Επιστροφή των System Of A Down στα καλοκαιρινά ευρωπαϊκά φεστιβάλ;

[B][SIZE=“6”]πειτε τι ξερετε γιατι μπηκα στην αρχικη και πηγε να με χτυπησει εγκεφαλικο!!![/SIZE][/B]

Οντως ρε, τι τιτλος ειναι αυτος? Πηγα να παθω εμφραγμα απο την χαρα, μην κανετε τετοια και μεινει κανεις… Πειτε τι ξερετε τωρα… [B]SYSTEM OF A DOWN[/B] και τα μυαλα στο μπλεντερ…

Τα 'ιδια κιεγώ…εγκεφαλικό:):!:

8O8O8O8O8O

πειτε ρεεεεεεεεεεεεεεεε!

Αυτά είναι! Ελπίζω να έρθουν.
Μόνο ξύλο και ιδρώτας λέμε.

ποιό gagarin χαχαχαχ το terra vibe δεν χωράει τον κόσμο πού θα μαζευτεί.

κοιτα να δεις που γινανε και οι σοαντ θρυλοι ρε πουστη μου…

Μη πας αν έρθουν. Άσε που κανένας δε μίλησε για θρύλους :wink:

Απλά γουστάρει ο κόσμος τη φάση τους!

Μη πας αν έρθουν. Άσε που κανένας δε μίλησε για θρύλους :wink:

καλα αυτο μας ελειπε…και για τα δυο:roll::roll::roll:

[B]είναι[/B] θρύλος οι SOAD…

system of a down ρε :stuck_out_tongue: για να το αναφέρει στην αρχική σελίδα ως τοπ της ημέρας λογικά έχουμε μεγάλες πιθανότητες να ρθουν :slight_smile:

χα!χα!χα!χα@χα!χα!χα!χα!χα!εξαιρετικο εμοτικον που τα βρισκεται ρε??

ενταξει ειναι προφανες οτι θες να τους δεις σε μεγαλο γηπεδο
και να ειναι εκει η σαρα και η μαρα κ θεια μου η κατινα ο περιπτερας
ο μητσος η κομωτρια η φοφη η σουλα η χορευτρια
το ξαδερφακι μου ο μιχαλακις ο θεοισ ς μου ο στελιος
η γιαγια απο τη λιβαδεια
τα πιπινια απο το μπουρναζι και πολοι αλλοι εγω τους
εχω δει στο περιστερι και ετσι θα προτιμουσα να τους δω πχ στο gagarin
ιδιο θα μπορουσα να ισχιριστω και για τους metallica οπως καναν στη γαλλια
και παιξανε 2-3 συναυλιες σερι σε μικρο club
ειναι θεμα feeling και πιστευω οτι ισχυει πολυ περισοτερο
στα σκληρα συγκροτηματα ενταξει αν ειναι οι bon jovi ας παιξουν
και στο οακα δεν με ενοχλει καθολου
οπως

και να εχει το θεμα το εμοτικον σου ειναι εξαιρετικο8)8)

SYSTEM OF A DOWN To Co-Headline Germany’s ROCK AM RING/ROCK IM PARK Festival

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=150044

SYSTEM OF A DOWN’s much-rumored comeback/reunion tour is expected to be “officially” announced on Monday, November 29, along with details of several European festival appearances in 2011, including the U.K.'s Download.

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh…!!!

Η πρώτη επιβεβαιωμένη είδηση για το reunion των SOAD και σε ποιό φεστιβάλ θα παίξουν βγήκε!!!
Για ρίξτε μια ματιά εδώ http://vivamuchachos.blogspot.com/2010/11/soad-is-back.html

αλλαξτε το ονομα του τοπικ παρακαλω!:D:D:D:D:D

Και γω θα γούσταρα μια prive συναυλία για “λίγους” αλλά ας κάνουν πρώτα μια μεγάλη γιατί με 1000 εισιτήρια θα γίνει σκοτωμός και δεν το διακινδυνεύω να μείνω στην απ’έξω!:-s
Όσο για τα “πιπίνια από το μπουρνάζι” και τους λοιπούς που σκάνε σε συναυλίες και είναι τελείως άκυροι με το όλο σκηνικό γουστάρω πολύ να τους τη σπάω με καφριλίκια!!

Για τα emoticon αν χρησιμοποιείς firefox υπάρχει ένα γαμάτο addon
http://www.thegreekz.com/forum/showpost.php?p=16197554&postcount=18

Ει ει ει…για να μην φανω υπερβολικος, σας λεω απλως οτι οι SOAD μεσα στα 4-5 χρονια που ελειψαν απεκτησαν τουλαχιστον το τριπλασιο κοινο…οποτε, χωρις πλακα, τους βλεπω ισως και Ο.Α.Κ.Α.!!!

Κατι που θα ηταν πολυ κακο…

Θα μπορουσαν ομως να κανουν live και στην Θεσσαλονικη και να παιξουν μετα στο Terra Vibe…

Kατι που θα ηταν πολυ καλο (για μενα) :stuck_out_tongue:

Οπως και να 'χει ο [B]ΘΡΥΛΟΣ[/B] των 2000’s επιστρεφει!!!

[SPOILER]Ναι ρε, οι SOAD μαζι με Slipknot και Linkin Park ειναι οι θρυλοι των 2000’s…χονεψτε το μαλλιαδες θρασαδες!!! :wink:[/SPOILER]

στο σποιλερ συμφωνω! ηταν οτι καλυτερο ανεδειξε αυτη η δεκαετια! αλλα νταξ οχι και ΟΑΚΑ! ενα Terra Vibe καλο τους πεφτει και λογικα θα τους τιμησουμε κιολας! τωρα για Θεσσ/νικη το κοβω χλωμο, με δεδομενο οτι θα μοιραστει ο κοσμος και τα κερδη θα ειναι χαμηλοτερα(στα @@ μου εμενα βασικα, η Θεσσ/νικη με βολευει καλυτερα, αλλα εκτιμω πως ετσι ειναι η κατασταση…)

αναμενουμε λιγες ωρες ακομα!

Βρε ποιος κοσμος θα μοιραστει;;; Ξες ποσες χιλιαδες δεν θα βρουν εισητηρια;;;
Και live στη Θεσσαλονικη να κανουν, παλι πολυς κοσμος δεν θα βρει εισητηρια!!! μιλαμε για τουλαχιστον 200.000 που θα θελουν να πανε!!! :wink: