Texas

Το βράδυ όποιος από Αθήνα “γουστάρει” ας έρθει στο TEXAS… Μουσική βάζει η αυτού μεγαλειότης Sirjim, δηλαδή όπως καταλαβαίνετε (και πολλοί από εσάς ήδη γνωρίζετε) “ποζεριά” του θανατά, με εμβόλιμα “ακατάλληλα” για ανηλίκους clipάκια…
XAXAXAXAXAXA
Ευτυχώς είμαι πολύ ενήλικος…

xm, einai teleytaia ths sezon or sth?
makari na mporousa

lol eixa dei to spot! ola ta lefta lol

Πονηρη … :wink:
Γιατι εγω δεν ειμαι ολα τα λεφτα ? δεν καταλαβα δηλαδης … :evil:

Χμ καλη φαση θα’ναι αλλα αυριο στις 9 δινω Αναλυση 2 οποτε… :frowning:

Δεν πειραζει εχουμε ολο το χειμωνα μπροστα μας … :smiley:

k emena apo fetos sxedon ka8e bdomada ekei

Εγώ πάντως θέλω να ξαναβάλουν το αφιέρωμα με το ελληνικό πορνό…Μαμώτο το έχασααααααα!! :twisted:

Και σήμερα το βράδυ θα είμαστε εκεί… Όποιος πιστός προσέλθει!!!

Σίγουρα ο Sirjim, εγώ, ο Angel in Black, μάλλον ο jimlick και η λοιπή Pozeroπαρέα…

To αφιέρωμα στο πορνό ίσως επαναληφθεί…

Οι παραγγελιές στον mr Sirjim!!!

Na ερθουν και γυναικες , να ομορφυνει λιγο η παρεα … γιατι γυρναω απο τη μια βλεπω τα ξυνα μουτρα του τελη (μπλιαχ ) , γυρναω απο την αλλη και βλεπω τον υπνο που ηρθε να μας παρει αγκαλια … κοιταω μπροστα και βλεπω τον συνταξιουχο sirjim , δηλαδη ελεος … :!: :!: :!:

Κοιτάει απέναντι στον καθρέπτη και βλέπει μια ομορφιά…

Κάτι σαν τον Marylin Manson!!!

Υπερβολες και φημες :smiley:

Υπερβολες και φημες :D[/quote]

Ότι είσαι τόσο “όμορφος”. Είσαι ακόμα χειρότερος…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υπερβολες και φημες :D[/quote]

Ότι είσαι τόσο “όμορφος”. Είσαι ακόμα χειρότερος…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ogay :lol:

Είσαι και gay, διπλό το κακό…

Μα γιατί τι έχει ο Μanson;Μια χαρά παιδί ντάξει του λοίπουν κάτι πλευρά αλλά μια χαρά! :twisted: Αλλά ντάξει ο μπαμπάς είναι άλλο φρούτο! :stuck_out_tongue: telisvas τον ζηλεύεις!! :stuck_out_tongue:

Αυτό καταχωρείται και ως ξεκαρδιστικό ανέκδοτο…

de sxoliase kaneis to oti 8a erxomai ka8e deytera re ZWA :frowning:

Μην στεναχωριεσαι Γιαννη , ετσι και αλλοιως ο τελης εχει σκοπο της ζωης του (μεσα στο rocking) να τρεχει ξοπισω μου να μου την λεει , που χανει τα αλλα γεγονοτα … μην φοβασαι θα του το πω σημερα το βραδυ , ισως ετσι καταλαβει και τα υπολοιπα γεγονοτα που διαδραματιζονται μεσα σε αυτο το site …

Φοβερό αν γίνει και ο Γιάννης ποζεράς θα τα έχουμε δει όλα… Αν και πιστεύω ότι έχει όλα τα’ απαραίτητα προσόντα για να γίνει… Καλώς ήρθες στο club αγόρι μου…