Tenacious D

ποια η γνωμη γι αυτους τους δυο τυπαδες???.. πιστευω πολυ χαβαλετζιδικο ροκ και η ταινια τους πολυ γελιο

Τα σπάει άσκημα …:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Αυτο το videoclip απτην ταινια τα λεει ολα

καλα η καλυτερη σκηνη της ταινιας!!αμα ηταν σε αυτο το επιπεδο ολη η ταινια,θα μιλαγαμε για ταινια 10 αστερων!!!

ενα βιντεο επισης που τα σπαει ειναι και αυτο του tribute!!!

και αυτο που το ανακαλυψα σημερα!!!χαχαχα

METAAAAAAAAAAAAAAAAL
χαχαχαχαχαχα

Φοβεροί! Αλλά, αν εξαιρέσεις την παρουσία των Dio και Meat Loaf, προτιμώ τη σειρά και τον πρώτο δίσκο.

Κομματάρα και ο επικός Dave Grohl στο βίντεο χώνει.

Μουσικά οι τύποι έχουν γράψει κομματάρες,έχουν γράψει και απίστευτες βλακίες-π.χ. δεν μπορώ να ξεχάσω εκείνο το κομμάτι που επαναλάμβανε το στοίχο My honey got a piece of LSD#-o ή κάπως έτσι…
Έχουν το θετικό ότι βγάζουν κέφι,και αυτό σίγουρα είναι κάτι το αξιοπρόσεκτο,μιάς και δεν ακούγονται προσπιειτοί.Και ο Τζακ Μπλάκ βέβαια έχει φωνάρα.

Στο μόνο που πραγματικά με ξενερώσανε είναι αυτό το βίντεο


εντάξει,τι να σχολιάσω από αυτό τώρα…

ΘΕΟΙ, δε ξέρω τι να πω γι’ αυτούς τους τυπάδες! Το tribute είναι φοβερό, όταν το είχα πρωτοδεί γελούσα όλη την ώρα! Προσπάθησα να βρω το θεικό βίντεο του “fuck her gently”, αλλά ολόκληρο το βρήκα μόνο σε λογοκριμένη μορφή στο youtube… Η διαβολίνα φοράει εσώρουχα εδώ! Έλεος, τους πείραξε και ένα καρτούν τώρα. Όπως και να χει, το βίντεο είναι αυτό, ψάχτε κάπου και για το κανονικό…

Είναι απίστευτοι, πραγματικά.

καλα η κορωνα στο τελος ειναι θεικη.
το χω σε mpg στην κανονικη εκδοση.οταν το ανεβασω σε rp θα σου στειλω το λινκ! :slight_smile:

Δώσε πράμα στον λαόοοοοο:D :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Εδώ στο τόπικ να δώσεις το λινκ, χεχε! Εγώ το έχω το βίντεο κάπου καταχωνιασμένο, απλά στο youtube δε μπορούσα να το βρω! :slight_smile:

Καλά, τα σπάνε άσχημα ε

Κοζ ιτς δε πικ (ταμ ταταμ) οφ ντεστινι τσαιλντ γιου νοου γιου γουιλ μπι ροκ κοζ ιτ ιζ φακινγκ ινσειν

ΘΕΟΙ Ω ΡΕ

tenac διασκευη σε soad . :lol: :lol: τρελο γελιο

ρε τα παλικάρια είναι όλα τα λεφτά…!! Το τριμπγιουτ τα σπαει οντως!!

Ένα κομματι επισης που λεγεται fuck her gently έχει πολύ πλάκα, το ειχα πρωτοακούσει σε μια εκπομπή όπου το είχε αναφέρει ο Πανουσης συμβουλεύοντας το λαο Του. :lol: :lol:

εμενα γιατι μου φαινεται ειρωνικο αυτο? Ακου “don’t be a douche”:lol:

Γενικως ο Jack Black ειναι μεγαλο respect, πολυ τον παω!

Οι τύποι είναι αλλού γι αλλού! Φοβεροί και βιρτουόζοι! Απλά μοναδικοί.
Προσωπική αδυναμία: Papagenu + Kickapoo

Τρελλές μορφές, απλά respect…

Beezleboss κοματάρα!! :smiley:

Το εχουν οι τυποι! Ειναι χαβαλε και χυμα ανθρωποι! Γι’αυτο τους παω…