Sxetika me thn metal

Ωραίο παράδειγμα βρήκες και σύ με τους rhapsody.Αυτοί ούτε στρουμφάκια δεν είναι ικανοί να υμνήσουν. Ούτε ακόμα και το Μικρό μου πόνυ.

re sy kryvontai mhnymata…
otan s leei “i will search for the emerald sword” ennoei 8A PSA3W GIA TH SPA8ARA TOU 666 :PPPP de ta pianeis… :stuck_out_tongue:

Ας μην ειμαστε κακοπροαιρετοι , δεν μπορεις αμεσως να κατηγορησεις καποιον χωρις να ξερεις τι “καπνο φουμαρει”

Aphrodite pls γραψε με ελληνικους χαρακτηρες .[/quote]

[kakia mode is on]Μετά το “είμαι 17” σκέφτηκες να μην είμαστε κακοπροαίρετοι? :twisted: :twisted: :twisted: Αν στην αρχή αρχή είχε πει “είμαι Νέος” θα απαντούσες στο ίδιο στυλ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [kakia mode is off]

Αφροδίτη προφανώς δεν πολυαγαπάς το χώρο της μέταλ αλλά αν μπλέξεις εδώ μέσα θα τον λατρέψεις :twisted: Φύγε όσο είναι καιρός και μην ακούς τπτ από τον angel in black!!!Θα σε κάνει να αγαπήσεις αυτό το είδος πριν το καταλάβεις! Είναι σατανιστής και ιδιαίτερα καλός στο να προσελκύει κόσμο σε αυτή την θρησκεία! Όταν σου κάνει \m/ κοίτα αλλού για να μη σε μαγέψει και σε ντύσει στα μαύρα από τέτοια ηλικία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα από την πλάκα θα συμφωνήσω με trustno1! Δυστυχώς αυτή την άποψη συμφέρει να περνάνε οι οπαδοί της Λαμπίρη και οι φαντικοί της Τατιάνας για να έχουν κάτι να συζητάνε!
“Θεέ μου το παιδί μου άκουσε ένα τραγούδι των black sabbath!!!Κύριε Μικρούτσικε τι μπορώ να κάνω?”
“Ηρεμία κυρια μου, το θέμα είναι σοβαρό! Θα επικονωνήσουμε τώρα με την εκκλησία!”
Σε αντίθεση με Φοίβο, Βανδή και όοοοοοοοολο το “διάσημο παντζούρι” η μέταλ είναι ιδεολογία! Και φυσικά για να ακούς αυτό το είδος και να το ακολουθείς χρειάζεται να σπαταλάς μπόλικα ευρώ(βασικά πορώνεσαι και το κάνεις :stuck_out_tongue: ) οπότε αμέσως εξαιρούνται τα πρεζόνια από αυτή τη μουσική! Εξάλλου τα πρεζόνια προτιμούν trance κτλ κτλ(προπαγάνδα mode is off :stuck_out_tongue: )60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΠΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΕΖΟΝΙ ΚΥΡΙΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΕ :evil: Εκτός αν το χασίς ονομάζεται και πρέζα και δε το ήξερα…

Αφροδίτη ελπίζω να σε δούμε να συμμετέχεις και σε άλλα θέματα στο rocking αλλά μέχρι τότε εγώ τουλάχιστον θα αμφιβάλλω :)[/quote]
επετρεψε μου να σε διορ8ωσω φιλε εβαλες “προπαγάνδα mode is off” χωρις να βαλεις “προπαγάνδα mode is ον” :?

το propaganda mode is on μπήκε πριν 550 Posts περίπου :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έχω την εντύπωση ότι αποθάρρυνα τελείως την Αφροδίτη… Sorry dear, προσπάθησε να ψάξεις περισσότερο το είδος και υπόσχομαι να βοηθήσω! Θα πείσω τον ange με τη μοναδική συλλογή τραγουδιώνl να σου γράψει κανα dvd με άψογο υλικό(αν και δεν θα χρειαστείνα τον πείσω εγώ… :twisted: )

ok me kalypses! :smiley:

Ντραγκονφορσ ρεεεεεεεεεεε!!!
Γράφεις και εδώ??

Αντρίκος[size=1][/size]

op akous kai esy exorkisti dragonforce?!orea vrhka enan simparastath!

όχι.
τους σιχαίνομαι,μετά απ αυτό που μας έκαναν στους μέιντεν.

ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ 666 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λουκα σαμταιμς κιλς φορ δε Κρα’ι’στ :!: :!: :!:

εγω παντως γουσταρα…

Exorcist :pink:
Οι Dragonforce απλά απαράδεκτοι.

γτ το λες αυτο? :frowning:

Τι γιατί;
Δεν ήσουνα στην συναυλία;
Κομμάτια χωρίς αρχή - μέση - τέλος, κουραστικοί με τα συνεχόμενα σόλος και γελοίοι με τα motherfuckers κτλ. Λές και απευθυνόντουσαν μόνο σε παιδάκια και νοσταλγούς των Manowar. Κάτι πρέπει να γίνει με αυτά τα τσουτσέκια του είδους που νομίζουν ότι παίζουν και metal.Anyway, αν σ’άρεσαν σεβαστό αλλά τα καραγκιοζηλίκια τους τα δε όλος ο κόσμος.Ελπίζω να μην τους ξανακολλήσουν σε καμμιά συναυλία

ειμουνα ειμουνα!! :twisted:
ειχες 3αναακουσει ντραγκονφορς η ηταν η πρωτη σου φορα?οι κι8αρες τους δν ητανε γαματες?ο ενας κι8αριστας τους ο ασιατης(χερμαν λι) βραβεφτηκε προσφατα απο το χαμερ.ντα3ει εκαναν μαλακιες δν λεω οπως τα μαδαφακερς και εκει που εβαζε το μπουκαλι στον πουτσο του ο ΖΠ και “εχυνε” αυτους που ηταν μπροστα του…τεσπα ημουν απο τους λιγους που μου αρεσε η μουσικη τους και φανηκε κιολας οταν στο φιουρι οφ δε στρομ σταματησε για να το πει ο κοσμος και 6-7 ατομα φωνα3αμε…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μετά από τόσο μπινελίκι θέλανε και κοινό αυτοί?

οι dragonforce έχουν γμτα κομματάκια με καλό ρυθμό και μελωδία φτάνει να ξεχωρίζεις 3-4 από κάθε άλμπουμ γιατί τα υπόλοιπα είναι κουραστικά… Δε ξέρω πως έπαιξαν στο live όμως στα studio albums τους έχουν πολύ καλά αποτελέσματα!!! Και όσο για τον Ασιάτη κιθαρίστα είναι όπως είπε και ο ironboy πολύ άξιος, όχι γιατί τον έβγαλε κάποιο περιοδικό(για να μπει στους καλύτερους του κόσμου θέλει ακόμα δουλειά και περισσότερο υλικό)αλλά για ότι έχει κάνει στα άλμπουμς!

πάρτε και αφιέρωση το soldiers of the waseland που ακούω τώρα :twisted: :twisted: :twisted:

α,οκ τότε. :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μετά από τόσο μπινελίκι θέλανε και κοινό αυτοί?[/quote]

:idea: mporei na pisteyan oti to koino apoteleite apo mazoxes

συν τις αλλης δν νομιζω να υπαρχει κανενας που να μπορει να αρνηθει οτι δν επαι3ε καλα στο λαιβ ο χονγκ κονκεζος.οπως και ο αλλος ο κι8αριστας ο σαμ δν ειναι κακος.
να σας ρωτησω κτ!μου φανηκε σε καποια φαση πως ο πληκτρας τους εφαγε ενα μπουκαλι…το ειδε κανενας αλλος αυτο ή μου φανηκε εμενα?