Superleague 2011/2012

:D:D:D Καλό

εγω άκουσα οτι πλέον δεν θα μπει καν το τέλος για την ιδιοκτησία.!! ευχαριστούμε μακη.,!

Και όχι μόνο αυτό. Θα μπει το ΔΝΤ υπό την επιτήρηση των ελεγκτικών αρχών του ελληνικού κράτους. Θα φάμε με χρυσά κουτάλια…

:smiley:

πέρα από την πλάκα, τι εκβιασμούς και τι λάσπη θα ρίξει ο μακης τώρα δεν λέγεται

Μπορεί να γίνουν κιάλλες διώξεις, και να επιβληθούν ποινές υποβιβασμού σε ομάδες σούπερ-λιγκ…κιάλλο μπάχαλο αναμένεται:):!:

κατι είχαμε πει, αλλά εχω πέσει πολύ έξω στις ομάδες…χμ :-k

Όλοι στους δρόμους αδέρφια…!!!

άντε ρε τρέλα, μετιν.!

δεν μπορει αλλο ο μετιν. τουλαιχσοτν σε 2 ματς που τον ειδα, δεν το χει αλλο. ισως φταιει οτι ηρθε και αργα. για μενα ειμαστε φαβορι να πεσουμε. μιλαμε γινανε μεταγραφες οχι σε συνεννοηση με προπονητη αρα αυτο βγαινει μια χαρα στο γηπεδο, δηαλδη το απολυτο μηδεν μεχρι στιγμης.

Απο χτες γελαω συνεχεια οταν σκεφτομαι τις ατακες του Μακαρου και πιο πολυ ακομα οταν σκεφτομαι πως θα τις ειπε… “Ειμαι πολιτικός κρατούμενος και θύμα πλεκτάνης απο το σύστημα και την κυβέρνηση.” [B]ΧΑΧΑΧΑ[/B] :lol2::lol3::lol3: Α ρε αγαπουλα, εισαι θεουλας…

καλά ειναι γεγονός οτι πλέον δεν κάνει…εδω ο coleman δεν τον ήθελε για β εθνικη…
*σήμερα το πρώτο ημίχρονο καλά τον είδα…και μπαλιές έβγαζε, και καλά(8O) τα εκτελούσε όλα, και θα μπορούσε να σκοράρει και άλλο…
αλλά δεν μπορεί για βασικός…
πάντως λίγοι ξέρουν για πόσο μεγάλο παίχτη μιλάμε…παρακαλάω να παίξουμε κύπελλο μαζί να τον χειροκροτήσω

[B]Ηρακληδείς στους Ζωσιμάδες, βρίζουν τον Αστέρα![/B]

Απίστευτο αυτό που συμβαίνει αυτή την ώρα στην αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Αστέρα Τρίπολης.
Ηρακληδείς στους Ζωσιμάδες, βρίζουν τον Αστέρα!

Οπαδοί του Ηρακλή δίνουν το “παρών” στους Ζωσιμάδες και από τη θύρα των φιλοξενούμενων φωνάζουν υβριστικά συνθήματα κατά του Αστέρα Τρίπολης, λόγω της γνωστής τους κόντρας στο θέμα του υποβιβασμού του Γηραιού!

Μάλιστα, γίνονται συστάσεις από τα μεγάφωνα να σταματήσουν τα συνθήματα.

http://www.sportdog.gr/article/55603/erakledeis-stous-zosimades-vrizoun-ton-astera

:smiley:

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΑΝ ΣΚΟΤΩΘΩ Ή ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ…
:’)


θεούλης :lol:

[I][B][COLOR=“Blue”]…τρελα πουλαμε και δεν ειμαστε καλα !!! [/COLOR][/B][/I][SIZE=“2”][/SIZE] :smiley: 8)

χαχαχαχα…καλό.:smiley:

επίσης μόλις είδα το πέναλτι που κέρδισε ο αστερας…
οχι πως…αλλά…
νομίζω δηλαδη…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΜΠΟΥΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ [/SIZE][/SPOILER]

Σήμερα η Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ επικύρωσε ουσιαστικά το δεδικασμένο ως νέα νομολογία, καθώς απέρριψε προσφυγή του Ηρακλή Ψαχνών, ο οποίος είχε στραφεί κατά της παραμονής της Καλλιθέας στη Football League, αντ’ αυτού που υποτίθεται ότι θα έπρεπε να αναπληρώσει τη θέση.

http://www.sportlarissa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=9162:2011-09-19-14-06-38&catid=1:pae-ael-1964&Itemid=93

για δεύτερη φορά

πηλαδακη εκτός που θα σε πατήσουν κάτω(αν νομίζεις οτι μετά απο 5 μήνες θα αποφασίσουν να παιξουν νόμιμα,μουχαχα), θα είναι πισωγύρισμα για την ομάδα που προσπαθεί να ανακάμψει σε άλλα επίπεδα…
του χρόνου , δεν πειράζει

Σήμερα αναμένεται να ασκηθούν διώξεις σε περίπου 15 ομάδες και τους προέδρους τους, ανάμεσά τους ο ΟΦΗ και ο ΠΑΣ Γιάννενα, ενώ δεν αποκλείεται το ίδιο να συμβεί και στον Αστέρα Τρίπολης.

Σύμφωνα με πληροφορίες, στις πειθαρχικές διώξεις που θα ασκηθούν σήμερα από τους ποδοσφαιρικούς εισαγγελείς της ΕΠΟ για τα στημένα παιχνίδια, βρίσκονται και δύο ομάδες της Super League. Αυτές είναι ο ΟΦΗ και ο ΠΑΣ Γιάννενα.

Οι δύο ομάδες συμμετείχαν σε παιχνίδια με αντίπαλο την Ηλιούπολη, τα οποία έχουν κριθεί ως χειραγωγημένα με αποφάσεις της ποδοσφαιρικής δικαιοσύνης.

Από τις συνολικά 15 ομάδες, οι περισσότερες ανήκουν στη Football League, ενώ είναι πολύ πιθανό να ανακοινωθεί πειθαρχική δίωξη και στον Αστέρα Τρίπολης. Αν όχι, τότε η ομάδα της Αρκαδίας θα βρίσκεται στον τρίτο κύκλο των διώξεων.

Όπως έχω γράψει και παλιότερα, το φετινό πρωτάθλημα είναι ήδη ένα ανέκδοτο και όποιος το παίρνει σοβαρά, τζάμπα χαλάει την καρδιά του. Ντροπή είναι ήδη και για τις 14 ομάδες που συμμετέχουν.

O αστερας κοντεύει να γινει πιο ισχυρός και από την μπαρτσελονα…
πραγματικά απορώ…
ηταν να κληθεί απο την αρχη της υπόθεσης, μετά πήγε για σεπτεμβρη και τώρα για τον…τρίτο γύρο
μέσα στην χρονιά μαζευτήκαν ολες οι ομάδες για ψηφίσουν πως αν πέσει κάποιος για οποιοδήποτε λόγο θα σώζεται κάποιος απο την κατηγορία…ψηφίστηκε 15-0 και έγινε το θαύμα έπεσε(:-k) ο ηρακλης, σώθηκε ο αστερας…ενω άλλες ομάδες που ζητάνε το ίδιο τους λένε οχι…για το ιδιο θεμα που ψηφίσαν ολοι υπερ

προχθές τα βρήκε δύσκολα μεσα στα γιαννενα και ενώ το ματς ειναι στο 1-0 ενας παίχτης του αστερα πέφτει μεσα στην περιοχή οπως πέφτω εγω στο κρεβάτι μου…ήρεμα και ωραία…ο διαιτητής δινει πέναλτι…ακόμη και αυτος που το κέρδισε απορούσε.!!

*οι ομάδες που θα κληθούν τώρα θα είναι με κατηγορία για στήσιμο, αλλά με ταση πως έστησαν με πίεση απο τσακογιανηδες και σια…ποιος μπορεί να τιμωρήσει με συγκεκριμένα άρθρα αυτό το πράγμα?