Testament

Η ακουστικη εκτελεση τουreturn to serenity νομιζω ειναι απο τα καλα που εχουν κανει.:stuck_out_tongue:

O κυριος Chuck Billy καλειται να χασει τα περιττα κιλα παρακαλω…οχι αλλα πιτογυρα…:p:p

είναι θεοί, είναι λατρεμένοι, είναι, είναι

για μένα το ritual είναι το πιό αδύναμό τους και κορυφαία (πέραν του κοσμοιστορικού legacy) είναι τα low και demonic γιατί είναι άλμπουμς που τα έζησα στο πετσί μου όταν βγήκαν, τα έλιωσα, τα εξάντλησα και τα ενσωμάτωσα στο dna μου. to formation σκίζει μπαη δε γουέη

Απο τα πιο γαματα συγκροτηματα της θρας!Προσωπικο αγαπημενο.Με τις πιο γαματες μπασσογραμες που εχουν γραφτει και κιθαριστικα ριφφς που σε κανουν να θελεις να τα σπασεις ολα!Ντραμς γεματα ορμη και μισος!

you will neveeer see the light of daaaaaay…i’m the hunter you’re my praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

Aloooone in the daaark, where the demons are torturing meee, the daaark passagees of revenge is all that I seeeee!

ΤΑ ΣΠΑΝΕ!Αξίζουν πολύ περισσότερη αναγνώριση. 2 από τους καλύτερους κιθαρίστες στο Thrash (Skolnick/Peterson) μια φωνάρα (Chuck Billy) και από πίσω οι Christian/Bostaph (πλέον) να θερίζουν.

Αγαπημένος δίσκος:Κάποιο από τα 2 πρώτα
Αγαπημένο τραγούδι: D.N.R. ή Alone In The Dark

E σκιζουν. Απο τα παρα πολυ αγαπημενα θρας γκρουπς μου. Ειναι και απο τα πρωτα (αν οχι το πρωτο) που ακουσα σοβαρα απο τον χωρο. Κατι Legacy, Gathering, New Order δισκαρες ολκης. Πορωση τερμα, κομματαρες, γαμηστερα ριφφς και ενα πυρηνικο λαρυγγι που ειναι απο τα πιο χαρακτηριστικα και καλα του χωρου πιστευω. Αν και εχω μια εντυπωση πως ειναι ελαφρα υποτιμημενοι. Το καλοκαιρι περιμενα πως και πως να τους δω στο Rocking Athens Festival αλλα τελικα ξενερωσα τρελα με τον ηχο. Αντε φερτε τους μονους τους σε κανα Fuzz ή Gagarin να λιωσουμε οπως πρεπει!

Burnt Offerings. Στανταρ στα τοπ 5 κομματια τους. Αψεγαδιαστο, πορωτικο, υπερσολο, κολασμενα φωνητικα, μανια. Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα!

Kαλα ρε,δεν επαιξαν μαζι με Dying Fetus την ανοιξη που μας περασε ?

τον ιουνη του 08 παιξαν.

και το χασαααααααα #-o

σκοτωσαν στο gagarin…τους πανε πολυ καλυτερα οι κλειστοι χωροι απο τα fests πιστευω…και εννοειται μετα απο τετεοια live τους περιμενω πως και πως - οποτε ερχονται εκει θα ειμαι… εγγυηση τα live τους…

αυτη ειναι σιγουρα μια μπαντα που θελω να δω μιας και μετα το μπιγκ 4 θα ναι η μοναδικη θρας μπει ειρια μπαντα που δν θα χω δει :stuck_out_tongue:

Ακόμα δεν τέλειοσε το tour μπαίνουν στο studio για νέο album.

Tι παληκάρια!!!

http://rocking.gr/news/Sto_studio_mpainoun_oi_Testament/8415/

Ετσι! Περιμένουμε δείγματα. Περιμένω να ναι τουλάχιστον ισάξιο του The Formation Of Damnation:D

H παρέα του Chuck δε μασάει! Μια χαρά θα είναι και το καινούριο album!!!

οσοι ηταν μεσα το 08 ξερουν τι εγινε…
…απλα εγινε της πουτανας

I have good news and I have bad news.

The bad news is, Paul Bostaph, who?s a great drummer, is injured, and therefore won?t be able to appear on the new Testament record. That?s a bummer. Hopefully Bostaph?s ailment won?t keep him away from the kid for long, ?cause like I said, dude can plan.

The good news is, [SPOILER]Testament have recruited [SIZE=“6”]Gene Hoglan[/SIZE] and Chris Adler to take his place, and those dudes can certainly play, too.

According to Metal Insider, Hoglan ? making his second appearance with Testament, following 1997′s Demonic ? will do the vast majority of the recording, with Adler ?laying down drums for a few special bonus tracks.? That?s obviously all we know right now ? the band is only just about to start the recording process ? but, like I said? good news!

Now they just need to make a good album, so we don?t end up with a Morbid Angel/Tim Yeung situation. But my faith in Testament is considerable, so I?m sure that won?t happen.

More info as we get it. Testament?s new, still-untitled album is being produced by Andy Sneap, and should be out later this year.

-AR[/SPOILER]

τυχερη μπαντα οι τεσταμεντ που θα εχουν αυτον υπερανθρωπο (κυριολεκτικα και μεταφορικα :lol:) πισω απο το κιτ…

Kρίμα για τον Bostaph, περαστικά του.
Αλλά ήρθε ο Hoglan, τι διάολο στο τσεπάκι τους έχουν τους κορυφαίους ντράμμερ?

…κάτι ανάλογο με το προηγούμενο δίσκο να μας δόσουν, και τι στον κόσμο:):!:

Gene ε; Ενδιαφέρον σίγουρα και περιμένω περισσότερο γκάζια από ότι στο προηγούμενο. Ήταν το μοναδικό που με χάλασε κάπως στο formation. Ωραία κομμάτια αλλά ώρες ώρες σου έδιναν την εντύπωση πως κάτι τους συγκρατούσε. Περιμένουμε 3 σερί δισκάρα πάντως.

Apocalyptic City. 3.28-3.42

Αυτο που λεμε σολαρα. Βιωμα. Μεσα μου. Νιωσιμο.

Α και στηριζω με τα μπουνια Χογκλαν! Αντε και λαηβ να τα ισοπεδωσουν ολα.