Tελευταια επιθυμια

Με φωναξε κανεις ?? :slight_smile:

:twisted::lightsabre:

:dunno:
[/SPOILER]

Που είναι το αηδιαστικό; Προφανώς δεν εννοούσα το φαγητό :stuck_out_tongue:

[SPOILER]άρα συγχαρητήρια[/SPOILER]

μια βραδια με την συντροφο μου που θα εχει ολα τα παραπανω :smiley:

μπορει να φανει γραφικο αλλα μα τον 'Οσιρι κ μα τον Άπη αυτο θα ηθελα:
“Θα ανέβω στο λόφο
να δω το τελευταίο ηλιοβασίλεμα…”
(εδω τελειωνει ο στιχος που με ενδιαφερει:p)
και 4-5 τσιγαρα μεχρι να τελειωσει η παγωμενη μπυρα που θα κραταω(γιατι θα πινω αργα και θα αγναντευω απο ψηλα…αλλιως θα ζηταγα λιγοτερα τσιγαρα)

και μοναξια εννοειται!οτι ειναι να αποχαιρετησω θα το εχω κοιταξει στα ματια κατω απο το λοφο και θα εχω πει αντιο…μετα που θα εχω γαληνεψει εκει δεν θα ηθελα να ξαναδω γνωριμο προσωπο…κατευθειαν στα ταρταρα

Ρε συ Pax,εσυ το πηρες πολυ σοβαρα ρε συ.
Ωραιος παντως!!!

κοριτσάκι είναι…η pax

μας συνηθιζει σε τετοια ο pax!

Παντως αν ειναι να το παρουμε σοβαρα,εγω χαλαρα θα αγκαλιαζα μανα.Φλωρος.

Απο τα του πολλ χαλαρα αγαπημενο αλμπουμ αν πρεπει ενα.

Θα τους έλεγα ένα δήθεν ανέκδοτο και μετά τέλος

Ρεαλιστικό, πάω στοίχημα οι περισσότεροι θα μαστε χεσμένοι απ’ το φόβο σε μια τέτοια περίσταση.
Αλλά όχι μάνα.

Κάποιον random με ωραίο αποσμητικό ίσως, η οσμή αφήνει πολύ δυνατή ανάμνηση.

Τί να την κάνεις την ανάμνηση, αν μετά από λίγο κοιτάζεις τα ραδίκια ανάποδα;

χαλαρά καθόμουν και χάζευα φωτογραφίες με το heart of steel στο repeat 8)

Για όσα λεπτά/'ωρες/δευτερόλεπτα θα μπορώ να έχω ακόμη εγκέφαλο και μνήμη, ας είναι γεμάτος με κάτι ωραίο.
Αλλιώς, τι σημασία έχει αν θα περάσεις την τελευταία σου ώρα υλοποιώντας σεξουαλικές φαντασιώσεις ή τρώγοντας lame χυλοπίτες με κέτσαπ παρέα με τη γιαγιά σου?..

Σωστό κι αυτό…αλλά μην άγχεσαι…στον δικό μας παράδεισο θα υπάρχουν random τύποι…τύποι “φουσκωμένοι” …τύποι “συνεσταλμένοι”…για όλα τα γούστα!!

Πάντως, αν θέλετε να δείτε πώς διάφοροι άνθρωποι επιλέγουν να περάσουν τις τελευταίες τους ώρες, δείτε το Last Night, καναδική ταινία του 1998.

Πολύ καλή στο είδος της, είχε τιμηθεί σε διάφορα φεστιβάλ. Μάλιστα σε ένα μικρό ρολάκι εμφανίζεται και ο Κρόνενμπεργκ.
Εγώ πάντως θα ήθελα να ακούω Savatage.:slight_smile:

ουρί του παραδείσου κι έτσι ξέρω γω? :stuck_out_tongue:

Θα ηθελα να φαω μια αστακομακαροναδα

Τι φλωριές είναι αυτές ρε αποπάνε,τράβα μύρισε κάναν άγνωστο να ΙΣΙΩΣΕΙΣ8)

αν και εχω ψηφίσει δισκο , ενα άλμπουμ με φωτογραφίες απο την παιδική σου ζωή μέχρι σήμερα ξερω γω θα ήταν οτι καλύτερο , με την αγαπημένη σου μουσική υπόκρουση εννοείται

Αραχτός σε ένα μπαλκονάκι ενός σπιτιού σε βουνό, με μια λίμνη στα πόδια μου (ναι αυτά τα γραφικά τα αμερικάνικα που είναι στη μέση του πουθενά σε ένα δάσος) και να ακούω το When The Crowds Are Gone των Savatage!