Sweden rules, germany leads the way!

pantos an theleis teli mou na katevnaseis ta pnevmata kai na pas stin lampiri… efxaristos na se gnoriso stous filous mou… tha sou kanonisoun na pas stin ekpompi tis kai de tha xreiastei na tilefoneis esy sta kanalia… meta tha kafxiesai oti se kalese kiolas :smiley: :smiley: :smiley: oso gia to afentiko tis, gnorise mou ton emena… tha ton vgalo gomeno kai tha epofelitheis… exo empeiria se afta… :lol: :lol: :lol:

Τελικά, είχα δίκιο.
8)

Για τις κακές παρέες; Όντως έχεις δίκιο… Αφού έχουμε σχεδόν τους ίδιους φίλους…

Για τις κακές παρέες; Όντως έχεις δίκιο… Αφού έχουμε σχεδόν τους ίδιους φίλους…[/quote]

Μπα, εσύ έχεις περισσότερους…

Εγώ απλά έχω γνωστούς, όχι φίλους…

Για τις κακές παρέες; Όντως έχεις δίκιο… Αφού έχουμε σχεδόν τους ίδιους φίλους…[/quote]

Μπα, εσύ έχεις περισσότερους…

Εγώ απλά έχω γνωστούς, όχι φίλους…[/quote]

Τι είναι αυτά που λες ρε νούμερο…

Φέρε τις Σουηδέζες και άσε τα τσαχπίνικα

toses ellinides yparxoun…ti tis thes tis souidezes??? :evil: :evil: :evil:

Αγάπη μου οι Σουηδέζες έχουν μια φήμη πως να το κάνουμε… Εννοείται ότι προτιμώ τις Ελληνίδες… Μιλάμε στην ίδια γλώσσα

hmmmm…apo oti thymamai kai stis ksenes glosses den exeis provlima… :smiley: :smiley:
an einai na pas me tin fimi…tote protimise tous mavrous…epivevaiomena! :smiley: ki en opsi kalokairiou…gia tous germanous ti exeis akousei???

Kαι για τους ρουφιανους εχετε ακουσει τιποτα ???

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ante…poioi roufianoi? ksero go??? ti exeis akousei??? ego exo meinei sto “OI GERMANOI EINAI FILOI MAS”… :lol: :lol:

Α εσυ εισαι πισω με τους Γερμανους … τωρα ισχυει το
“Ολοι οι μεγαλοεκδοτες εχουν απο εναν ρουφιανο … ενιοτε τον κανουν και συντακτη για ξεκαρφωμα!!!” :stuck_out_tongue: :roll:

thelo na eimai on topic… :lol: :lol: gia germania leei to topic… gia tous germanous rotao ki ego… :lol: :lol: :lol:

Οκ λοιπον … για να ειμαι και γω οn topic αυτοι που αναφερω η ιστορια τους ξεκιναει απο την κατοχη. Β’ παγκοσμιος πολεμος ???
Απλα οπως ολα τα πραγματα εξελισονται , ε εξελιχθηκαν και αυτοι … :stuck_out_tongue:

Ε δεν ειμαι οn topic τωρα ??? :stuck_out_tongue:

Οι Γερμανίδες και οι Σκανδιναβές είναι όμορφες κοπέλες, αλλά και οι Γερμανοί είναι ωραίοι, αν και προτιμώ τους Ιρλανδοσκωτσέζους… :wink: :smiley: :smiley:
Έχει κάτι μανάρια στο Εδιμβούργο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eισαι οφφτοπικ … εχεις να πεις καποια αποψη για τους ρουφιανους ???

Δεν είμαι off topic, τη γνώμη μου είπα!! :x

Τεσπα, τους ρουφιάνους τους ‘‘σκοτώνουμε’’… :twisted: :twisted:

Για τα γκομενακια ειπες … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ετσι σε θελω … αν και γιατι να τους σκοτωσουμε … τους βασανιζουμε με το να ζουν και να τρωνε στην μαπα την κατακραυγη μας … κρα κρα κρα ρουφιανοι !!!

Γι’ αυτό είπα ''σκοτώνουμε’’, μεταφορικά το εννοούσα… Τους ξεκάνουμε με τρόπο… :twisted: :twisted: :twisted:

Μ’αρεσει οπως σκεφτεσαι … :wink: :wink: :wink: