Tests

Γεια σου ΜΑΛΑΚΑ.

Γεια

Γεια ειμαι η Σοφια και ειμαι καλα

Παντως παιδια με συγκινησατε…
By the way το ειχα κανει πριν τρεις μηνες τωρα μου εβγαλε 55%.Κατρακυλησα γμτ

Με πόσους μαντράχαλους πρόλαβες μέσα σε 3 μήνες;

Με έναν από αυτούς εμένα,ε?

Οχι με πολλους…Θα βελτιωθω ομως… O satriani δεν ηταν ενας απο αυτους(θα το θυμομουν)…Μιλας κι εσυ με 30 % ;;;Ευχομαι να το μηδενισεις

  1. Η βαθμολογία σου είναι: 10 σωστές απαντήσεις στις 11.
    Το επίπεδό σου: Ω! Πολύ καλά. Αν θέλεις έλα να δουλέψεις μαζί μας!
  2. I knew the answer!
  3. 62%

Εγώ είχα βαθμολογία 6 στα 11(έχω φυσιολογική εξυπνάδα).Τι λέει αυτός ο μαλ…!
Όσο για την αγνότητα,83 σας πληροφορώ.
Όσες πιστές προσέλθετε!!!
Δεν είναι δυνατόν μια γυναίκα να μην με θυμάται

Auto sou eipe h kopela… Den se 8ymatai ara den egine tpt… Mallon eisai psyxopa8hs k exeis thn ais8hsh oti to exeis kanei me diafores…! :lol:

Re seis egw vrhka th swsth apanthsh kateu8eian! Anhsyxhsa twra… K o aderfos mou leei oti eimai psyxopa8hs… Eseis ti lete?? Na paw se psyxologo? Se psyxiatro? N a kleistw sto Dafni? Mhpws na paw na piw ligo nero pros to parwn gt den eimai kala…? :?

kala e o ka8isterimenos o 3aderfos mou pire 3 sto test nohmosinis :lol: :lol:

tsimpiste kai to http://www.channel4.com/life/microsites/G/gayometer/index.html

gay-o-metro

Μόνο 43% γκεί μ’ έβγαλε! 8O

40% :oops:

30%

e kai gt na se vgalei parapanw re? :o

me 20% 8)

33 %.Η κορυφή είναι μόνο για τα παλικάρια.

Καλά,δε θα στη φάμε κιόλας…Μια πλάκα έκανα

einai kai ena allo pou xwneis xastoukia se gynekia kolomeria kai opoios ri3ei ta pio dinata kerdizei,8a to vrw…

Ε ρε τι καθονται και κανουν στο νετ…

22% gay και είναι μείον μου σύμφωνα με το site 8O Λέει ότι οι γυναίκες θέλουν πιο soft άντρες 8O 8O 8O Στα @@ μου…

10 στις 11 σωστές απαντήσεις μαμώ το Νόε μου :evil:

Το purescore το είχα κάνει πολύ παλιά γύρω στο 50% ήταν όμως δε ξέρω γιατί τώρα κατέβηκα στο 45 :? Γραμμή για την κόλαση…Δεν πειράζει θα συναντήσω παλιούς φίλους εκεί :twisted: :twisted: :twisted: (και σίγουρα θα είναι και ο ozzy :stuck_out_tongue: )

Δυστυχώς το ψυχολογικό τεστ το ήξερα αλλά είχα αποτύχει! Βλέπω πολύ Μικρούτσικο και απάντησα ότι της έφαγε το γκόμενο :stuck_out_tongue:

Γιατρέ θα ζήσω?