Tales From The Crypt! Μοιραστείτε τις εμπειριες σας!

8O 8O 8O #-o :lol: Στον Ευαγγελάτο για έρευνα σύντομα…:lol: :stuck_out_tongue:

Πριν χρονια ενας γνωστος του αδερφου μου, ειχε παει για φαι στα McDonalds, ενω ετρωγε χαμπουρκερ, δαγκωσε κατι σκληρο και εβγαλε ενα πραμα απο το μπιφτεκι, το πηγε σε ενα εγαστηριο για αναλυση και το αποτελεσματα εδειξαν οτι αυτο το σκληρο ηταν δοντι ποντικου!!!

Μπα, αυτο με το δοντι ποντικου στο μπιφτεκι “urban legend” ειναι. Το εχω ακουσει για 100 φιλους φιλων και αδερφια γνωστων.:stuck_out_tongue:

δικο της?:stuck_out_tongue:

Exwvrei myksa se patata . Epishs se kapoia dosh enas kantinierhs me kati nyxares 5 metra mesa sth vrwma ekseine ta apafta toy kai sth synexeia me to xeri epiane kai erixne patates kremmydia klp sta santoyits .

ειδικα για το δευτερο δε ξερω αν πρεπει να αιδιασω ή να γελασω…:lol: ελπιζω να μην εβαλε και πολτο ελιας! θα ηταν υποπτος!:lol:

:lol3::lol3:Εισαι καφρος ρε!

Και η δικη μου εμπειρια σε σουβλατζιδικο.

Παραγγειλαμε σουβλακια εγω 2,η αδερφη μου 1,ο ξαδερφος μου 3 και ο θειος μου 1.Αφου φτασαμε σπιτι νιωθαμε λιγο την επομενη μερα αδιαθετοι ωσπου παθαμε γαστραντεριτιδα κ οι 4.Ενα εχω να σας πω.Και βουλωσαμε τους βοθρους και χασαμε 2 κιλα.

Υ.Γ.Εμεις φαγαμε 2 σουβλακια και τρελαθηκαμε στο χεσιμο.Φανταστειτε ο χοντρος διπλα μας που πηρε ολοκληρη πιατελα.ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

:lol: :lol: :lol:

σε ενα σουβλατζιδικο στο Μαρκοπουλο 3 το πρωι 8O ο ψηστης ιδρωνε και
επεφταν μεσα στο σουβλακι.καθε λιγο και λιγακι ερχοταν ο γιος και τον σκουπιζε.
την τελευταια φορα που πηγα ειδα μονο τον γιο που παθαινε ακριβως το ιδιο.
αηδια.δεν ξαναεφαγα απο κει

απο νομίζεις οτι έρχεται αυτη η αλμύρα στον γύρο??

Φαντάζομαι θα το ξέρουν όλοι, αλλά… Κάβουρας… μπρρρρρ. Μία φορά έχω φάει από κει, ήμουν πρωτοετής, καινούριος στην Αθήνα και όλα τα σχετικά. Παραγγέλνουμε εγώ κι ένας φίλος δύο πιτόγυρα και βλέπουμε το σουβλατζή να σκουπίζει με το χέρι μύτη, στόμα κτλ., οπότε κοιταζόμασταν σε φάση “wtf”. Αν ξαναπατήσαμε; Λολ.

Άλλη μια ιστορία αηδίας, όπου όμως η αηδία δεν ήταν οπτική αλλά μόνο σε επίπεδο γεύσης. Μια φορά πριν χρόνια είχα πάει με παρέα σ’ ένα σουβλατζίδικο στο Γαλάτσι, δυστυχώς δε θυμάμαι όνομα να σας σώσω, το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είναι-ήταν σχετικά μεγάλο και στη Βεϊκου. Απλά ο πιο εμετικός γύρος που έχω φάει ποτέ. Τον είχα παραγγείλει με σως η οποία έβγαζε μια “μεθυστική”… ψαρίλα, αλλά σαν από μπαγιάτικο ψάρι, όπως όταν περνάς από Αθηνάς μετά το κλείσιμο της ψαραγοράς ένα πράγμα, σε σημείο που να λες “κάπως έτσι θα πρέπει να μυρίζουν τα ψάρια του Αλφαβητίξ του Γαλάτη”. Είχα παραγγείλει δύο και νομίζω ότι δεν τέλειωσα ούτε το ένα. Μπλιαχ.

Τέλος είχα φάει από Θανάση στο Μοναστηράκι, ή γύρο ή κεμπάπ, δε θυμάμαι, αλλά είχε αηδιαστική όψη/γεύση. Είχα συνεχώς την αίσθηση ότι έτρωγα αρουραίο.

:!:

τα ιδια…μόνη διάφορα οτι ο γύρος ήταν απο βολο

Εχουν γυραδικα στο Βολο ? Εγω μονο πεινιρλι,τυροπιτα,μπουγατσα
εβλεπα στις ταμπελες. :stuck_out_tongue:

για οσους γνωριζουν απο κοντα το Γρακχο, αυτο τα λεει ολα

Η μονη φορα που προς το παρον θυμαμαι να εχω πεταξει βρωμικο ηταν στο Μιλανο πριν 3 χρονια. Ειχε τελειωσει μια συναυλια που ειχαμε δει η παρεα και μετα στην πολη νεκρα, δεν ειχε πουθενα κανα μερος να τσιμπησουμε τπτ, ωσπου βρισκουμε μια καντινα. Παμε εκει και παρατηρω κατι μυγες να κανουν bbq, αλλα η πεινα μας εκανε να τις ξεχασουμε asap. Ε μετα οταν αρχισαμε να τρωμε κατι δεν πηγαινε καθολου καλα και στην επομενη γωνια τα πεταξαμε, γιατι δεν ειχαμε ορεξη να μπλεκουμε με το Ε.Σ.Υ. της Ιταλιας

εχει γαμω την τυχη μου…προχθές το έλεγα στον deckard το τι τραγικό γύρο ειχα φάει

Με προκαλείς τώρα να θυμηθώ κάτι βράδια που έγω έτρωγα δύο κι εσύ τρία ή τέσσερα, α στο διάολο, freak of nature :!:

εγώ μπορώ να πω ότι έχω φάει άπειρες φορές από κάβουρα και ποτέ δεν έπαθα τίποτα (μάρεσε κιόλας:D) απτον καινούργιο δεν έχω φάει ακόμα αλλά ο κάβουρας της καρδιάς μας θα είναι πάντα ο παλιός με τον σάπιο χώρο και τον τόνο αλάτι στους γύρους8)

αυτος στο γαλατσι πρεπει αν ηταν ο γιωργος…