Tennis

Η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω μεγάλη ανταπόκριση…
…αλλά όσοι έχετε όρεξη για κουβέντα σχετικά με το τένις just post!

Ενόψει Roland Garros, ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει??:-k

federer αναμφίβολλα8)

Λυπαμαι που θα σε απογοητεύσω, αλλά είμαι πεπεισμένη οτι θα το κάνει πάλι το θαύμα του ο Rafa8)

Λογικά Φέντερερ.

Το λογικό είναι ο Nadal,αφου το πήρε το 2005 και 2006.Στο χώμα είναι ανίκητος8)

Όντως δεν είναι το φόρτε του το χώμα αλλά Φέντερερ είναι αυτός, θα δείξει!

__Εξαιρετικό παιχνίδι σήμερα! Ο Σέρβος πολύ δυνατός και έκανε τρομερά πράγματα δυσκολεύοντας τον Ισπανό πριν τελικά χάσει την αυτοσυγκέντρωσή του και τελικά το παιχνίδι απ’ τον Nadal, ο οποίος πάει φορτσαριστός για το τρίτο του!!

__Εξαιρετικός ημι-τελικός και θα έχουμε σίγουρα ένα φανταστικό παιχνίδι στον τελικό μεταξύ Φέντερερ και Ναντάλ, μιας και ο πρώτος είναι πολύ πιο έμπειρος και αντισταθμίζεται η τρομερή άνεση με την οποία ο Nadal κατατροπώνει τους αντιπάλους του στο χώμα.

__Αν σήμερα ο Ισπανός ήταν φανταστικός, την Κυριακή εκτός απροόπτου που θα έχει ισχυρότερο αντίπαλο και θα τα δώσει όλα αναμένουμε έναν συγκλονιστηκό τελικό! 8)

Συμπαθώ πολύ τον Φέντερερ. Ξέρω ότι έχει και μεγάλο φιλανθρωπικό έργο. Νομίζω όμως ότι στο χώμα φαβορί είναι ο Ναδάλ

Και οι δυο είναι εξαιρετικοί…αλλά ειπαμε!
Για το γυναικείο τι πιστεύετε?Henin δαγκωτό??:-k

Αυτο το Ζιστεν Εναν γιατι το εχουν ακομα και παιζει στο γυναικειο τενις? Σα νταλικερης ειναι.

Λοιπον, ο Ναδαλ ειναι αχτυπητος στο χωμα εν αντιθεσει με τον Φεντερερ που μου θυμιζει λιγο Σαμπρα :Ρ. Απο την αλλη ομως ο Φεντερερ εχει κατακτησει τα παντα εκτος απο το Ρολαν Γκαρος και βελτιωνεται συνεχεια στο χωμα. Δεν ξερω, 50-50 το κοβω.

[QUOTE=led_zeppelin;143502]Αυτο το Ζιστεν Εναν γιατι το εχουν ακομα και παιζει στο γυναικειο τενις? Σα νταλικερης ειναι.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Προφανώς κάτι έχεις μπερδέψει.Εσύ εννοείς τη Mauresmo…
H Henin μια χαρά πορδή είναι

Α να γεια σου, η Μορεσμο που βογγουσε και νομιζες οτι τραγουδαει ο Λεμμυ.

:lol: Ελα ρε συ μια χαρα ειναι η κοπελα και πρεπει να ειναι και πολυ καλος ανθρωπος.Κριμα που εχει πεσει…

Λες να παει στον παραδεισο δηλαδη?

Πηγε κανεις στο τουρνουα με Σαμπρα, Φιλιππουση και καναδυο αλλους που δεν θυμαμαι? Πιστολ Πητ ρε για μια ζωη. Οι Ελβετοι μονο για ρολογακια και τσικουλατες ειναι.
Ασχετα αν ο Φεντερερ γαμαει.

Ασε, δεν πηγα και μου χει κατσει πολυ ασχημα!

Τελικα το πηρε η Εναν στις γυναικες. Για 3η σερι χρονια.
Κριμα, καλο γκομενακι η Σερβιδα.

Ο Φεντερερ ειναι 30αρης? :-k

Ουτε καν 26 ακομα.

Δείτε σερβίς…

ΑΑΑΧΑΑΧΑ :lol3: :lol3: :lol3:
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!!!