Sweden rules, germany leads the way!

To edi - ειναι η gay capital του βορρά. Na leges kana Paisley- kana Hmailton - pou paizei o aksestos - o mpyrokoilias skotsezos na se pw nai - exeis gousto ![/img]

σωστό!

Α εσυ εισαι πισω με τους Γερμανους … τωρα ισχυει το
“Ολοι οι μεγαλοεκδοτες εχουν απο εναν ρουφιανο … ενιοτε τον κανουν και συντακτη για ξεκαρφωμα!!!” :stuck_out_tongue: :roll:[/quote]

πιο σωστο!

αααακόμα πιο σωστο!!!

εεεδώ πια σου βγάζω το καπέλο!!
εύγε!

Αθήνα του Βορρά το λένε επίσης. Λες να σημαίνει κάτι;;; Πάντως, γεροδεμένους άντρες βρίσκεις κι εδώ, όπως και κοπελίτσες καλύτερες από σκανδιναβές, άντε λίγο κοντύτερες… :wink:

Αθήνα του Βορρά το λένε επίσης. Λες να σημαίνει κάτι;;; Πάντως, γεροδεμένους άντρες βρίσκεις κι εδώ, όπως και κοπελίτσες καλύτερες από σκανδιναβές, άντε λίγο κοντύτερες… :wink:[/quote]

Το μόνο που δεν βρίσκεις εδώ είναι γκρουπάρες σαν τους Europe…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tην είπα την παπαριά μου από χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά…

Επίσης οι Γερμανοί είναι φίλοι μας, παρόλο που παραδοσιακά στους παγκοσμίους πολέμους βρισκόμαστε απέναντί της…

Επίσης ο κάθε μεγαλοεκδότης χρειάζεται πολύ καλό λογιστή και μερικές πολύ όμορφες ιδιαιτέρες…

Έχω κάποιο γνωστό μου, ο οποίος μου έχει κάνει εντατικό μάθημα…

agapi mou…piges stin ghana kai parola afta sou leipei i zoi sto rocking.gr… :lol: addicted to rock… :lol:

Αθήνα του Βορρά το λένε επίσης. Λες να σημαίνει κάτι;;; Πάντως, γεροδεμένους άντρες βρίσκεις κι εδώ, όπως και κοπελίτσες καλύτερες από σκανδιναβές, άντε λίγο κοντύτερες… :wink:[/quote]

Το μόνο που δεν βρίσκεις εδώ είναι γκρουπάρες σαν τους Europe…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tην είπα την παπαριά μου από χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά…

Επίσης οι Γερμανοί είναι φίλοι μας, παρόλο που παραδοσιακά στους παγκοσμίους πολέμους βρισκόμαστε απέναντί της…

Επίσης ο κάθε μεγαλοεκδότης χρειάζεται πολύ καλό λογιστή και μερικές πολύ όμορφες ιδιαιτέρες…

Έχω κάποιο γνωστό μου, ο οποίος μου έχει κάνει εντατικό μάθημα…[/quote]

φιλιά στη Νατάσα!!!