Tελευταια επιθυμια

Το ξανασκεφτομαι κια τελικα λεω ‘‘Sex’’.
Τωρα αν η πραξη τελειωνε πριν το δυωρο και ειχα λιγη ωρα ακομη,ακουγα ανετα ενα απο τα 1000 αγαπημενα μου δισκακια!!!

Τι να βαλω ρε σεις ν’ακουσω ‘‘Deep Purple’’ η ‘‘Guns N’Roses’’?

Mην ξεχνατε ,εχετε ενα δυωρο!!!Και μια επιλογη.
Εγω ως threadstarter,αξιζω δυο,στην Ελλαδα εμαστε.:stuck_out_tongue:

Deep purple-Child in time :):):slight_smile:

Και λιγο πριν τελειωσει θα φωναξει καποιος ραντομ τυπος απ’το εκτελεστικο αποσπασμα [I]’‘το κλεμμενο ρεεεεε;’’[/I],χοντροξενερα

Ε τότε βάλε αυτό το ξεχασμένο: http://www.youtube.com/watch?v=YAZyjARWKzM

Sir, I do like your confidence. :thumbup:

[B]jiopas[/B] Oυτε την αελ να μαμουσες 2 ώρες :lol:

και χωρις ναζακια

Sex με τη συνοδεία της αγαπημένης μου μουσικής! :smiley:

Τελευταία επιθυμία πριν την εκτέλεση: Να μην με εκτελέσουν:D

Disclaimer: Όσα αναγράφονται στο post αυτό, μπορεί σήμερα να μην αποτελούν απόψεις του συγγραφέα τους.

“Α, λυπόμαστε πολύ κ. Country Joe, δεν πιστεύουμε ότι είναι αυτή η τελευταία επιθυμία σας… Κάτι μας λέει ότι… πώς να σας το θέσουμε… δεν είστε και πολύ σταθερός στις απόψεις και επιθυμίες σας”.

ΟΚ…, κρατάω πισινή μην έχω τίποτα κ@&8Oες εκείνη την ώρα και διαλέξω την πρώτη επιλογή!

“Α, κύριε Country Joe, χίλια συγνώμη και πάλι, ούτε αυτή την επιθυμία σας μπορούμε να ικανοποιήσουμε… Ελάτε λίγο στη θέση μας. Πού ξέρουμε ότι είστε όντως… straight; Επειδή το λέτε; Ή ποιός μας λέει ότι δεν είστε ανέραστος, λέμε τώρα;”

Η πιθανότητα εγκλεισμού στη φυλακή για μεγάλο χρονικό διάστημα πριν την εκτέλεση εμπεριέχει σε μεγάλο βαθμό τον κίνδυνο της επιλογής του ομοφυλοφυλικού έρωτος ή της αποχής από το σεξ. Επειδή αυτό είναι δύσκολο να το προδικάσουμε, αρκούμαστε στην έμφυτη δυνατότητα του αυτοσχεδιασμού.

“Χαιρόμαστε που σας ακούμε να το λέτε αυτό, κ. Country Joe. Εφ’ όσον λοιπόν αυτό που ζητάτε είναι [U]γενικώς[/U] η ικανοποίηση της σεξουαλικής σας επιθυμίας, σας φέρνουμε τον Τζερόμ - είναι ένας εξαιρετικός νέος, καταγόμενος από την αφρικάνικη φυλή, και με πλούσια φυσικά προσόντα. Do feel free to improvise for the duration of the next two hours”.

O Gracchus ο Εκτελεστής!

Τώρα ψιλοαπογοητεύτηκα. Περισσότερο είχα στο μυαλό μου εκείνον τον Γουίλι… τον τέτοιο μωρέ, τον μαύρο θερμαστή. Από το Τσιμπουτί αν θυμάμαι καλά.

“Κανένα πρόβλημα κύριε Country Joe. Το μεσαίο όνομα του Τζερόμ είναι Γουίλι και η γιαγιά του ήταν από το Τζιμπουτί. Βέβαια δεν ασχολήθηκε ποτέ στη ζωή του με κάποιο ναυτικό επάγγελμα (βλέπετε, γεννήθηκε και μεγάλωσε στην Κεντροαφρικανική Δημοκρατία… καταλαβαίνετε), αλλά κι αυτό το λύνουμε, απλώς θα του εμφυτεύσουμε μια σχετική ανάμνηση και είσαστε κομπλέ”.

[SPOILER]ΟΚ spam τέλος.[/SPOILER]

Συμφωνώ ότι δεν είδε ποτέ τον Ειρηνικό και τον Ατλαντικό ωκεανό. Ο χώρος δράσης του ήταν η λίμνη Ταγκανίκα. Γκαραντί, χίλια τα εκατό. Μου το 'χει πει η αδερφή του μπατζανάκη του πατέρα του.

Ρε φίλε τρωω και πιτογοιρα και σουβλακια. Αλλα αστακομακαροναδα δεν εχω φαει ποτε και το εχω αχτι

αδιάφορη είναι.