Tattoos

αναλογα το σχεδιο δεν παει;:-k

ναι σιγουρα,και χρωμα.απλα νομιζω οτι παιζουν σε συγκεκρημενα πλαισια οι τιμες

Αχα.Δεν εχω κανει ακομα(το καλοκαιρι μαλλον)οποτε δεν ξερω!

Το εξώφυλλο του sad wings of destiny λέει για πλάτη.

συνηθως δε γινεται ολο με τη μια και σε σε σχετικα φτηνο αλλα καλο μαγαζι (τυπου eightball) νομιζω γυρω στο 400-500αρι μιλαω ομως για ολοκληρο μπατζακι τιγκα στο χρωμα.

Το ξυράφι του British Steel λέει για τον λαιμό σου όμως.

ωραιος θενξ :!:

Κατα τη γνωμη μου παντως μην κανεις μονο κοπανια μπατζακι. Δε το απολαμβανεις πολυ, και πρεπει συνηθως να κανεις ενα συγκεκριμενο κονσεπτ.

Προσωπικα μεσα σε 4 χρονια εχω ξεκινησει ενα “μπατζακι” αποτελουμενο απο τελειως διαφορετικα ταττου, τα οποια σε μερικα σημεια παρουσιαζουν καποια συμμετρια και σε αλλα συνεδεονται για παραδειγμα. Γενικα ετσι το απολαμβανω περισσοτερο, γιατι κανω πολλα ταττου που με εκφραζουν, μου λενε κατι κι εχω χρονο να τα απολαμβανω

και αυτο που λες μετραει.εχω συγκεκρημενο πραγμα ομως στο μυαλο μου,θα σε στειλω απο message να με πεις γνωμη. :slight_smile:

tattooligans είναι καλό studio εδώ θεσσαλονίκη πάντως, να ξες.

γαμάνε οι τατούλιγκαν.

Μόλις πρόσθεσα λίγο ακόμε μελάνι πάνω μου!

Ορίστε μια φώτο με το περίγραμα! Την βγάλαμε μες στα αίματα για να είναι ποιό Manowar! :stuck_out_tongue:

Και εδώ ολόκληρο και καθαρισμένο!

μεγειές 8)

Απο οτι βλεπω ολοι οι true εχουμε το sign of the hammer στο πετσι μας!!!8)8)8)

Μλκες έχει γίνει πιο κλισέ και απ’ το λύκο/γεράκι πλέον :stuck_out_tongue:

με γεια, ωραιο ειναι, αλλα ισχυει, ξερω τουλαχιστον 5-6 που εχουν την σφυραν τατου… οπως ειπε καποιος τατουατζης σε συνεντευξη, ολοι πλεον ζητανε τον Λεωνιδα απο τους 300 για τατουαζ, και τους λεω ρε μεγαλε, θα πας στην παραλια, και θα εισαι εσυ και αλλοι 300 με το ιδιο τατου…

τέτοια σύμβολα δεν τα κάνεις επειδή είναι τρέντυ αλλά επειδή σου μιλάει στα μέσα σου :wink:

+1 Πολυ σωστος ο Τραμπ!!!

και αν φτασουμε στο σημειο να λεμε τους μανογουορζ τρεντυ, σε τι κοσμο θαμαι εγω ενα τσουτσεκι;

Προφανώς, και το σχόλιο μου δεν ήταν τέτοιο ύφους - μπαίνω στο τατουατζίδικο και ξεφυλλίζω και ότι μου αρέσει το χτυπάω…