Supports

Οχι δεν λεμε για τα αγαπημενα μας supports.
Με την μπαντα που εχετε, ή αν ειχατε μπαντα, σε ποιο συγκροτημα θα θελατε να κανετε support, με τι κομματια θα ανοιγατε, covers ή δικα σας(ή και τα 2?!), ποσα θα παιζατε, σε ποσα του main group θα συμμετεχατε κι εσεις?

Everybody has the opportunity to dream. :stuck_out_tongue:

Πφφ αν είναι να ονειρευτώ, τότε θα ήμουν εγώ headliner και θα είχα σαπορτ τίποτα Judas Priest, Metallica.

Εγω θα ηθελα ν’ανοιγα festival με Hatebreed,Throwdown,Terror,Sick of it All,Biohazard,Soulfly και headliners τους τεραστιους Metallica.Αλλα που αυτο?

Χμ. Μια συναυλία που θα έπαιζαν οι Mastodon και οι Down. Μ’ εξιτάρει η ιδέα :Ρ

Ελάτε ρε παιδιά! Το’΄χω κανει παλιότερα αυτο…

να:

Εγω και οι Πεππερζ καναμε τζαμ, αφου τους ειχα ανοιξει συναυλια στο Λονδινο

Σου κρυβει το φως ο Φρουσιαντε ομως.
Γαμωτο, τετοιες μαλακιες γινονται και χανονται τα νεα ταλεντα.

Πεστα :cry:

Support στους Rotting Christ, ο Σάκης δεν μπορεί να τραγουδήσει.
Η μπάντα καλεί φίλους της να αναλάβουν τα φωνητικά.
Έτσι ανεβαίνω μαζί τους στα Saturn Unlock 'Veys Son, Transform All Suffering Into Plauges, Snowing Still.8)

Επίσης συμμετέχουμε σε φεστιβάλ προς τιμήν του Quorthon (όλοι παίζουν Bathory).
Η μπάντα μου παίζει τα Enter The Eternal Fire, Lake Of Fire, The Sword.:smiley:

χα, ωραιο θρεντ…λοιπόν…
γινεται ένα καινουριο (3ημερο) φεστιβαλ (με άψογη διοργάνωση αλα εξωτερικό κι ετσι…), όπου με διαλέγουν για σαπορτ:

Την πρωτη μέρα στους:
Savatage (οι οποιοι θα είχαν κάνει δυναμικό come back)
Pain Of Salvation
Opeth

Tη δευτερη μέρα στους:
Down
Rotting Christ

Και την τριτη στους:
Metallica
Sepultura (οι οποιοι ανακοινώνουν και επίσημα την επιστροφή του Μαξ Καβαλέρα!)

:stuck_out_tongue:

Κι εμένα!

Και με Isis, και με Isis!

Είμαστε τόσο πεζές :frowning:

εε στους peppers θα εκανα κ στους scorpions (που τετοια τυχη ομως:wink:)
θα ελεγα μονο δικα τους επειδη σιγα μην προσεχε κανεις τα δικα μου τετοιες ωρες κ απο rhcp θα ελεγα το i could have lied κ το this is the place(τα γρηγορα τους δεν μπορω να τα τραγουδησω με καμια κυβερνηση) κ απο scorps το believe in love κ το to be with you in heaven…(θα τα σκοτωνα για την ακριβεια#-o) σε καμια περιπτωση δεν θα τραγουδουσα μαζι τους γιατι απλα θα τους εκανα ρεζιλι:p (εχω αυτογνωσια τουλαχιστον8))

Επηρεασμένος από το πιο πάνω “πεζό” ποστ της δεχτερ, λέω ότι η ονειρική συναυλία θα ήταν εγω MONOΣ MOY και “από πάνω” οι…

MAZOO AND THE ZOO!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

πλακα κανεις???

Aστειεύεται κανείς με τέτοια πράματα? :expressionless:

Εννοείς κυριολεκτικά!
Και χωρίς τον τυπά τους.:lol::lol::lol::lol:

Όχι ρε, είχαμε παει και 3 φορουμίτες και τον χειροκροτάγαμε. Ένιωθα τόσο περήφανος που τον έβλεπα οn-stage.

Ημουν κι εγω εκει,του πεταξα γιαουρτι μπας και δει καμια ασπρη μερα.:stuck_out_tongue:

Σε μια μερα αφιερωμενη στους queensryche…Οπου η υποτιθεμενη μπαντα μου(ολοι παιχταραδες εννοειται εκτος εμου) θα επαιζε τα take hold of the flame,spreading the disease,walk in the shadows και Jet city woman και εγω θα εβγαζα το καθαρα δικο μου στυλ βασισμενο στον θεο βεβαια(που ελπιζω να μην ηταν αποκατω γιατι θα του ερχοντουσαν ιδεες για νεο concept για την αυτοκτονια)…

Αλλη εντελως φαση θα ηταν σε κανα φεστιβαλακι του στυλ up the hammers φεστιβαλ και να παιζουμε απο τους πρωτους(με ΚΑΛΟ ΗΧΟ ομως) δαφορα δικα μας tech thrash:p με λιγη αναμειξη απο αμερικανικο παουερ και μερικες αγαπημενες μας διασκευες που ομως οι πορωμενοι αποκατω θα ηξεραν φυσικα και θα μιλουσαν για γαματη μπαντα…Απο πανω θα ηθελα κατι σε helstar,sanctuary(ναι ειμαστε ακομα στο 1990:D) η jag panzer…η κατι τετοιο…

πω νταξει το καψα.



:-s

Ρε Βλήδιν για τις ίδιες γκόμενες λέμε; :-s What the fuck. Βασικά και μόνο η φωνή τους, σε κάνει να θες να τις δείρεις. Τσιρίζουν :expressionless: Έχω έναν παπαγάλοοοοο, παπαπαπαπαπαγάλοοοοοοοο

:razz:

oh my gooooood:D μπραβο!!δεν το ηξερα:-s πω πω…:slight_smile: