Tests

[quote=“MAZESTIX”]

Έσπασα κάθε φράγμα ανοησίας :lol: στην θέση 7 έβαλα το όνομά μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πρέπει να τα χαλάσω με τον εαυτό μου… :evil: Το ήξερα ότι δεν τα πηγαίναμε καλά :twisted:

Τπτ από το τεστ δε μου βγήκε σωστό εκτός αυτού για το άτομο που γνωρίζω πολύ καλά…

όσο για το lord of the rings μου είπε ότι θα ήμουν το Γκόλουμ :evil: :evil: :evil: Λες να είχαν δει τις φωτογραφίες μου που δημοσίευσα? :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gandalf the Grey

If I were a character in The Lord of the Rings, I would be Gandalf, Wizard, a guardian against the Dark Lord.[/quote]
Γιατι μονο εγω να ειμαι η ξενερωτη η Αργουεν;;;; :cry: :cry: :cry:
Θελω και εγω να ειμαι Gandalf… :cry: :cry: :cry:

Στην πρώτη ερώτηση βάζεις yes, στη δεύτερη no, στην τρίτη yes and no, στην τέταρτη off course και θα σε κάνει gandalf :stuck_out_tongue:

και ο gandalf ξενέρωτος είναι! Το μόνο που άξιζε από την τριλογία είναι το μάτι και αυτοί οι παλιοί άρχοντες του σκότους :twisted:

Γιατι μονο εγω να ειμαι η ξενερωτη η Αργουεν;;;;

Μπα εγω που ειμαι ο χοντρος ο Σαμ τι να πω…

Το μόνο που άξιζε από την τριλογία είναι το μάτι και αυτοί οι παλιοί άρχοντες του σκότους

Το ματι το αλλιθωρο ολα τα λεφτα…Αρχοντες του σκοτους;Ποιους λες;Εμενα η αραχνη μ’αρεσε κι αυτη η ψωναρα ο Ξωτικος ο Λεγκολας…

[quote=“MAZESTIX”]

Έσπασα κάθε φράγμα ανοησίας :lol: στην θέση 7 έβαλα το όνομά μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πρέπει να τα χαλάσω με τον εαυτό μου… :evil: Το ήξερα ότι δεν τα πηγαίναμε καλά :twisted:

Τπτ από το τεστ δε μου βγήκε σωστό εκτός αυτού για το άτομο που γνωρίζω πολύ καλά…

όσο για το lord of the rings μου είπε ότι θα ήμουν το Γκόλουμ :evil: :evil: :evil: Λες να είχαν δει τις φωτογραφίες μου που δημοσίευσα? :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gandalf the Grey

If I were a character in The Lord of the Rings, I would be Gandalf, Wizard, a guardian against the Dark Lord.[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol:

btw pio einai to mati??? :frowning:

Το ματι ειναι στον πυργο που παρακολουθουσε τους παντες και τον Φροντο μαζι που κουβαλουσε το δαχτυλιδι…Πραγματι θα ηταν ακομα καλυτερο να με εβγαζε το ματι…Αλλα ο gandalf δεν ειναι καθολου ξενερωτος,ειναι γαματος ο καλυτερος ηρωας κατα τη γνωμη μου…Κανενα αλλο τεστ;;;Ειναι ενα που μου αρεσει πολυ…Συμπληρωνεις το χαρτι της Ευρωπης,αλλα δεν θυμαμαι που το ειχα βρει…Νομιζω στο σιτε του bbc αλλα τωρα δεν βρισκω…Αν το βρει κανεις να το βαλει εδω… :wink:

a nai ra ayto to mati!to eixa 3exasei!kala o gandalf einai korifi kai o aragorn gamatos einai.h skini me th gefyra kai ton barlow einai ola ta leyta :smiley:

http://www.iqtest.com/

Παράκληση: Αποφεύγετε τα greeklish! Γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες.
Πριν ξεκινήσετε κάποιο θέμα, βεβαιωθείτε ότι δεν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο!

:lol: :lol: :lol: Συμφωνώ απόλυτα,χρειαζόταν κάτι τέτοιο :wink: :smiley: :smiley: :smiley:

Τα καλύτερα τεστ είναι τα rocking trivial!!!(πόσο πρέπει να προσπαθήσω ακόμα για να έχω την απάντηση του επόμενου ρε Ηλία? :stuck_out_tongue: )

Οι άρχοντες του σκότους(που δεν πρέπει να λέγονται έτσι)ήταν αυτοί που είχαν δεχθεί τα αρχικά δαχτυλίδια που υπάκουαν στο ένα και μοναδικό και κατέληξαν να υπηρετούν το μάτι και να ψάχνουν για το δαχτυλίδι…

sofi-k η αράχνη ήταν πολύ μούφα!!!Ο καραμολέγκολας καλός αλλά όχι τόσο για ηθοποιός! Προσωπικά αγάπησα το Νο1 ενώ τα άλλα με ξενέρωσαν αφάνταστα! Έχασε τη μαγεία του και έβαλε ηλίθιες χιουμοριστικές εκφράσεις ο σκηνοθέτης για να καταφέρει να κάνει το lord of therings ίδια μπούρδα με τις άλλες της εποχής…Το 1 απεύφεγε πολλά ηλίθια στοιχεία…

Και εκείνη η τύπισσα, το ξωτικό ή ότι άλλο ήταν(η μνήμη μου είναι ιδιαίτερα περιορισμένη για να συγκρατεί στοιχεία παλαιότερα του χθες…)που συνάντησε το βράδι ο δαχτυλοκουβαλητής και πήρε μία ιδιαίτερα περίεργη και κακιά μορφή απειλώντας τον για το δαχτυλίδι, έλεγε πολλά…Όμως η taylor ήταν η καλύτερη εκεί μέσα :stuck_out_tongue:

Οι άρχοντες του σκότους(που δεν πρέπει να λέγονται έτσι)ήταν αυτοί που είχαν δεχθεί τα αρχικά δαχτυλίδια που υπάκουαν στο ένα και μοναδικό και κατέληξαν να υπηρετούν το μάτι και να ψάχνουν για το δαχτυλίδι…

Α λες τους ανθρωπους τα δαχτυλιδοφαντασματα! Τα Ναζγκουλ :slight_smile:

sofi-k η αράχνη ήταν πολύ μούφα!!!Ο καραμολέγκολας καλός αλλά όχι τόσο για ηθοποιός! Προσωπικά αγάπησα το Νο1 ενώ τα άλλα με ξενέρωσαν αφάνταστα! Έχασε τη μαγεία του και έβαλε ηλίθιες χιουμοριστικές εκφράσεις ο σκηνοθέτης για να καταφέρει να κάνει το lord of therings ίδια μπούρδα με τις άλλες της εποχής…Το 1 απεύφεγε πολλά ηλίθια στοιχεία…

Ενταξει το 1 ηταν οντως πολυ καλο αλλα εμενα το αγαπημενο μου ηταν το 3( το 1 δεν το χα δει καν στον σινεμα γιατι τοτε την σνομπαρα την ταινια αυτη) :oops:

Η αραχνη καλη ηταν αλλα θα μπορουσαν να την ειχαν περισσοτερη ωρα…
Οσο για τον Λεγκολας καλα το τι χειροκροτημα και σφυριγματα επεφταν στο σινεμα καθε φορα που εκανε τα ψωνιστικα του δεν περιγραφεται…!

Στο IQ TEST εχω 100…Καλα ειναι;;;Ειμαι λεει στον μεσο ορο… :frowning: Αχρηστο τεστ εγω ειμαι ιδιοφυια!

να ενα τεστ…μονο που ειναι στα αγγλικα…πολυ καλο ομως…

Smart Test
Below are four (4) questions and a bonus question. You have to answer them
instantly. You can’t take your time, answer all of them immediately. OK?
Let’s find out just how clever you really are.
Ready? GO!!! (scroll down)
First Question:
You are participating in a race. You overtake the second person. What
position are you in?

Answer: If you answered that you are first, then you are absolutely wrong!
If you overtake the second person and you take his place, you are second!
Try not to screw up in the next question.

To answer the second question, don’t take as much time as you took for the
first question.

Second Question:
If you overtake the last person, then you are…?

Answer: If you answered that you are second to last, then you are wrong
again. Tell me, how can you overtake the LAST Person?

You’re not very good at this! Are you?

Third Question:
Very tricky math! Note: This must be done in your head only.
Do NOT use paper and pencil or a calculator. Try it.

Take 1000 and add 40 to it. Now add another 1000. Now add 30. Add another
1000. Now add 20. Now add another 1000 Now add 10.
What is the total?

Scroll down for answer.

Did you get 5000?
The correct answer is actually 4100.

Don’t believe it? Check with your calculator!
Today is definitely not your day. Maybe you will get the last question right?

Fourth Question:
Mary’s father has five daughters: 1. Nana, 2. Nene, 3. Nini, 4. Nono. What
is the name of the fifth daughter?

Answer: Nunu?
NO! Of course not.
Her name is Mary. Read the question again

Okay, now the bonus round:

There is a mute person who wants to buy a toothbrush. By imitating the
action of brushing one’s teeth he successfully expresses himself to the
shopkeeper and the purchase is done.

Now if there is a blind man who wishes to buy a pair of sunglasses, how
should he express himself?

He just has to open his mouth and ask, so simple.

Σε ολες λαθος απαντησα μωρε μπραβο μου!
Ποσο ηλιθια μπορει να ειμαι!;;;
Μονο στην τελευταια με τον τυφλο το βρηκα…Παλι καλα, αναβαλλω την αυτοκτονια…

Εγω παλι αυτη με τον τυφλο μπερδεψα τις αλλες τις βρηκα…Εχω κανει απειρα τετοια και μπορω ευκολα να βρισκω τις παγιδες… :roll:

πως βρισκεις 4100 με κοπιουτερακι και με το μιαλο 5000???!??!?! 8O

Γιατί:::::::::::::::::::
Έχω μόνο 80 IQ.Και εγώ που νόμιζα…

αυτο γινετε αμα του ρι3εισ ενα γυρο τοθ τελευταιου

Σωστος αυτο δεν το ειχα σκεφτει…
Εμενα το iq μου ειναι 118… :cry:
Και να σκεφτειτε οτι παει και παραπανω απο 160…Αλλα βεβαια παιρνουμε υποψην μας οτι ηταν στα αγγλικα και δεν ηξερα μερικες λεξεις…Και μην μου πειτε δικαιολογιες… :smiley:

Εμένα με έβγαλε οτι είμαι ο Έλροντ ο βασιλίας των ξωτικών του Ρίβεντελ.
Ξενέρωσα. μου τη σπάει η φάτσα του ηθοποιού που κανει τον Ελροντ γιατί είναι αυτος που παίζει τον Smith στο matrix…
τελος πάντων. στο iq test πήρα 127 (και τα αγγλικά δεν ειναι η μητρική μου γλώσσα) και τις τέσσερεις ερωτήσεις της απάντησα σωστά αλλά τις 2 τις ήξερα ήδη άρα μάλλον δεν μετράει…

Αυτός με τα ωραία τα αυτιά;

kai mena elront me ebgale re gmt…ti sxesi exw gw me ayto to ksotiko? isws epeidi exw wraia kai goiteytika petaxta aytia??? :lol: :wink: 8) ;pPpPpPPp

Ο Ελροντ ειναι ο πατερας της Αργουεν;Χαλια! :? Ο αλλος που πηγε και τους βοηθησε στην μαχη στο 3 ηταν ωραιος ξωτικος :wink: Και πεθανε κιολας στην μεση της μαχης :cry: