Tests

[size=7]1[/size]

Ele3te thn e3ipnada sas…

http://users.ira.sch.gr/kiosterakis/test.html

P.S. osoi exoun paromoia asta baloun here…

                         [size=7]2[/size]   

Δοκιμάστε αυτό το ψυχολογικό test. Αυτό είναι ένα αυθεντικό ψυχολογικό
test.
Είναι μια ιστορία για ένα κορίτσι. Ενώ ήταν στην κηδεία της μητέρας
της, συνάντησε έναν άνδρα που δεν γνώριζε. Σκέφτηκε ότι ήταν
καταπληκτικός, ο άνδρας των ονείρων της και τον ερωτεύτηκε κεραυνοβόλα,
αλλά δεν ζήτησε ποτέ τον αριθμό του τηλεφώνου του και έτσι δεν μπορούσε
να τον βρει μετά την κηδεία.
Μερικές ημέρες αργότερα το κορίτσι σκότωσε την αδελφή του.

Ερώτηση: Ποιο ήταν το κίνητρο της, για τη δολοφονία της αδελφής της;

Σκεφθείτε λίγο σοβαρά προτού να scrollάρετε προς τα κάτω.

Αν δεν απάντησες… μη κατεβαίνεις κάτω.

Απάντηση: Ήλπιζε ότι ο τύπος θα εμφανιζόταν στην κηδεία της αδελφής
της.

Εάν απαντήσατε σωστά, σκέφτεστε όπως ένας ψυχοπαθής.

Αυτό ήταν ένα test που ένας διάσημος αμερικανός ψυχολόγος χρησιμοποίησε
για να βρει εάν κάποιος έχει την ίδια νοοτροπία με έναν δολοφόνο.

Πολλοί καθ’ έξιν δολοφόνοι που ήταν ήδη στη φυλακή, απάντησαν σωστά σ’
αυτό το test.

Εάν δεν απαντήσατε σωστά, καλό για σας.

OMG Η δευτερη απαντηση που μου ηρθε ηταν αυτη…Ειμαι σοβαρα γιατρε;;;

www.purescore.com
Για να δειτε ποσο αγνοι ειστε…Εγω προφανως ειμαι ενα αθωο κοριτσακι αφου βγηκα 84%αθωα…Οσο για το τεστ εξυπναδας 9 στις 11 και για το αλλο μαλλον πως θελω ψυχολογο…

Καλα αυτο το τεστ αγνοτητας το χω κανει και εγω…78% μου ειχε βγαλει… :oops: Αυτο το πρωτο 10 στα 11 μονο την ερωτηση για τον Μωηση εχασα το ζωον :roll:

wx sodi-k ama einai pws siwrganosoune synantisi ta melh tou rocking.gr pes an 8a pas [size=1]gia na 3erw na mhn er8w[/size] :oops:

den sas lew to va8mo mou sto test agnothtas :twisted:

Εννοεις μηπως οτι εχω τασεις δολοφονικες;;; :twisted: Ειπες τετοιο πραγμα για μενα;Α δεν θα τα παμε καλα μην σε πετυχω μονο… :lol: :lol:

Στο τεστ αγνοτητας δεν νομιζω να πηρες 0% :twisted: ουτε 100% εχει μερικες ερωτησεις που οι απαντησεις ειναι αυτονοητες… :wink:

re sis ,brika poli eykola ayto me tin dolofonia na poume…na prosexw apo dw kai pera… 8O :roll: lol :lol:

alla na kanw mia eylogi aporia , afou iksere tin aderfi tou (alliws pws tha tin skotone?) giati den pige na tis milisei kai na parei to kinito tou aderfou aytinis apo aytin?

Ώπα. 32%

Ώπα. 32%[/quote]

Μαλλον πως ειμαι πολυ αθωα για τα μερη σας… :roll:

Εννοεις μηπως οτι εχω τασεις δολοφονικες;;; :twisted: Ειπες τετοιο πραγμα για μενα;Α δεν θα τα παμε καλα μην σε πετυχω μονο… :lol: :lol:
[/quote]
eytyxws den exe dhmosieysei foto edw mpas kai me petyxeis sto dromo kai mou kaneis kamia stravh… :o

Στο τεστ αγνοτητας δεν νομιζω να πηρες 0% :twisted: ουτε 100% εχει μερικες ερωτησεις που οι απαντησεις ειναι αυτονοητες… :wink:

:arrow: dn 3erw/dn apantw

:stuck_out_tongue:

Ώπα. 32%[/quote]

Μαλλον πως ειμαι πολυ αθωα για τα μερη σας… :roll:[/quote]

Δεν έχω κανέναν ενδοιασμό και αντίρρηση στο να συνεισφέρω στην κατακόρυφη μείωση του ποσοστού σου. Αρκεί να συμμετέχει και ο Doomed.

Tσου,τσου,τσου…Κοιτα αναιδεια…(μην ακους τι λεω,πες ποτε και που… :wink: )
Σαν δεν ντρεπεσαι δλδ…Και βαζεις και τον φιλτατο doomed στο βρωμικο κολπο σου…Σε ειχα καταλαβει εγω εσενα απο την αρχη που μπηκα στο site που ελεγες συνεχεια σε ολους οτι θελεις να κανεις τα παιδια τους…

Μη με παίρνεις στα σοβαρά στα όσα λέω με αυτούς. Μεταξύ μας θα υπάρχει συναίσθημα.

Kαλα,καλα και αλλοι μας τα ειπαν αυτα… :twisted:

Και τους έκατσες;

Με 84% αθωωτητα εσυ τι λες να εκανα;;;

Α είσαι ΠΑΡΘΕΝΑ;

Γιατι καλε το εγραψες με κεφαλαια;;;;
WELL,σιγουρα εδω δεν ειναι μερος για τετοιες συζητησεις αλλα αν ειναι να σε φαει η περιεργεια θα μπορουσα να πω οτι το βρηκες! :smiley:

Η αντίφασή σου διευκρινίζεται στα pm σου.

Geia se olous.Eimai o antreas.