Taake/Acherontas/Nadiwrath!

αλλάζω το νικ μου σε Blind Ηistory ή κάτι τέτοιο… #-o:lol::lol::lol::lol::lol:

Wow, μου την είπες τώρα!

Δεν σκόπευα να μπω στον κόπο

κάνε την αυτοκριτική σου.

Εννοείται πως δεν κάνω τη γενίκευση ότι όποιος πάει στο λαηβ θα είναι φασιστας. Το είπα συγκεκριμένα για φασίστες που είναι γνωστό πως θα πάνε.

Αν εννοείς αυτό δηλαδή.

Αυτό εννοώ και χαίρομαι που το ξεκαθάρισες για να μην πεταχτεί και κανένας άλλος ανάθεμα και πει τη βλακεία του εξαιτίας μιας ασάφειας

Έχεις δίκιο, μάλλον εγώ δεν ήμουν σαφής. :wink:

Τεσπα, no offence ούτως ή άλλως.

Φίλοι μου, ας μην ξεφεύγουμε πάλι σας παρακαλώ…:wink:

ας τ’ αφήσουμε αυτά κι αν είνα ινα πούμε κάτι, ας πούμε για τη συναυλία…:wink:

Βασικα στ’αρχιδια μου αν σε ενδιαφερει η οχι το περιεχομενο του ποστ μου.

Αντε, αμα πατε Taake ειστε κατακαημενοι φασιστες, το λεει και ο zafrock απο το φορουμ του ροκιν:lol:

Για τη συναυλία λέμε. :wink:

Α, ρε μεγάλε, ξέρεις να διαβάζεις όλα τα posts από ό,τι βλέπω.

E μαντης ησουν???

Αν δεν σου αρέσει μην πας. Και ακόμα περισσότερο μην την σπας που σ’αυτούς που γουστάρουν την συγκεκριμένη συναυλία. Σαν πολύ δεν ασχοληθήκαμε με την πάρτι σου;

Καλα σου λεει ρε πολυ ασχοληθηκαμε, αντε φυγε απο δω…

:stuck_out_tongue: Να μην πω κ εγω τη μαλακια μου. Ολοι πετανε απο μια

1)Οι Taake γαμανε και γενικως ειναι γαμω τισ συναυλιες (μαζι με αυτη των Shining)

gamw ta live!!!

Τα greeklish απαγορεύονται.

Σημερα πηρα εισητηριο…αριθμος 001 lol

Ωρα να πηγαίνουμε κι εμείς σιγά σιγά.

χαχα
ε καλα δεν εξαντλουνται αλλα αν εισαι ανεργος κοιτας να παρεις το εισητηριο οταν εχεις λεφτα για να εχεις εξασφαλισμενη εισοδο και να σου μεινουν και τα 3 ευρω στην τσεπη :stuck_out_tongue:

Όσον αφορά τους Acherontas, κρίμα που τα τρώτε όλα αυτά τόσο εύκολα για πρώην NS που δεν ασχολούνται πλέον και τα έχουν ξεπεράσει. Όλα αυτά γίνονται για να γίνουν αποδεκτοί από το mainstream, να αγοράζετε τους δίσκους τους και να παίρνουν τα ωραία σας λεφτά. Απλά ενδεικτικά να σας πω ότι το πρώτο live Acherontas (στο οποίο δηλαδή είχαν ήδη αλλάξει όνομα και “ιδεολογία”) στους Horna ήταν με τον τραγουδιστή των Legion of Doom, ενώ έπαιξαν και κομμάτια από το εν λόγω συγκρότημα. Και γενικότερα στην μπάντα από σο ξέρω οι μισοί είναι πρώην η νυν χρυσαυγίτες. Αυτά για να μη τρώμε κουτόχορτο… τώρα για το αν θέλει ο καθένας να υποστηρίξει τέτοιες φάσεις, τουλάχιστον να έχει υπόψη του τα δεδομένα, και ότι τα λεφτά που σκάει πάνε στις τσέπες τέτοιων ατόμων, είτε κατευθείαν, είτε με διάφορες μεσολαβήσεις.

Ποιος τους γαμαει τους Acherontas,σιγα την μπαντα…οι Taake ειναι ολο το θεμα και δεν ειναι φασιστες,αν ο αλλος ειναι τοσο στοκος και ζει στο μικροκοσμο του κακο της κεφαλας του!Κι οι Nadiwrath καλυτεροι ειναι απο Acherontas…