Sylvester stallone vs arnold schwarzenegger

μετα την απολυτη αποτυχια του νεου ροκι(ενω ο νεος τερμινατορ ειχε επιτυχια) και τον ερχομο του νεου ραμπο ειπα να δω τι λετε για τα δυο ‘‘τερατα’’ των αμερικανικων ταινιων δρασης.
εγω προσωπικα προτιμω σταλονε παρολο που πηρε τη κατω βολτα…

συμφωνω με τον προλαλησαντα

Σταλόνε κι εγώ,γιατί το σφάξιμο που έπεσε στο τζόν ράμπο πριν από λίγο με πώρωσε !

Ο Σταλονε ειναι σαν στραβοχυμενος λουκουμας.
Ο Σβατσενεγκερ ειναι πιο βρουταλ και ενιοτε καραγκιοζης και με κανει και γελαω.

:lol: :lol:
δικιο εχεις…

Zζζβαρντζενεγκερ ρε!
Ποιος Σταλονε τωρα…


Μετά απ αυτό δεν νομίζω να υπάρχει δίλημμα!

¶ρνολντ εύκολα. Εκτός από τις κωμωδίες που είναι απλά απίστευτος έχει και αυτά τα 2 :

Τώρα που το σκέφτομαι, πάρα πολύ έυκολα! Ούτε καν σταλόνε

Ε ναι. Είναι προφανές πιστεύω. Εξάλλου ειδικά η Ολική Επαναφορά είναι μια απο τις καλύτερες ταινίες Ε.Φ. που έχουν γυριστεί τη δεκαετία του '90. Ταινιάρα και ήταν πολύ τυχερός ο Άρνι που ήταν ο πρωταγωνιστής.

Όσο αφορά για Κόναν-Terminator, οκ, μιλάμε για ρόλους που του ταίριαζαν γάντι! Και ταινίες κλασικές πέρα για πέρα, στο είδος τους.

βασικα τσακ νορις αλλα απ’τους 2 σταλονε…

Σταλλόνε γιατί τουλάχιστον δεν ανακατεύεται στην πολιτικη…:wink:

Σταλονε γιατι στις κλασικες ταινιες του ηταν πιο αληθινος, δλδ ο σταλονε και ξυλο θα ετρωγε, και τη μυτη θα του σπαγανε και θα ματωνε ενω αντιθετα ο αρνολντ παρουσιαζοταν πιο ψευτικος, ηταν παντα ο ατρωτος , που κανεις δεν μπορουσε να τον νικησει, που δεν μπορουσε κανεις να τα βαλει μαζι του και να τον πλακωσει στο ξυλο κλπ. Οποτε Σταλονε…

Μάλλον δεν έχεις δει αρκετές ταινίες του Αρνολντ…

Εχω δει και επιμενω στην αποψη μου αυτη.:stuck_out_tongue:

Ξαναδές τες ολόκληρες αυτή τη φορά! :stuck_out_tongue:

ο σβατσενειγκερ ηταν πορνοσταρ πριν γινει κανονικος ηθοποιος…μετα εγινε και κυβερνητης…

πορνοσταρ και μποντιμπιλντερ…
αμερικη ρε…οι ανθρωποι εχουν κριτηρια για τις εκλογες τους:lol:

O dani devito τον βαζει κατω για πλακα τον σβαρτσενειγκερ…διαφωνει κανεις?:stuck_out_tongue: :lol:


stallone vs schwarzenegger8O

Ψευτοδίλημμα…Arnie στο πολύ χαλαρό…Με τις ταινίες του μεγαλώσαμε…

:bow:

Σβαρτενεγκαχ φορ πρεσιντεντ!