Sweden rules, germany leads the way!

ROCKHARD FESTIVAL 2006

CRUCIFIED BARBARA + Γερομεταλλοπατέρας!!!

Ή πολύ απλά ο θειοΜήτσος ο ποζεράς… Άτιμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Είσαι ένας ελεηνός, ποζεράς, σκατόγερος, επιδειξίας
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(αφού δεν μας πήρες κι εμάς μαζί!!)

Ρε Σειρηνακη , τι μουτζουρα ειναι αυτη στα μουτρα σου ρε ??? Βαφεις τα γενια σου μωρη γρια ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι θεόμ****να είναι αυτά :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Ζηλεύω απίστευτα τώρα!!! Θέλω και γω!!!

Ξεβάφω τα μαλλιά και βάφω τα γένια…

Καλα το ειχα καταλαβει … :roll:

Aisxos! Alhteia!
(pou leei kai o Leventis)
E vevaia, tous paramythiazeis oti eisai megaloekdoths kai megaloepixeirhmatias tou mousikou xwrou pou boreis na tis kaneis firmes! :twisted:
Mallon oxi ee? :wink:

Α, όλα κ’ όλα!! Δεν είμαι μεγαλοεκδότης και επιχειρηματίας! Είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος!!!

Θα τις κάνω πρώτες φίρμες στην Ελλάδα!! Νο1! Θα τις βγάλω στην Λαμπίρη, στην Τατιάνα, και σε όλες τις μεσημεριανές εκπομπές… Αλλά μόνο ένας από δω μέσα θα έχει την τιμή να τις γνωρίσει από… κοντά.
Δέχομαι προτάσεις!!! Περιμένω… 8) :lol: :slight_smile: :smiley:

Α, όλα κ’ όλα!! Δεν είμαι μεγαλοεκδότης και επιχειρηματίας! Είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος!!!

Θα τις κάνω πρώτες φίρμες στην Ελλάδα!! Νο1! Θα τις βγάλω στην Λαμπίρη, στην Τατιάνα, και σε όλες τις μεσημεριανές εκπομπές… Αλλά μόνο ένας από δω μέσα θα έχει την τιμή να τις γνωρίσει από… κοντά.
Δέχομαι προτάσεις!!! Περιμένω… 8) :lol: :slight_smile: :D[/quote]

Γνωρίζεις πολύ καλά (για το καλό σου) ότι αυτός ο ένας είμαι εγώ, οπότε κλείνει η συζήτηση πριν αρχίσει…
Άλλωστε οι καταχωρημένοι Σουηδοί εδώ μέσα είμαστε μόνο εγώ και ο Japan, όλοι οι άλλοι είστε κουλουρτζήδες στις λαικές του Ελσίνκι του Νιου Τζέρσει και του Λος Άντζελες
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Α, όλα κ’ όλα!! Δεν είμαι μεγαλοεκδότης και επιχειρηματίας! Είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος!!!

Θα τις κάνω πρώτες φίρμες στην Ελλάδα!! Νο1! Θα τις βγάλω στην Λαμπίρη, στην Τατιάνα, και σε όλες τις μεσημεριανές εκπομπές… Αλλά μόνο ένας από δω μέσα θα έχει την τιμή να τις γνωρίσει από… κοντά.
Δέχομαι προτάσεις!!! Περιμένω… 8) :lol: :slight_smile: :D[/quote]

Γνωρίζεις πολύ καλά (για το καλό σου) ότι αυτός ο ένας είμαι εγώ, οπότε κλείνει η συζήτηση πριν αρχίσει…
Άλλωστε οι καταχωρημένοι Σουηδοί εδώ μέσα είμαστε μόνο εγώ και ο Japan, όλοι οι άλλοι είστε κουλουρτζήδες στις λαικές του Ελσίνκι του Νιου Τζέρσει και του Λος Άντζελες
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εσυ σίγουρα ΔΕΝ είσαι! Είσαι black list!! Μονο true metal warriors σαν και του λόγου μου έχουν δικαίωμα συμμετοχής…

Εγώ να ελπίζω ρε Μίτς?

Α, όλα κ’ όλα!! Δεν είμαι μεγαλοεκδότης και επιχειρηματίας! Είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος!!!

Θα τις κάνω πρώτες φίρμες στην Ελλάδα!! Νο1! Θα τις βγάλω στην Λαμπίρη, στην Τατιάνα, και σε όλες τις μεσημεριανές εκπομπές… Αλλά μόνο ένας από δω μέσα θα έχει την τιμή να τις γνωρίσει από… κοντά.
Δέχομαι προτάσεις!!! Περιμένω… 8) :lol: :slight_smile: :D[/quote]

Γνωρίζεις πολύ καλά (για το καλό σου) ότι αυτός ο ένας είμαι εγώ, οπότε κλείνει η συζήτηση πριν αρχίσει…
Άλλωστε οι καταχωρημένοι Σουηδοί εδώ μέσα είμαστε μόνο εγώ και ο Japan, όλοι οι άλλοι είστε κουλουρτζήδες στις λαικές του Ελσίνκι του Νιου Τζέρσει και του Λος Άντζελες
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εσυ σίγουρα ΔΕΝ είσαι! Είσαι black list!! Μονο true metal warriors σαν και του λόγου μου έχουν δικαίωμα συμμετοχής…[/quote]

Tι εννοείς μ’ αυτό; Υποννοείς κάτι για τα προσόντα μου;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τα “προσόντα” σου, δεν με αφορούν ούτως ή αλλιώς, αλλά black list είσαι, και θα είσαι για μεγάλο χρονικό διάστημα εσύ ειδικά mr TELISVAS.

Ωπ τι ήταν αυτό; Έπαθες κάτι Δημητράκη;

Kai τωρα γεννατε το ευλογο ερωτημα … με τις δικες σου πλατες και γνωριμιες θα τις βγαλεις στις μεσημεριανες εκπομπες ???

Α και κατι αλλο … με εχεις και μενα στην Black List … ρωταω γιατι με εχει φαει η περιεργεια … και δεν θα μπορεσω να φαω την καρμποναρα που θα μου εχει ετοιμασει σημερα η Βασουλα … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

το in distortion we trust σκοτώνει. είναι σαν οι νέες girlschool μονό πολύ πιο όμορφες.
και έχω το κινητό της μιας.
EINAI KAΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΤΑΛΟΜΠΑΜΠΑΣ !

Ωπ τι ήταν αυτό; Έπαθες κάτι Δημητράκη;[/quote]

Πιο black δεν γίνεται να είσαι φίλε. Κάνεις κακές παρέες.

και για να μην έχεις απορείες θα σου 'ξηγηθώ…

Πρώτον. Ο Norum είναι μια τρίχα του Marcello, και εσύ συνεχίζεις να υποστηρίζεις τον περουκάκια/

Δεύτερον. Θεωρείς τους BON JOVI κατώτερους των EUROPE, μέγα σφάλμα.

Τρίτον. Ζηλεύεις που οι C. Barbara σου έριξαν χιλόπιττα και προτίμισαν εμένα.

Τέταρτον. Η Λαμπίρη κάλεσε εμένα και όχι εσένα και έχεις σκυλιάσει απο το κακό σου.

Για τους παραπάνω λόγους είσαι black list και θα παραμείνεις εκεί μέχρι να δείξεις σημάδια μετάνοιας αποτυχημένε παϊδακοψήστη…

Απαντήσεις
Πρώτον Έχεις λάθος πληροφόρηση… Περουκάκιας είναι ο Marcello… Ο Norum έχει βγάλει 7 studio cd προσωπικά και πάει για το όγδοο… Ο Marcello δεν βρίσκει συμβόλαιο…
Δεύτερον Δεν θεωρώ απλά καλύτερους τους Europe από τυυς Bon Jovi… Τους θεωρώ έτη φωτός καλύτερους… (τώρα θα σε υποστηρίξει και ο Ανδρέας :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Τρίτον Οι C. Barbara είναι χάλια για τα γούστα μου. Αλλά αν έρθουν Ελλάδα, μπορώ να τις εξυπηρετήσω για ένα βράδυ
Τέταρτον Στο Κανάλι που δουλεύει η Λαμπίρη δεν πάω που να με πληρώνουν… Είμαι στα δικαστήρια με τ’ αφεντικό της

Ωπ τι ήταν αυτό; Έπαθες κάτι Δημητράκη;[/quote]

Πιο black δεν γίνεται να είσαι φίλε. Κάνεις κακές παρέες.[/quote]

Οι παρέες μου είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί