Tennis

Μα καλα αυτος ο Χατζηγεωργιου δε μπορει να το βουλωσει λιγο?Πολυ σπαστικος ο πουστης :blow:

Πατα το mute ρε αν δεν σ’αρεσει. Δεν μιλαει και τοσο πολυ. Ασε που ξερει τενις και μας μαθαινει και 2-3 πραγματακια.

Ο Χατζηγεωργιου ειναι πολυ καλος, γενικα σε οτι περιγραφει.

Φιλε Defix έχεις απόλυτο δίκαιο… Με τον καραγκιόζη.Τσατάλια τα νεύρα μου…
Αλλά δεν πείράζει,γιατί ο Θεός ναδάλ το κανε το θαύμα του=D> :bow2:

Σημερα δεν κερδισε ο Ναδαλ. Εχασε ο Φεντερερ. Ποσα αβιαστα λαθη εκανε ρε γαμωτο? Κριμα γιατι ακομα κι αν στο χωμα ειναι υποδεεστερος, φαινεται οτι ειναι σαφως 2-3 κλασεις πανω απο τον Ισπανο ως τενιστας γενικοτερα.

Τι λες τώρα?Μη με τρελαίνεις.Ο ναδάλ έπαιξε γαμάτα και ο τίτλος του άξιζε αναμφίβολα.
ο φεντερερ είναι ο καλύτερος, αλλά στο χώμα RAFA IS THE KING

Δεν λεω οτι δεν αξιζε τον τιτλο ο Ναδαλ. Απλα αν δεν εκανε τοσα αβιαστα λαθη ο Φεντερερ, το ματς θα κρινοταν στις λεπτομερειες και δεν μπορω να πω ποιος θα ηταν ο νικητης.
Το Γουιμπλεντον ποτε ειναι?

einai to epomeno megalo tournoua:25 ιουνιου - 8 Ιουλίου

Ο NADAL απιστευτος…και ειναι μονο 21…8) 8O

Η Ερντέν (Νο1 στην παγκόσμια κατάταξη) ανακοινώνει σήμερα του λόγους για τους οποίους σταματάει τον επαγγελματικό αθλητισμο

ειπα στο ξεχασμενο αυτο thread να πω τον καημο μου για το αθλιο θεαμα του τελικου ανδρων του Rolland Garros… δν ειναι δυνατον τετοια επιδοση απο το νο. 1

6-1
6-3
6-0

:frowning:

καλα, το περιμενα να το παρει και φετος ο βασιλιας του ρολαν γκαρος αλλα οχι και τοσο αθλια εμφανιση απο φεντερερ…στις γυναικες η τρομερη ιβανοβιτς το πηρε και εγινε νο1…

ο monfils αφηνει πολλες υποσχεσεις για το μελλον με σερβις που φτανει μεχρι και τα 227 χλμ !

όχι πάλι ο ναδάλ.Δεν τον παω καθόλου! Τρομερός τενιστας βέβαια!α επίσης κύριε χατζηγεωργίου η κολλητή βερμούδα(πως παίζει με αυτο το πράγμα?)δεν έχει πίσω τσέπη την βράκα του φιάχνει!

γενικά τον Nadal υποστηριζω σε ολα τα τουρνουα γιατί πολυ τον παω (και σαν αριστεροχειρας που ειμαι :stuck_out_tongue: )
αλλα αυτη η επιδοση του φεντερερ με ξενερωσα…

οσο αφορα το βρακακι…εχετε δει το βιντεακι με τον djokovic που τους δουλευει ολους αβερτα?

http://www.youtube.com/watch?v=xYA_7RUSarU

:lol: :lol:

Φανατικη του Nadal εγω … Τωρα που πηρε και το Wimbledon του χρονου θα ειναι πρωτος. Βεβαια σεβομαι Federer καταπληκτικος τεννιστας αλλα εχω μια ( μεγαλη ) συμπαθεια προς Nadal … :oops: :oops: Ενταξει ειναι και αητητος στο χωμα … Τεσσερα χρονια εχει παρει το Roland Garros συνεχομενα απο την πρωτη χρονια που αρχισε να παιζει και χωρις να εχει χασει ουτε ενα set…

o ναδαλ ειναι εκπληκτικος αν και γουσταρω περισσοτερο φεντερερ,ο φεντερερ ειναι πραγματικος τενιστας και παιζει με το μυαλο,ο ναδαλ ειναι πολυ γυμνασμενος και βασιζεται μονο στα δυνατα του χτυπηματα

Επισης ο Nadal βασιζετε πιο πολυ στο παιχνιδι στη base line και μπορει να αντεξει πιο πολυ… Παιζει και με το αριστερο… Ενω ο Federer μολις ανεβει στο φιλε ειναι αηττητος…

οχι αηττητος καθως ο nadal περναει πολυ καλα passing shots.Απλαο φεντερερ ειναι Τενιστας με Τ κεφαλαιο ενω ο ναδαλ ενα πολυ γυμνασμενο παιδακι που βαραει (πολυ) δυνατα στις γωνιες

καλα ,σιγουρα ο φεντερερ εχει καλυτερη τεχνικη απο τον ναδαλ απλα ο ναδαλ υπερτερει σε αλλα στοιχεια οπως η δυναμη και η ταχυτητα…
κριμα που εχασα τον μεγαλο τελικο :frowning:

ναι αλλα στο τεννις λεει να βλεπεις τεχνικη και μυαλο,οχι δυναμη!

κι εγω δεν το ειδα live αλλα το κατεβασα και τα σπαει…