Telisvas ΤΕΛΟΣ! Επανα-βαπτιστήτω telis!

[/quote]Προς Arcade: Βασικά ο τρόπος που εκφράζεις μερικές φορές τις απόψεις σου, είναι παρεξηγήσιμος. Διόρθωσε τον αν γίνεται, για να μη γίνονται πολλά posts από τον Τέλη. Θέλουμε να τον φτάσουμε κάποτε ξέρεις…[/quote]

Πάλι απ’ την αρχή… ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ

Τώρα να γκρινιάξω ή θα φάω μπαν;

Γιατί ρε δεν σ’ αρέσει η κόρη μου;

Χμου δεν είναι αυτό. Ξέρουν μερικοί. =ρ

Χμ χμ.
Καλύτερα επανα-βαπτιστήτω ( :roll: ) telis. Άμα αρχίσει ο καθένας να κάνει νέα accounts την κάτσαμε.

OXI ρε δεν υπάρχει παρασκήνιο… Απλά στη dream team βάλε telis ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ

H μπέμπα είναι η μασκότ…

Σβήσε το προηγούμενο ρε Ηλία… Το έκανα γιατί δεν θέλω κανένας να νομίζει ότι επειδή έχω πολλά post έχει μεγαλύτερη αξία η άποψη μου… Ο “παλιουρας” είναι Ελληνική ανακάλυψη που τη σιχαίνομαι…

Ναι Ηλια σβηστον τον Telisvas , ετσι θα εχω εγω ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ εδω περα .

Αν δεν το κανεις τοτε θα δημιουργησω και γω καινουργιο acount ως ΠΑΣΤΕΛΗΣ. !!!

Κύριε κύριε παλιέ μπορώ να σας την πω…; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Fuck posers…

Δοκίμασε το Θάνος Πεφτέλης.

η ΚΑΤΕΛΗΣ

Δοκίμασε το Θάνος Πεφτέλης.[/quote]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χμ με τέτοιο ρυθμό δε θ αργήσεις να φτάσεις τον παλιό σου αριθμό.

Δε ουαν μιλλιον ντολλαρ κουεστιον.

Κουρού, όταν είχα αλλάξει ακάουντ για τον ίδιο ακριβώς λόγο, γιατί τράβαγες τα πανέμορφα κομμένα πλέον μαλλιά σου και κατακρεουργούσες υπάρχοντα ποστς κατά βούληση, ωσάν άλλος ιντερνετικός Τσαρλς Μάνσον;

Θα σβήσω το νέο λογαριασμό (τον telis ντε) και θα αφαιρέσω την εμφάνιση του αριθμού των posts του καθενός…
Sorry.

Εσύ μη μιλάς και πόσταρε να περάσεις το λούστρο από πάνω σου…

Οκ, θεωρήστε την ερώτησή μου ως μη γενόμενη.

Εσύ μη μιλάς και πόσταρε να περάσεις το λούστρο από πάνω σου…[/quote]

τον Τελη εννοεις ??? χαχαχαχαχα

Διαφωνω 1.000.000 % , οχι βεβαια για τον αριθμο των ποστ που μπορει να εχει κανει ο καθενας , αλλα δεν μπορει κανενας Τελη , τυχαρπαστος , ειτε λεγεται Αrcade ειτε λεγετε hellrabbit η οτιδηποτε αλλο να μας την λεει και να μας αναγκαζει να αλλαξουμε accounts η οτιδηποτε αλλο . Απλως τον γραφουμε στα @@ μας , αν παλι αυτος συνεχιζει ανταποδιδουμε με το ιδιο η και με χειροτερο τροπο .
Ξαναγυρνα τωρα στον παλιο σου account για να μην σε γαμευσω , αντε που κανεις σαν την χηρα στο κρεββατι. Ελα και θα παραδεχτω δημοσια οτι οι Europe δεν ειναι μαναβηδες.

Κουταμάρα in my opinion. Μπορούμε αν καίγεσαι τόσο πολύ να ψηφίσουμε γι αυτό.

Διαφωνω 1.000.000 % , οχι βεβαια για τον αριθμο των ποστ που μπορει να εχει κανει ο καθενας , αλλα δεν μπορει κανενας Τελη , τυχαρπαστος , ειτε λεγεται Αrcade ειτε λεγετε hellrabbit η οτιδηποτε αλλο να μας την λεει και να μας αναγκαζει να αλλαξουμε accounts η οτιδηποτε αλλο . Απλως τον γραφουμε στα @@ μας , αν παλι αυτος συνεχιζει ανταποδιδουμε με το ιδιο η και με χειροτερο τροπο .
Ξαναγυρνα τωρα στον παλιο σου account για να μην σε γαμευσω , αντε που κανεις σαν την χηρα στο κρεββατι. Ελα και θα παραδεχτω δημοσια οτι οι Europe δεν ειναι μαναβηδες.[/quote]

Oύτως ή άλλως στο rocking forum μπαίνω γιατί τη βρίσκω εγκεφαλικά με πολλά (πιστέψτε με) άτομα και δευτεροευόντως για τη μουσική (παρόλο που το site ενημερωτικά είναι μακράν το καλύτερο Ελληνικό)… Δεν έχουν σημασία τα ονόματα και αν μου τη λέει κάποιος για τ’ ακούσματα μου. Άλλωστε δεν είναι ο πρώτος… Γουστάρω τρελά να μπαίνω εδώ μέσα και θα μπαίνω είτε ως telis είτε ως Madonna mia… Το nickname παρακαλώ τον Ηλία να μην το αλλάξει… Ας το κρατήσει ως μια νέα αρχή… START FROM THE DARK…

ΥΓ Απειλή: Ο telis είναι πιο πορωμένος οπαδός των Europe από τον telisvas
ΥΓ2: Αν την ψάξεις πάλι προπαγάνδα κάνω…