Telisvas ΤΕΛΟΣ! Επανα-βαπτιστήτω telis!

Προτάσεις…

Α. Κάτω ο καταπιεστής Κούρου
Β. Ο Τέλης να ξαναγίνει Τελησβάς. Έτσι τον έχουμε συνηθίσει. Τώρα δεν θα μπορώ να υποστηρίζω ότι γράφει σε όλα τα ποστ για τους Γιουροπ, γιατί έχει λιγότερα από εμένα ( !!!).
Γ. Ω θεέ του ρόκιν φόρουμ, ω τριμέγιστε σύζηγε της Αντριάνα, κάνε το μαγικό σου και κάνε τα ποστ των Ανχόλη και Τέλησβασ να κολλήσουν εκεί που είναι και όσα παραπάνω και να κάνουν, να μην μπορούν να αυξηθούν !!!

Μόνο αν κοπούν τα λουριά του εκκεντροφόρου και του δυναμό και σπάσει το καπάκι θα γίνει αυτό… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προφανώς κανείς δεν έχει σκεφτεί τι θα γίνει αν όλοι αρχίσουν να αλλάζουν nicknames, αυτό το πράγμα τόνισα από την πρώτη στιγμή. Υποτίθεται ότι η συζήτηση γίνεται για μερικές καταστάσεις “επειδή έχεις πολλά posts νομίζεις ότι ξέρεις περισσότερα”, ε λοιπόν, γιατί να μην εξαφανιστεί μια και καλή ο αριθμός των posts; Στο κάτω-κάτω για το “η ποίοτητα μετράει και όχι η ποσότητα” δε “μαλώνουμε” εδώ πέρα; Εάν θες να συνεχίσεις ως telis μπορώ κάλλιστα να κάνω rename τον προηγούμενο λογαριασμό. Έλα λίγο στη θέση μου.

Δεν χωράμε και οι δύο…

ΥΓ : Τελισβασ εσένα αγαπάμε. Ο νέος castrated απο ποστς τέλης είναι φλώρος

Δε με νοιάζει ποιο nickname θα μείνει… Με νοιάζει ο αριθμός των post μου να ξεκινήσει από την αρχή…
Συμφωνώ για την ποιότητα και την ποσότητα… Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όπου υπάρχει ποσότητα δεν υπάρχει ποιότητα…

Ποιότητα στα οφφτόπικ;

Μα ρε Ηλια εγω ξερω περισσοτερα απο ολους τους αλλους για μουσικη , οποτε και δεν με νοιαζει να μην φαινονται τα ποστ μου … ενω π.χ ο Τελης που 9 στα 10 μας λεει για τους Εurope ε γινεται γραφικος .

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και μετά τι; Όταν φτάσουμε τα 1.000 ή τα 2.000 πάλι από την αρχή;
Απλά δεν καταλαβαίνω το εξής: Αφού ενοχλεί τόσο ο (μεγάλος) αριθμός των post, γιατί να αυτός να μην υπάρχει καθόλου αλλά θέλετε να είναι μικρός;

Εγώ δεν έχω πρόβλημα στο να σβηστεί…

Γιατί είμαστε παλιοί και μουράτοι. Ε απλά αποφασίζεις αν θα επιτρέψεις νέο ακάουντ ή όχι, μας το λες, και τελειώνει η ιστορία. Πάντως έχω την εντύπωση πως δεν έχουν παρατηρηθεί πολλά τέτοια “κρούσματα”.

Εμενα δεν με ενοχλει ο μεγαλος αριθμος των ποστ του Τελη , αλλα ουτε και ο δικος μου , με ενοχλει που ο μαναβης πισμωσε και δεν αντιδραει αντρικια στον καθε νεο user που του την λεει .

Εσυ Αντρεα πρεπει να γινεις το face control των νεων user του forum, και να εξασκησεις λιγο περισσοτερο την λαβη kick & ban

Πειράζει που είμαι ευγενικός από τη φύση μου;

Ο αριθμός των ποστ να μείνει. Ηλία κάνε μπαν τον Τέλη και όλα θα είναι ack to normal

Πειράζει που είμαι ευγενικός από τη φύση μου;[/quote]

Αυτα να τα ελεγες στον Δημαρχο ρε , που τον ειπες και μαλακα , ουστ λουγκρα !!!

Αν ησουν ευγενικος απο την φυση σου ρε θα εμπαινες σαν Aslanis … αυτο το εχετε ολοι οι φαν των Εurope ? Ax καλε κοριτσια , ακουτε ακουτε τι λεει ???

Πειράζει που είμαι ευγενικός από τη φύση μου;[/quote]

Αυτα να τα ελεγες στον Δημαρχο ρε , που τον ειπες και μαλακα , ουστ λουγκρα !!![/quote]

Τον είχα καλέσει στο γάμο μου και ήρθε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προσπαθούμε υποτίθεται να βρούμε μια λύση.
Διπλά accounts, για να το πω πιο απλά, δεν είναι επιτρεπτά και γι’ αυτό το λόγο βρισκόμαστε εδώ…

Δε γίνεται να ακυρώσεις το telisvas;

Αν συνεχισεις το ιδιο βιολι Τελη , την κανω απο εδω !!!

Διπλά με την έννοια καινούργια. Δε θέλω να κάνω γενικεύσεις αλλά σκεφτείτε για λίγο και το σύνολο. Αν είναι τόσο δύσκολο να το φανταστεί κανείς, ας το περιγράψω: Κάνει ένας δεύτερο λογαριασμό, το βλέπει κάποιος άλλος αρχίζει να κάνει κι εκείνος, στο τέλος (είτε αυτό είναι σε 1 μήνα είτε σε 3 χρόνια) έχουμε ένα σωρό accounts από τα οποία ούτε τα μισά δε “λειτουργούν”, ο καθένας συνδέεται με όποιο θέλει κάθε φορά και επικρατεί το μπάχαλο. Και το θέμα δεν είναι το πόσο σύντομα μπορεί να γίνει αυτό, αλλά το αν είναι πιθανό ή όχι.