TEN, Athens 1 Μαρτίου 2013

Απλά… ΕΠΟΣ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=2hOkGVNGxqU

Τώρα που τους φέρνουν ζήτημα να έχουν 200 άτομα.

Θα έχει και ακουστική εμφάνιση τη μέρα πριν το λαιβ;

Τα 50 πάντως φύγανε σε 2-3 μέρες. Οπότε δεν νομίζω να πάει άσχημα από άποψη κόσμου.

Α ναι, τσιμπήσαμε. 8)

Πηρα το 51 απο Τικετχαους, τι να λεμε.

20αρια παιζουν τωρα ε?

Ναι γαμώ τις αφραγκίες μου γαμώ…παιδιά, ζητούνται 40? δανεικά που θα επιστραφούν τον Απρίλη περίπου. Κάντε ένα καλό κι ας πέσει στο γιαλό ξέρω 'γω…

15αρια κυκλοφορησαν απο το τικετχαουζ? δεν το εψαξα γιατι ειχα διαβασει στο fb οτι θα πουλιοντουσαν μονο στο batcity για μια μερα…

τελοσπαντων, παμε για 20αρικο… καποια στιγμη μες το φλεβαρη…8)

Μακάρι, για να μην μπουνε μέσα οι διοργανωτές.

Πάρα πολύ καλό το σέτλιστ, άφησαν έξω τα πολύ μέτρια άλμπουμ Return to evermore, Twilight chronicles, φυσικά και εστιάζουν στα 2 τελευταία για να τα προωθήσουν, λογικό.

Μόνο “After The Love Has Gone” από το ντεμπούτο? Αν και χαλαρά είναι στα 3 καλύτερα κομμάτια του δίσκου μαζί με “It’s All About Love” & “Lamb To The Slaughter”. Αν και δε νομίζω να τα παίξουν εδώ…

edit: και “Soliloquy” γαμώ…

One of the best songs ever writen:

Μωρέ σύμφωνοι, αλλά γιατί γράφεις αγγλικά? :stuck_out_tongue:

Αχ. Μπορώ να γράψω σεντόνι γι’ αυτό το κομμάτι.

Ήταν και η περιγραφή αυτού που ανέβασε το βίντεο στο γιουτιούμπ :stuck_out_tongue:

Σου φτάνει ο χρόνος μέχρι τη συναυλία :lol:

Καψούρης ο κύριος!!! :stuck_out_tongue:

Ερωτικός. :wink:

Εμείς το τσιμπήσαμε το τικετάκι κάπου 65 νούμερο ήταν. Για αγοράστε συνάδερφοι μπας και γεμίσουμε το ταξί!

Δανείστε μας λεφτά να το αγοράσουμε γιατί έχουμε και οικονομικές στενότητες αυτόν τον μήνα. Εν ανάγκη κάντε έναν έρανο ρε παιδιά. Αλληλεγγύη στον συνάρρωστο.

Είναι καλό τότε που η συναυλία είναι τον άλλο μήνα :stuck_out_tongue:

Κουράγιο αδερφέ οι πιο πολλοί έτσι είμαστε…

ειναι η μπαντα που την εποχη που το μελωδικο hard rock ηταν στην τελεια παρακμη του ,εκανε την εμφανιση της και εδωσε ενα αρωμα φρεσκαδας . Τα 2 πρωτα αλμπουμ τους ,ειδικα το πρωτο ειναι ‘τεφαρικι’ και καταφεραν εκεινη την εποχη, παροτι 'κοντρα στο ρευμα ', να αποσπασουν θετικοτατα σχολια στον ξενο τυπο .

η μουσικη τους εχει στοιχεια power metal και aor σε ενα πολυ ομορφο συνδιασμο .

εχουν παρα πολλα καλα κομματια ακομα και μεσα στα 'αδυναμα ’ αλμπουμ τους .

after the love has gone / αν το ριφ το ειχε γραψει ενα πιο 'μεγαλο ’ σε ονομα group θα ηταν κλασσικο . Κομματι υμνος .

silent rain , black hearted woman , name of the rose ,strange land και τοσα αλλα …

Ρε συνάδερφοι για ξυπνήστε, πως πάει;

Εγω ειμαι πανετοιμος, για τους αλλους δεν ξερω!