TEN, Athens 1 Μαρτίου 2013

Τους άλλους 5 λες; Πως θα σε γνωρίσω ; :lol:

πηρα και εγω σημερα απο bat city, οποιος θελει να παρει μην παει τζαμπα τεκετχαουζ οπως πηγα εγω σημερα… μονο στο bat city εχει πλεον…
για αυριο δεν ξερω σιγουρα ρε γαμωτο αν θα παω αλλα την παρασκευη θα γινει της πουτανας ρεεε…

Παρών και μάχιμος! :hippy:

μέσα, θα παρω μπιλιετακι την Παρασκευή από κύτταρο…

Kαι εγώ, 5 και μάχιμοι από το ρόκινγκ :!:

Εγώ το καίω τελικά το λάιβ, μια και την Παρασκευή θα κάνουμε 6ωρο στο φροντιστήριο και όταν θα τελειώνουμε οι Ten θα 'χουν ανέβει ήδη στη σκηνή και μέχρι να φτάσω κουρασμένος στο Κύτταρο θα 'χει χαθεί κι άλλη ώρα οπότε ακόμα και το μισό λάιβ να δω θα είναι πεταμένα λεφτά. Καλά να περάσετε όσοι πάτε και να ακούσετε το “Loneliest Place In The World” Βάγγο!!!

Εν τω μεταξύ θα έρθουν και Αγγλάκια στη συναυλία, εγώ από αυτούς έμαθα ότι έρχονται οι Τεν, δεν κάνουν και κάθε μέρα συναυλίες για να χάνονται. Το βράδυ τα προεόρτια παίδες.

ΕΛΑ ΡΕ GARY :band:

Gary παραμένεις φωνάρα και σήμερα θα γίνει μεγάλο καφριλίκι στο ατσαλένιο ΑΟR.

Γνώρισα και Τραμπάκουλα χθες (έλα ρε Tramp) και στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για περισσότερο σιροπιαστό ατσάλι απόψε.

Τι είναι αυτά ρε. Πες τι έπαιξαν, πόσο, τι λαό είχε, αντιδράσεις, ΜΙΛΑ!

Έπαιξε λίγα ακούστικ χθες, το κυρίως πιάτο (πάνω από 2 ώρες) σερβίρεται σήμερα ωρέ.
Ο άνθρωπος γαμάει φωνητικά ακόμα.

Book of secrets
After The Love Has Gone
Name Of The Rose
The Hourglass and the Landslide

Και είπε για πρώτη φορά ζωντανά…
SAIL AWAY…BITCHES!!!

Μπορεί να ξεχνάω και κανένα, συμπληρώστε, ήμουν λίγο fuzzy :stuck_out_tongue:

Πανω απο 2 ωρες; Ειπε κατι τετοιο; Ω ρε φιλε :smiley:

Sail Away η ανατριχιλα χθες!!Απιστευτη μπαλαντα του αρχοντα Gary o οποιος ηταν πολυ φιλικος,υπεγραψε τα παντα και εβγαλε φωτος με οσους του το ζητησαν!Γενικα η μπαντα εχει κεφια και αναμενουμε σημερα το 2ωρο σετ με καποιες εκπληξουλες οπως μας ειπε!!Για να δουμε…

Ανατριχίλα μόνο; ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ! Λογικά θα τις περάσουμε σήμερα τις 2 ώρες, θα σπρώξουμε την κατάσταση. Ξέχασα κανένα άσμα χθες Άκη;
Άσε χθες που κράτησε και σε μία φάση τη φωνή για πλάκα 15 δεύτερα, αρχοντιά ο Gary…
We have a party tonight!

Από κόσμο;

Kαμιά 50,60άρα, δεν περιμένω πάνω από 300 σήμερα, μακάρι να πάει καλά γιατί το αξίζει. Στο After the love has gone πάντως φτάσανε χθες και περισσεύανε στο χαμό

Ειλικρινα, προσευχες, φυλαχτα, fingers crossed κυριως για Wildest Dreams. Νταξ, υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα και Don’t Cry, Wait For You, Goodnight Saigon, The Quest και ολη τη δισκαρα αλλα θελω να ειμαι μετρημενος!

Οπως και να’χει, προβλεπω μεγαλες στιγμες αποψε, ακομα και αν δεν ειμαι ο πιο χωμενος φαν του γκρουπ (βεβαια εχω ακουσει αρκετα).

Ναι:D
Επαιξαν και το Black Shadows απο το Far Beyond The World

Και κανένα The Torch δεν θα με χάλαγε, άμα συνεχίσω βέβαια θα σου βγάλω καμιά 30ρια requests οπότε σταματάω :lol:

Πω πω θολούρα, ξέχασα τραγούδι…

τι ωρα βγαινουν οι Ten??

Θα έρθω κι εγώ τελικά. Συνήθως αριστερά της σκηνής, με μπλουζάκι Devil’s Blood (γιατί έτσι) θα είμαι, όποιος θέλει μιλάει.