TALISMAN live in Greece!

Οι TALISMAN έκλεισαν μέσω High Voltage για 13 Απριλίου Αθήνα και 14 στην Θεσσαλονίκη!!! Μεγάλα γλέντια έρχονται…!!!

Jacob Θεέ πάρε την ΠΑΕ… Κι ας λέει μαλακίες στις συνετεύξεις του…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κουφάλα “Βρώμικε Χάρρυ”, τα λες όλα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δηλαδή μέσα σε 7 μέρες Talisman και Saxon.
Καθόλου άσχημα…

και που να δεις και νωρίτερα…

Θέλω να σας πληροφορήσω πως σήμερα έκοψα την αναβολή και το Φλεβάρη με παίρνουν φαντάρο. Δεν μου αρέσουν αυτά τα πράγματα… :evil:

Δεν είναι ανάγκη να έρθουν όλοι του χρόνου ε… :frowning:

δε πειράζει, το καλό θα το προλάβεις, πριν φύγεις φαντάρος…

Κουφάλα “Βρώμικε Χάρρυ”, τα λες όλα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ti vrwmikos tha eimoun tote??? Xa,xa!!! Jim aloha!!!

δε πειράζει, το καλό θα το προλάβεις, πριν φύγεις φαντάρος…[/quote]

Τωρα γιατι το κανεις αυτο?

Πες μας!!

Κουφάλα “Βρώμικε Χάρρυ”, τα λες όλα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ti vrwmikos tha eimoun tote??? Xa,xa!!! Jim aloha!!![/quote]

yeah! Hail to Sweden!!!

Κουφάλα “Βρώμικε Χάρρυ”, τα λες όλα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ti vrwmikos tha eimoun tote??? Xa,xa!!! Jim aloha!!![/quote]

yeah! Hail to Sweden!!![/quote]

Ma den einai kai gamw ta mwra aytes oi Souidezes??? Xa,xa!!! SirJim min peis tipota allo opoios katalave katalave!!! Telisvas sou arese to videaki xthes sto Texas??? Mias kai milame gia Souhdia…

Κουφάλα “Βρώμικε Χάρρυ”, τα λες όλα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ti vrwmikos tha eimoun tote??? Xa,xa!!! Jim aloha!!![/quote]

yeah! Hail to Sweden!!![/quote]

Ma den einai kai gamw ta mwra aytes oi Souidezes??? Xa,xa!!! SirJim min peis tipota allo opoios katalave katalave!!! Telisvas sou arese to videaki xthes sto Texas??? Mias kai milame gia Souhdia…[/quote]

δεν είδα τίποτα, δεν άκουσα τίποτα, δε ξέρω τίποτα… :wink:

Μεγάλη μαγκιά αδερφέ… Ξέρεις απο Europe… Video “In the future to come”… Προφανώς ΔΕΝ έχει ξαναπαιχτεί ποτέ στην Ελλάδα…

καλα…μη βάζεις στοιχημα…

καλα…μη βάζεις στοιχημα…[/quote]

Δεν βάζω και στοίχημα… Απλά είναι πολύ σπάνιο το κλιπάκι…

καλα…μη βάζεις στοιχημα…[/quote]

Δεν βάζω και στοίχημα… Απλά είναι πολύ σπάνιο το κλιπάκι…[/quote]

άμα είναι έτσι πάω πάσο…

πάντως on topic τώρα, ξέρω καποιους που σίγουρα θα κάνουν το αθήνα-θεσσαλονικη, παγκρατι-εξαρχεια…θα χει κοσμο που θα ναι και στα δυο live…ειμαι σιγουρος.

Εντάξει οι Talisman παίζουν μπάντα θρύλος για το melodic hard rock… Αξίζει τον κόπο να έχουν κόσμο… Παρόλο που το “7” δεν μου άρεσε καθόλου…

δεν το χω ακουσει, δε μπορω να εκφερω αποψη…παρ’ολα αυτα, δεν έχω ακουσει γενικα και τα καλυτερα σχολια για αυτο…

δεν το χω ακουσει, δε μπορω να εκφερω αποψη…παρ’ολα αυτα, δεν έχω ακουσει γενικα και τα καλυτερα σχολια για αυτο…[/quote]

Δεν είναι άσχημο, έχει δύο τρία χιτάκια, αλλά επαναλαμβάνονται… Αν συνυπολογίσεις ότι τον Soto τον ακούς κατά μέσο όρο σε 3 cd το χρόνο…
Βάζεις το νέο Muse και έρχεσαι στα ίσια σου, ακόμα κι αν θεωρείσαι “ποζεράς”…

Επιτελους!!!
Θα ρεφαρω που εχασα Soto περισυ!!! Και ας μην αρεσει ουτε σε μενα το “7” (ο αριθμος φταιει) Τεσπα, sirjim μιλα ξεκαθαρα, Europe φαινονται στον οριζοντα.