Tests

Εγώ 89% αγνός… Θέλω να βοηθήσει ο ένας τον άλλον να γίνουμε λιγότερο αγνοί, είσαι;… 8)

Όσο για το πρώτο βρήκα 7/11 αλλά έχετε υπόψη σας ότι το’κανα μεσάνυχτα ενώ νύσταζα… :stuck_out_tongue: Και το 2ο το βρήκα σωστά, σκέφτομαι όπως ένας ψυχοπαθής δολοφόνος; :slight_smile:

Όσο για το gay-o-μετρο… Είμαι 26% gay 8)

Εγώ 89% αγνός… Θέλω να βοηθήσει ο ένας τον άλλον να γίνουμε λιγότερο αγνοί, είσαι;… 8)
[/quote]
Δυστυχως εισαι αρκετα μικροτερος ωστε να χασεις τη θαυμαστη ευκαιρια που θα μπορουσε να σου δωθει…!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Πόσο χρονών είσαι; Πάνω από 20;

Άστην κάτω ρε λέμε μην έρθω Κρήτη και σε σουβλίσω τραγουδώντας με συνοδεία λύρας και τσικουδιάς.

Omg ο Ντιμάιο.

ΘΕΟΣ!

:smiley: :smiley: :smiley:

ΘΕΟΣ! :lol:
Εντάξει την άφησα :slight_smile: Όχι γιατί φοβήθηκα τις απειλές σου, απλά φαίνεται πως είναι πολύ μεγαλύτερη μου :lol: :stuck_out_tongue:

ΘΕΟΣ! :lol:
Εντάξει την άφησα :slight_smile: Όχι γιατί φοβήθηκα τις απειλές σου, απλά φαίνεται πως είναι πολύ μεγαλύτερη μου :lol: :P[/quote]

O.k. για να μη λεμε και μαλακιες δεν ειμαι τοσο οσο φανταζεσαι,ειμαι 17…Αλλα μη συνεχιστει το θεμα,γιατι μου φενεται πως δεν κανεις και τοσο πλακα αλλα εδω ειμαστε μουσικο forum…Μη νομιζεις οτι παρεξηγηθηκα ή κατι τετοιο απλα δε μου αρεσει η τροπη της συζητησης… :slight_smile:

Αντε βρηκα κι εγω ενα τεστ πιο ηλιθιο απο τα αλλα βεβαια… :roll: Ειναι μονο για οσους εχουν δει τον Αρχοντα(για ολους δηλαδη)…

http://www.zovakware.com/tests/lordoftherings.htm
Ποιος χαρακτηρας της ταινιας θα μπορουσες να εισαι και καλα…Εμενα μου εβγαλε αυτο:

Sam Gamgee

If I were a character in The Lord of the Rings, I would be Sam, Hobbit, Frodo’s humble servant.
In the movie, I am played by Sean Astin.

Δεν περιμενα κατι αλλο…εξαλλου ο Sam ειναι ο πιο συμπαθητικος της ταινιας…

Boromir

If I were a character in The Lord of the Rings, I would be Boromir, Man of Gondor, proud heir to the Steward Denethor II, and elder brother of Faramir.

In the movie, I am played by Sean Bean.

ΘΕΟΣ! :lol:
Εντάξει την άφησα :slight_smile: Όχι γιατί φοβήθηκα τις απειλές σου, απλά φαίνεται πως είναι πολύ μεγαλύτερη μου :lol: :P[/quote]

O.k. για να μη λεμε και μαλακιες δεν ειμαι τοσο οσο φανταζεσαι,ειμαι 17…Αλλα μη συνεχιστει το θεμα,γιατι μου φενεται πως δεν κανεις και τοσο πλακα αλλα εδω ειμαστε μουσικο forum…Μη νομιζεις οτι παρεξηγηθηκα ή κατι τετοιο απλα δε μου αρεσει η τροπη της συζητησης… :)[/quote]

Βασικά πλάκα έκανα… :stuck_out_tongue: Θα’θελα να γίνει αυτό που είπα αλλά εφόσον είναι άδυνατον λόγω διαφοράς ηλικίας και απόστασης έκανα απλά πλάκα… 8) Συμφωνώ στο να μη συνεχιστεί το θέμα…

sofi-k εγώ δεν έχω δει τον άρχοντα… :roll: Ούτε το Μάτριξ, ούτε την Τροία… :stuck_out_tongue: Ούτε τον Αλέξανδρο :roll: Αυτόν τον έχω ακούσει στους Maiden…

einai gnwsto men alla merikoi-es mporei na mhn to 3eroun

Δε θα διαρκέσει πάνω από 3 λεπτά.

Δοκίμασέ το.

Θα σε τρομάξει.

Αυτός που το έστειλε είπε ότι η ευχή του πραγματοποιήθηκε 10 λεπτά αφού το διάβασε.

Δεν πρέπει όμως να κλέψεις.

Αυτό το παιχνίδι έχει περίεργη / τρομακτική κατάληξη.

Μη διαβάσεις από πριν. Καν’ το με τη σειρά, βήμα προς βήμα.

Αξίζει τον κόπο.

Κατ’ αρχήν, πάρε ένα χαρτί κι ένα μολύβι.

Όταν διάλεξεις τα ονόματα που θα σου ζητηθούν, βεβαιώσου ότι αντιστοιχούν σε πρόσωπα που γνωρίζεις και διάλεξε τα πρώτα που θα σούρθουν στο μυαλό.

Κατέβαινε μια γραμμή κάθε φορά.

Μη διαβάζεις πιο κάτω.

Θα χαλάσεις όλο το παιχνίδι.

Ξεκινάμε…

  1. Γράψε τους αριθμούς απ’ το 1 ως το 11 σε μια στήλη.

  2. Δίπλα στους αριθμούς 1 και 2, γράψε 2 αριθμούς στη τύχη.

  3. Δίπλα στους αριθμούς 3 και 7, γράψε το όνομα κάποιου ανθρώπου του αντίθετου φύλου από σένα.

Μη κοιτάς πολύ κάτω γιατί δε θα πετύχει.

Προχώρα ένα βήμα κάθε φορά…

  1. Γράψε το όνομα οποιουδήποτε (π.χ. φίλοι,οικογένεια) δίπλα στους αριθμούς 4, 5 και 6.

Μη κλέβεις γιατί θα το μετανοιώσεις…

  1. Γράψε τέσσερεις τίτλους τραγουδιών στα 8, 9, 10 και 11.

  2. Τέλος, κάνε μια ευχή.

Εδώ είναι το κλειδί του παιχνιδιού…

  1. Πρέπει να μιλήσεις γι’ αυτό το παιχνίδι σε συγκεκριμένο αριθμό ατόμων (ο αριθμός που βρίσκεται δίπλα στο 2).

  2. Το άτομο στη θέση 3 είναι αυτό που αγαπάς.

  3. Το άτομο στη θέση 7 είναι κάποιος που εκτιμάς πολύ αλλά μαζί του “δεν προχωράει”.

  4. Το άτομο που έβαλες στο 4 είναι κάποιος στον οποίο στηρίζεσαι πολύ.

  5. Το άτομο που έβαλες στο 5 είναι κάποιος που γνωρίζεις πάρα πολύ καλά.

  6. Το άτομο που έβαλες στο 6 είναι αυτό που σου φέρνει τύχη (lucky star).

  7. Το τραγούδι στο 8 έχει σχέση με το άτομο στο 3.

  8. Ο τίτλος στο 9 είναι το τραγούδι για το άτομο στο 7.

  9. Το ταγούδι στο 10 είναι αυτό που ταιριάζει πιο πολύ στο πνεύμα σου.

  10. Το τραγούδι στο 11 είναι αυτό που αποκαλύπτει τα συναισθήματά σου, σε σχέση με τη ζωή.

edit:sorry gia ta megala kena.

Στον αρχοντα θα ημουνα η Αργουεν(Arwen)…Δε μου αρεσει ιδιαιτερα θα προτιμουσα να ημουνα ο Αραγκορν ή ο Γκανταλφ αλλα δε πειραζει θα συμβιβαστω…Οσο για το παιχνιδι με τους 11 αριθμους σοβαρα τωρα τα πιο πολλα βγηκαν σωστα…Κατα τυχη φανταζομαι αλλα βγηκανε…Εκτος αποαυτα με τα τραγουδια γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχει τι the ghost of the navigator με αυτον που εκτιμω αλλα δεν προχωραει… 8O
:lol:

Ε απιστευτο αλλα ολα βγηκαν σωστα… 8O Βεβαια αποκλειεται να κατσω να πω σε 52 ατομα για το τεστ(52 εγραψα διπλα στο 2) :lol:
Το Smells like teen spirit ειναι το τραγουδι που ταιριαζει στο πνευμα μου…Μωρε μπραβο
Και το I’ll cry for you(Europe) ειναι αυτο που ταιριαζει με αυτον που αγαπαω…Πρωτοτυπο

sofi-k εγώ δεν έχω δει τον άρχοντα… Ούτε το Μάτριξ, ούτε την Τροία… Ούτε τον Αλέξανδρο Αυτόν τον έχω ακούσει στους Maiden…

Καλα για τον Αρχοντα τι να σου πω… 8O
Το Ματριξ μακαρι να μην το ειχα δει κι εγω ποτε
Οσο για τον Αλεξανδρο και την Τροια καλα που δεν τα εχεις δει γιατι βλεπωντας τον Μπραντ και κυριως τον Κολιν Φαρελ(ετσι οπως εμφανιζονται στις εν λογω ταινιες) θα αποκτουσες γκει τασεις για διαφορους λογους… :wink:

Εγώ θα ήμουνα ο Ντένεθορ,πατέρας του Φάραμιρ και του Μπόρομιρ… 8O
Θα το πω και σε ένα φίλο μου που είναι τρελαμένος με τον Άρχοντα και εκεί θα πέσει γέλιο λέμε…

Εγώ θα ήμουνα ο Ντένεθορ,πατέρας του Φάραμιρ και του Μπόρομιρ…

Αυτος ο τρελος που αυτοπυρποληθηκε στο τελος;;;OMG 8O :lol:

emena mou evgale ton boromir.

Ο φίλος μου βγήκε ο Άραγκορν.
Να φανταστείς το αγαπημένο του πρόσωπο ήταν…!!!
Το τραγούδι για αυτήν που αγαπάω είναι το Fade to black
Εμένα με εκφράζει το …Ironman!!!

Έσπασα κάθε φράγμα ανοησίας :lol: στην θέση 7 έβαλα το όνομά μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πρέπει να τα χαλάσω με τον εαυτό μου… :evil: Το ήξερα ότι δεν τα πηγαίναμε καλά :twisted:

Τπτ από το τεστ δε μου βγήκε σωστό εκτός αυτού για το άτομο που γνωρίζω πολύ καλά…

όσο για το lord of the rings μου είπε ότι θα ήμουν το Γκόλουμ :evil: :evil: :evil: Λες να είχαν δει τις φωτογραφίες μου που δημοσίευσα? :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gandalf the Grey

If I were a character in The Lord of the Rings, I would be Gandalf, Wizard, a guardian against the Dark Lord.