Tελευταια επιθυμια

Φανταστειτε οτι για καποιο λογο στην ζωη σας εχετε κανει ενα μεγαλο εγκλημα και σας εχει επιβληθει η θανατικη ποινη και σας δινονται πριν την τελεση της ποινης δυο ωρες να κανετε οτι θελετε.
Τι απο τα του poll και οχι μονο θα ζητουσατε???

Παλευω μεταξυ sex και αγαπημενο δισκο,δεν εχω αποφασισει ακομα.

καμένο θρεντ. θα ακουγα ολοκληρο το Back in Black Μαλλον .

[B][I]ο σπασικλας[/I][/B]

μια που το ποιο πιθανό είναι να σε εκτελούσαν στην αμερικη, απο την προηγούμενη εβδομάδα νομίζω πήγε για ψήφιση νόμος που λεει οτι το τελευταίο γεύμα θα είναι ίδιο με τους άλλους κρατούμενους…

θα σκεφτώ και θα απαντήσω αργότερα

Ελα ρε μαλακα,ασε με να ##μησω…:smiley:

βρε θα γαμ#$ις …για το φαγητό λέω μόνο…
εκτός αν γαμ$%ις γκόμενα φτιαγμένη απο σοκολάτα

gutter ballet στα τερμα.να κλαψω μια τελευταια φορα.

Στηρίζω με τα μπούνια το θρεντ!

Αν επέλεγα να ακούσω τον αγαπημένο μου δίσκο, λίγοι θα ήταν αυτοί που θα μπορούσαν να πάρουν αυτήν την θέση, εκείνη την στιγμή. Pleasant shade of grey, promised land, gutter ballet. Η απόλυτη μεταμουσική εμπειρία; Αλλά βέβαια από την άλλη σκέψου να οδηγείσαι στο τέλος της ζωής σου ακούγοντας “Deep in the night, underneath the darkest skies, searching for some sign or some distant light”. Μάλλον θα είχα κόψει τις φλέβες μου από πριν.

Από τις άλλες επιλογές, σεχ sounds good. Αν και γενικά πιστεύω πως τις πιο μεγάλες στιγμές της ζωής σου τις ζεις μόνος σου, κι αν δεν είναι αυτή μεγάλη στιγμή, ποια είναι.

Στην καρδιά μου σ’ έχω χρήστη παπαρδέλας.

Θα φτιαχνα ένα θρεντ στο ροκιν για τελευταίες επιθυμίες μπας και ρίξει κανείς καμιά καλή ιδέα.

γιατι νομιζω οτι καπως,καπου,καποτε ειχα γραψει κατι παρομοιο εδω μεσα.whateva…
οπως ειχα ξαναπει μοτορχεντ στο τερμα και κανα γκομενακι/πουτανακι.οχι σιγα μην φυγω μες στη μιζερια.

δυσκολο αναμεσα σε φαι και γκομενα. ειμαι πολυ κοιλιοδουλος γ να απορριψω ετσι ευκολα το φαι. απο την αλλη το γκομενακι/τσουλακι του αποπανω ειναι καλη φαση γ λιγο πριν το θανατο! :lol:

btw γαμω τα θρεντ!

Αν ήταν με ένεση, να την κάνω μόνος μου, αν ήταν ηλεκτρική καρέκλα να την ενεργοποιούσα εγώ.

ρεκορ βιτσιου! :lol::stuck_out_tongue:

Eνα περίπατο στη φύση, και μη τον είδατε…

μετα θα γαμας, θα τρως, θ ακους μουσικη οσο θες…

μεταξυ των επιλογων του πολ παντως μαλλον σεχ, η δισκος

να βγάλει την απόφαση για εκτέλεση ο ανακριτής που άφησε ελεύθερο τον μακη ψωμιαδη.!!

Τελευταία επιθυμία, να με βάλουν σε μια σκηνή να παίζω μουσική.

H αποπάνω είναι ψώνιο

Εγώ θα ήθελα να ξαναδώ Roger Waters.Μέχρι τότε θα τον έχω δει σε κλειστό,ανοιχτό,κάμπριο,σπηλιά και λαγούμι αλλά πιστεύω ότι υποθαλάσσια θα είναι τέλεια εμπειρία

Είναι απαραίτητο να έχουμε ένα ψώνιο. Βέβαια δεν πρόκειται να γίνει αυτό οπότε θέλω να μου κάνουν ευθανασία.

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4322&highlight=������

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10747&highlight=������

XA!!!καλα θυμομουν οτι κατι υπαρχει.

Σεξ…