Texas Hold 'Em(Poker)!

:!::!: http://www.youtube.com/watch?v=_OYwPGMaqMc Παράνοια…

καλο
δεν ειναι και τοοοσο σπανιο αλλα οταν το παθεις θες να τα σπασεις ολα…:slight_smile:

αυτα ειναι παρανοια :stuck_out_tongue:

Φάρδος ή ικανότητα?:lol:

Εμαθα και εγω να παιζω! Μου εμαθαν κατι φιλοι και κατσαμε να παιξουμε. Κολλας μετα απο λιγο και εχει πολυ χαβαλε το παιχνιδι. Αρχικα ειχα την τυχη του πρωταρη βεβαια, η οποια σιγα σιγα με εγκατελειψε!

ικανοτητα! ο καλυτερος ριντερ. αν ψαξεις στο youtube θα βρεις απειρα βιντεακια που βρισκει τι κραταει ο αντιπαλος

Δεν τον θελω για αντίπαλο τότε…:lol:

μονο σε κανα facebook παιζετε ή έχετε δραστηριοποιηθεί και σε κανά ποιο real ποκερ :smiley: αν είναι ρε μάγκες να κανονίσουμε rocking poker night :stuck_out_tongue:

Καθολου κακο να γινει Rocking Poker Night…Aλλα δυστυχως real time ειναι δυσκολο να γινει γτ πολλα παιδια δεν ειμαστε απο Αθηνα.

Έ, όσοι είμαστε.
Κι έχω ανάγκη από ρευστό. :stuck_out_tongue:

Mε ποσο big blind ξεκινημα?:stuck_out_tongue:

Ό,τι αγαπάτε.
Προτιμώ στάνταρ blind και cash πάντως, όχι τουρνουά.

τουρνουά είναι καλύτερο…να κρατήσει και περισσότερο :stuck_out_tongue:

Εμεις οσες φορες εχουμε παιξει με χρηματα.Εχουμε βαλει απο 5 η 10 ευρω και πηραμε ο καθενας απο 90-100 μαρκες ο καθενας.Big blind 2(οποτε μικρο 1) μαρκες.
Η το αλλο που μπορει να γινει ειναι 10 buy-in και 5 re-buy.
A και φυσικα the winner takes it tall.

κλιμακοτά έπαθλα είναι καλύτερα και ποιο δίκαιο πιστεύω.
τα blinds με την ώρα μπορεί να μεγαλώνουν π.χ μετα απο μισή ώρα απο 2 να πάει 4.

Ρε σεις μην καθεσαι και βλεπεις καθε βραδυ WPT…:stuck_out_tongue:
Αυτοι ξεκινανε βαζοντας καποιο ποσο.Παιρνουν ενα συγκεκριμενο αριθμο απο μαρκες και φτανουν στο τελικο τραπεζι με μαρκες που αντιστοιχουν σε κατι εκατομυρια…Αμα τωρα μαζευτουν 8 ατομα και βαλουν απο 5 ευρω aka 40 πως θα πανε τα κλιμακωτα επαθλα.Ο 1οσ 20,2ος 10 και 3,4 απο 5?

εγώ πολλά βράδια λιώνω bwin :stuck_out_tongue: ( καμένος) και εκέι ισχύει στα περισσότερα το κλιμακοτό έπαθλο και είναι κομπλέ αλλα δεν είναι 8 άτομα :stuck_out_tongue:
υπάρχει καμοια online πατέντα να παίξουμε όλοι απο εδώ ? :stuck_out_tongue: (πιρουνιές βάζω τώρα :P)

Λογικα αμα εχουν ολοι facebook μπαινει ενας σε ενα αδειο τραπεζι και μετα οι υπολοιποι(αμα τον εχουν friend) τον βρισκουν αστη λιστα που καθεται και κανουν join και οι υπολοιποι…

Όπως θέλετε αλλά τα τουρνουά τα βρίσκω βαρετά κάπως, το χοντρό παιχνίδι γίνεται με cash.

Eπίσης, το πόκερ μέσω ίντερνετ δεν έχει καμιά σχέση με το face to face.

ChrisP σε κόβω φίλε μου για τζογαδόρο χωρίς αναστολές :stuck_out_tongue: haha