Texas

de 8a ginw pote pozeras bre kouta, gia na ta pinoume mazi 8a erxomai :***

Πίνοντας πολύ, θα γίνεσαι… ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Εκτός αν προτιμάς να γίνεις Nightwishικός…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Παλι μου πετας υπονοουμενα Τελη , δεν καταλαβα , σε πειραζει που ακουω Νιghtwish και καπακι Tyketto ? :evil:

Παλι μου πετας υπονοουμενα Τελη , δεν καταλαβα , σε πειραζει που ακουω Νιghtwish και καπακι Tyketto ? :evil:[/quote]

Όχι γιατί κι εγώ το κάνω, αλλά να προσπαθώ να μυήσω στην pozerία τον εκλεκτό του site τον mr unholy

Παλι μου πετας υπονοουμενα Τελη , δεν καταλαβα , σε πειραζει που ακουω Νιghtwish και καπακι Tyketto ? :evil:[/quote]

Όχι γιατί κι εγώ το κάνω, αλλά να προσπαθώ να μυήσω στην pozerία τον εκλεκτό του site τον mr unholy[/quote]

Ε οχι και εκλεκτος … μην χεσω δλδ … :roll:

Παλι μου πετας υπονοουμενα Τελη , δεν καταλαβα , σε πειραζει που ακουω Νιghtwish και καπακι Tyketto ? :evil:[/quote]

Όχι γιατί κι εγώ το κάνω, αλλά να προσπαθώ να μυήσω στην pozerία τον εκλεκτό του site τον mr unholy[/quote]

Ε οχι και εκλεκτος … μην χεσω δλδ … :roll:[/quote]

Μην το κάνεις θα μυρίσει…

Παλι μου πετας υπονοουμενα Τελη , δεν καταλαβα , σε πειραζει που ακουω Νιghtwish και καπακι Tyketto ? :evil:[/quote]

Όχι γιατί κι εγώ το κάνω, αλλά να προσπαθώ να μυήσω στην pozerία τον εκλεκτό του site τον mr unholy[/quote]

Ε οχι και εκλεκτος … μην χεσω δλδ … :roll:[/quote]

Μην το κάνεις θα μυρίσει…[/quote]

θα το σκεφτω

Σκέψου το έχουμε και κυρίες…

Το χεσατε το topic :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τεσπα πως ηταν η βραδια της ποζεριας???

Η βραδιά ήταν μια χαρά. Το πρωινό που σηκώθηκα στις 5.30 ήταν χάλια…

ΥΓ. Μακράν το καλύτερο avatar

Απο την μερα που εβαλε τη φωτογραφια του ο Τελης ολο το foroum εγινε σαν κωλος , τι να λεμε τωρα , :evil:

Απο την μερα που εβαλε τη φωτογραφια του ο Τελης ολο το foroum εγινε σαν κωλος , τι να λεμε τωρα , :evil:[/quote]

Γιατί ζηλεύεις αγόρι μου…; Εγώ σαν γνήσιος ποζεράς, (γλυκός, όμορφος και σεξουαλικός) έβαλα και την πολύ ωραία μάπα μου… Βάλε κι εσύ την δική σου, να αποκαλυφτούν επιτέλους οι κρυφό deathmetal καταβολές σου…

Απο την μερα που εβαλε τη φωτογραφια του ο Τελης ολο το foroum εγινε σαν κωλος , τι να λεμε τωρα , :evil:[/quote]

Γιατί ζηλεύεις αγόρι μου…; Εγώ σαν γνήσιος ποζεράς, (γλυκός, όμορφος και σεξουαλικός) έβαλα και την πολύ ωραία μάπα μου… Βάλε κι εσύ την δική σου, να αποκαλυφτούν επιτέλους οι κρυφό deathmetal καταβολές σου…[/quote]

Η βραδια της ποζεριας πηγε πολυ καλα , ο σειρηνακης επιτελους οτι του ελεγα εβαζε … οποτε λογικο ειναι να να υπαρχει κεφι .
η μοναδικη μελανη φιγουρα στο ολο μαγαζι ηταν του τελη :lol:

αν βαλω φωτο μου … ρε λαμογιο … θα πνιγεις μεσα στο “βοθρο”
:wink:

Ευτυχώς που το παραδέχεσαι πόσο βρωμίλος είσαι…

[size=7]1000 ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]

ξερεις πολυ καλα για ποιον “βοθρο” μιλαω , μην κανεις τον κινεζο …

ξερεις πολυ καλα για ποιον “βοθρο” μιλαω , μην κανεις τον κινεζο …[/quote]

Αυτόν που έλεγε ο Σειρηνάκης;

ξερεις πολυ καλα για ποιον “βοθρο” μιλαω , μην κανεις τον κινεζο …[/quote]

Αυτόν που έλεγε ο Σειρηνάκης;[/quote]

χεχ χε χε χε ε :wink:

Επί της ουσίας την επόμενη Δευτέρα όλοι εκεί… Θα περάσουμε καλά…

Για να γίνει αυτό, εννοείται ότι την μουσική θα την βάλει ο Σειρηνάκης…

it’s a meeting??