Επιστροφή των System Of A Down στα καλοκαιρινά ευρωπαϊκά φεστιβάλ;

δεν εχω αυτη την εκτιμηση…και πχ για συναυλια στο Terra Vibe δεν θα περιμενα πανω απο 15.000 κοσμο…και βαζω το max που θεωρω εγω… μακαρι να εχω λαθος εκτιμηση

edit: μετραει το nick σου! :wink:

Μπέρδεψες τα μηδενικά?

Ε λογικά!

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=150061

The reunited SYSTEM OF A DOWN will be one of the headliners of next year’s edition of the Metaltown festival

Αντε μια μερα εμεινε για την επισημη ανακοινωση… Ευχομαι να βγει και ανακοινωση για Ελλαδα αυριο, μην περιμενουμε και μας φαει η αγωνια οπως παντα… Για κανα Sonisphere ή Rockwave, αν και θα ηθελα να ερθουν μονοι τους καλυτερα.

Μην βαζεις τους System Of A Down στο ιδιο καζανι με τους Linkin Park, σε παρακαλω…

…Θα ελεγα και εγω πριν απο 5 μηνες…δηλαδη πριν κοιταξω καλα τους Linkin Park…Κοιταξε τους και εσυ και δεν θα χασεις…Δεν ειναι μονο Numb και Leave Out All The Rest!!! :wink:

σας ομιλει καμμενος οπαδος λπ πριν 2 χρονια…οι λπ δεν φτανουν ουτε το μικρο δαχτυλακι του κοντου αρμενιου

και οντποπι

[SPOILER]αργει το αυριο?:roll:[/SPOILER]

αν γινει η ανακοινωση αυριο,ειναι πραγματι τεραστια μερα!
ελπιζω για ανακοινωση σε κανενα φεστιβαλ στην ελλαδα,κατα προτιμηση σονισφηρ για να εχει και αξιοπρεπη οργανωση.

Μετά τα λάχανα πού φάγανε εδώ θα έρθουν?

τσεκαρε συνεντευξη τανκιαν στο ροκινγκ και η ερωτηση σου θα απαντηθει:wink:

απο το fb του dolmayan…:-s

“John Dolmayan: in response to the rumors being circulated pertaining to the reunion of SOAD the band will address the speculation with an official statement tomorrow . for those of you who have been and are fans please understand rumors can be misleading, the truth will always come from us. thank you,john dolmayan”

Βγήκε η ανακοίνωση, Ελλάδα φυσικά δεν υπάρχει πουθενά…

http://www.systemofadown.com/main.html

Ιταλία θα ήταν μια καλή ιδέα…

Δεν παίζει να ανακοινωθούν και άλλες αργότερα?
Ολόκληρο καλοκαίρι τίποτα?
:frowning:

Δεν φαίνεται να λέει ότι θα ανακοινωθούν κι άλλες…οπότε χλωμό το κόβω. Και δεν βλέπω να έχει και κάνα Sonisphere στο εξωτερικό.

10 ημερομηνιες ειναι ολες κ ολες?
πιστευω θα ανακοινωθουν κ αλλες…

[SPOILER]To μπούλο… κρίμα και θα ήθελα να τους δω[/SPOILER]

Στο BLABBERMOUTH λέει “More shows will be announced soon” οπότε αναμένουμε…

Εεεεε συνήθως όταν δεν μας έχουν στην αρχική ανακοίνωση ποτέ δε μας βάζουν μετά στις επιπλέον.

Μακάρι όμως γιατί μετράει να τους δούμε τώρα. Ποιος ξέρει πως θα είναι οι σχέσεις τους μετά το tour!!

Επιτελους για μια φορα υπηρξα κωλοφαρδος!!!

15/6 System of a down
16/6 Roger Waters The Wall Live

Location:Berlin.

Ξεφτιλα και τα αεροπορικα οποτε οσοι πιστοι και των 2 σκεφτειτε το και βγαλτε.Συμφερει.