Sxetika me thn metal

Κράτα το κλειστό το ριμάδι!

:!: :!: :!:

Καλώς τη Μαρία Αλιφέρη “Σας αγαπώ πολύ”. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ωραίος!!!

Οκ. Έχεις δίκιο Angel_in_Black. :cry:

Aphrotide sorry είμουν λίγο μ****ας στην απάντηση μου. :oops: :cry:
Και αυτό γιατί στις ερωτήσεις σου ανέφερες: ‘‘οι μεταλλάδες, στις συναυλίες κάνουν…’’ και από τον τρόπο που διατύπωσες τις ερωτήσεις μου φάνηκε σαν να είσαι ξένη με το αντικείμενο και κυρίως το γεγονός ότι το πρώτο σου ποστ ήταν αυτές οι ερωτήσεις.

Συγνώμη και πάλι. :oops: Πρέπει να φταίνε οι πολλοί καφεδες… :roll:

Sanitarium awaits…

Έχεις δίκιο Trustno1, με τον τρόπο που το διατύπωσα όντως έτσι φάνηκε. Anyway, δεν υπάρχει πρόβλημα :slight_smile:

Κράτα το κλειστό το ριμάδι![/quote]

Μήπως το παρακάναμε στο πείραγμα; Για ηρέμισε λίγο… :? Δεκτή η πλάκα μέχρι ενός σημείου όμως…

Σωστος εμπαινε Γιανναρα , εγω μαζι σου ειμαι μην σου παρουν τον αερα οι moderatores λεμε .

Παντως στο quiz για τους Μεtallica και το St.Anger δεν απαντησες :roll:

Αα ώστε είναι mod ο Powerslave… Ποιοί άλλοι είναι εκτός από αυτόν; Σε ποιό κουίζ για Metallica αναφέρεσαι;

Quiz !!!

Γιατι οι Metallica παιζουν βιαια και θυμωμενα ?;[/quote]

Οι Metallica παίζουν βίαια και θυμωμένα γιατί είναι θυμωμένοι, εύκολο :stuck_out_tongue:

Ας μην ειμαστε κακοπροαιρετοι , δεν μπορεις αμεσως να κατηγορησεις καποιον χωρις να ξερεις τι “καπνο φουμαρει”

Aphrodite pls γραψε με ελληνικους χαρακτηρες .[/quote]

[kakia mode is on]Μετά το “είμαι 17” σκέφτηκες να μην είμαστε κακοπροαίρετοι? :twisted: :twisted: :twisted: Αν στην αρχή αρχή είχε πει “είμαι Νέος” θα απαντούσες στο ίδιο στυλ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [kakia mode is off]

Αφροδίτη προφανώς δεν πολυαγαπάς το χώρο της μέταλ αλλά αν μπλέξεις εδώ μέσα θα τον λατρέψεις :twisted: Φύγε όσο είναι καιρός και μην ακούς τπτ από τον angel in black!!!Θα σε κάνει να αγαπήσεις αυτό το είδος πριν το καταλάβεις! Είναι σατανιστής και ιδιαίτερα καλός στο να προσελκύει κόσμο σε αυτή την θρησκεία! Όταν σου κάνει \m/ κοίτα αλλού για να μη σε μαγέψει και σε ντύσει στα μαύρα από τέτοια ηλικία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα από την πλάκα θα συμφωνήσω με trustno1! Δυστυχώς αυτή την άποψη συμφέρει να περνάνε οι οπαδοί της Λαμπίρη και οι φαντικοί της Τατιάνας για να έχουν κάτι να συζητάνε!
“Θεέ μου το παιδί μου άκουσε ένα τραγούδι των black sabbath!!!Κύριε Μικρούτσικε τι μπορώ να κάνω?”
“Ηρεμία κυρια μου, το θέμα είναι σοβαρό! Θα επικονωνήσουμε τώρα με την εκκλησία!”
Σε αντίθεση με Φοίβο, Βανδή και όοοοοοοοολο το “διάσημο παντζούρι” η μέταλ είναι ιδεολογία! Και φυσικά για να ακούς αυτό το είδος και να το ακολουθείς χρειάζεται να σπαταλάς μπόλικα ευρώ(βασικά πορώνεσαι και το κάνεις :stuck_out_tongue: ) οπότε αμέσως εξαιρούνται τα πρεζόνια από αυτή τη μουσική! Εξάλλου τα πρεζόνια προτιμούν trance κτλ κτλ(προπαγάνδα mode is off :stuck_out_tongue: )60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΠΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΕΖΟΝΙ ΚΥΡΙΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΕ :evil: Εκτός αν το χασίς ονομάζεται και πρέζα και δε το ήξερα…

Αφροδίτη ελπίζω να σε δούμε να συμμετέχεις και σε άλλα θέματα στο rocking αλλά μέχρι τότε εγώ τουλάχιστον θα αμφιβάλλω :slight_smile:

Ας μην ειμαστε κακοπροαιρετοι , δεν μπορεις αμεσως να κατηγορησεις καποιον χωρις να ξερεις τι “καπνο φουμαρει”

Aphrodite pls γραψε με ελληνικους χαρακτηρες .[/quote]

[kakia mode is on]Μετά το “είμαι 17” σκέφτηκες να μην είμαστε κακοπροαίρετοι? :twisted: :twisted: :twisted: Αν στην αρχή αρχή είχε πει “είμαι Νέος” θα απαντούσες στο ίδιο στυλ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [kakia mode is off]

Αφροδίτη προφανώς δεν πολυαγαπάς το χώρο της μέταλ αλλά αν μπλέξεις εδώ μέσα θα τον λατρέψεις :twisted: Φύγε όσο είναι καιρός και μην ακούς τπτ από τον angel in black!!!Θα σε κάνει να αγαπήσεις αυτό το είδος πριν το καταλάβεις! Είναι σατανιστής και ιδιαίτερα καλός στο να προσελκύει κόσμο σε αυτή την θρησκεία! Όταν σου κάνει \m/ κοίτα αλλού για να μη σε μαγέψει και σε ντύσει στα μαύρα από τέτοια ηλικία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα από την πλάκα θα συμφωνήσω με trustno1! Δυστυχώς αυτή την άποψη συμφέρει να περνάνε οι οπαδοί της Λαμπίρη και οι φαντικοί της Τατιάνας για να έχουν κάτι να συζητάνε!
“Θεέ μου το παιδί μου άκουσε ένα τραγούδι των black sabbath!!!Κύριε Μικρούτσικε τι μπορώ να κάνω?”
“Ηρεμία κυρια μου, το θέμα είναι σοβαρό! Θα επικονωνήσουμε τώρα με την εκκλησία!”
Σε αντίθεση με Φοίβο, Βανδή και όοοοοοοοολο το “διάσημο παντζούρι” η μέταλ είναι ιδεολογία! Και φυσικά για να ακούς αυτό το είδος και να το ακολουθείς χρειάζεται να σπαταλάς μπόλικα ευρώ(βασικά πορώνεσαι και το κάνεις :stuck_out_tongue: ) οπότε αμέσως εξαιρούνται τα πρεζόνια από αυτή τη μουσική! Εξάλλου τα πρεζόνια προτιμούν trance κτλ κτλ(προπαγάνδα mode is off :stuck_out_tongue: )60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΠΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΕΖΟΝΙ ΚΥΡΙΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΕ :evil: Εκτός αν το χασίς ονομάζεται και πρέζα και δε το ήξερα…

Αφροδίτη ελπίζω να σε δούμε να συμμετέχεις και σε άλλα θέματα στο rocking αλλά μέχρι τότε εγώ τουλάχιστον θα αμφιβάλλω :)[/quote]

sosta ola 8)

:?:

e re pousth mou autes oi paratheseis oloklhrhs selidas!!! to gamhsate to pragma!!! den ginete na MHN xrhsimopoieite sunexeia quotes!!!

kopelia (esy pou 3ekinhses to topic) mhn eisai psari katse psa3e afou se kaiei gia to metal…mhn akous papades,tatianes klp aytia exeis…na diavaseis 3ereis…internet exeis…

nai eimaste satanistes 8O 8O … (akouw Rhapsody k ymnw ton e3w apo edw :PPP )

holy shit :PPPP

Thnx my Dear :evil:

Thnx my Dear :evil:[/quote]
gt eisai o e3w apo dw ? :stuck_out_tongue:

Thnx my Dear :evil:[/quote]
gt eisai o e3w apo dw ? :P[/quote]

Μαλλον ο μεσα σ’ολα ειναι αυτος…

Thnx my Dear :evil:[/quote]
gt eisai o e3w apo dw ? :P[/quote]

Μαλλον ο μεσα σ’ολα ειναι αυτος…[/quote]

gt me epiase k ena agxos :stuck_out_tongue: