο. μιλαμε τα βγαλε ολα. κατα τα αλλα μπορουσαμε να ειχαμε βαλει γκολ ή να χαμε φαει. τεσπα, 0-0 και νομιζω οτι και οι δυο ομαδες ειναι χαλια.

…όλο το πρωτάθλημα μαύρα χάλια είναι#-o :slight_smile: :!:

πιασανε τον μακαρο!

Στις καρδιες μας πάντα θα είναι ελευθερος και θα καπνίζει την πουράκλα του όπως γουστάρει να ουμ :stuck_out_tongue:


ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!

Αγαπούλες, πουφ-πουφ, θα μου κλαμπιπ τα αρμπιπ…πουφ-πουφ, ήθελα και με πιάσατε. Και τώρα που πιάσατε εμένα, πιάστε μου και τον πουμπιπ μου, να δείτε κουδουνάει;;
Πουφ-πουφ. Ο Μάκης, αγαπούλες, πουφ-πουφ, σας γαμπιπμπιπ για πλάκα, πουφ-πουφ και όρθια και ξαπλωτά κι ανάσκελα και άμα λάχει σας χώνω και το πουφ-πουφ μου στον κωμπιπ σας, να κλάμπιπ δαχτυλίδια…

[B][I]Free Makis.

όποιος έχει jail free card να την δώσει στον Μάκη. Ανταλλάζει με Σταθμό Λαρίσης και ΔΕΗ #monopoly

Συνελήφθη ο Μάκαρος μετά από 2 μήνες, γιατί κρυβόταν πολύ καλά στο σπίτι του στο Σούνιο!

Sto internet deinoun 1.05 oti o makis tha parei k apozimoiosh apo to kratos gia thn silipsi !

Στα Καλύβια;;; Στην Παράγκα δεν ήταν ο #makis;;

XA! KAI H ΔΙΚΗ ΣΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ! ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΘΩΩΣΗΣ ΣΤΟ 6 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ!

Δεν τον φοβάμαι τον #makis, θα πάρει λίγο απο το φάρμακο και θα σπάσει τα κάγκελα της φυλακής…

(παναθηναϊκός)Μάκη Θεε, Πάρε την ΠΑΕ !!!

Επιτέλους ελεύθερα πούρα[/I][/B]

*Παλι με τον υπερκοριο λεει τον βρήκαν…όλη της ελλαδα παρακολουθούν οι άλλοι



8)

Αδυνάτησε;…το μαύρο γιαλί όμως…στυλάκι ο αγαπούλας:):!:

Κατά την προσαγωγή του στη ΓΑΔΑ σε δηλώσεις του τόνισε πως δεν ξέρει το λόγο που βρέθηκε εκεί, ενώ ανέφερε πως είναι «πολιτικός κρατούμενος και θύμα πλεκτάνης απ? το σύστημα και την κυβέρνηση. Δεν έχω καμία σχέση με τα στημένα παιχνίδια. Είναι ένα παραμύθι αυτή η υπόθεση».

Είναι θεός ο άνθρωπος :lol::lol::lol::lol:

Ρε, σαν το Λαζόπουλο έγινε…

Παρέμβαση στο σημερινό ΔΣ της Σούπερλιγκ στις 14:00 αναμένεται να κάνουν ΑΕΛ και Πανσερραϊκός σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες. Οι “βυσσινί” μαζί με τους “ερυθρόλευκους” αναμένεται να καταθέσουν εγρράφως αίτημα με το οποίο θα ζητούν από την Λίγκα την εφαρμογή της απόφασης της να αναπληρωθούνομάδες που υποβιβάζονται με ομάδες της Σούπερλιγκ. [B]Θυμίζουμε πως στις 13 Απριλίου η Λίγκα είχε αποφασίσει την αναπλήρωση των ομάδων που θα υποβιβαστούν για διάφορους λόγους από ομάδες του συνεταιρισμού.[/B]

δεν τελειώνεται με τις πίπες μπας και παίξουμε μπάλα? άμα ήταν θα το κάναν απο μόνοι τους

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά μετά τη χθεσινλη σύλληψη του Μάκαρου, νιώθω ότι ζω σε έναν κόσμο που έγινε καλύτερος. Ο αέρας είναι πιο καθαρός, η ατμόσφαιρα πιο διαυγής…τι να πω άλλο. Έρχονται καλύτερες μέρες για όλους μας.