Texas

Όχι ακριβώς… Τα επίσημα τα κανονίζει μόνο ο Ηλίας!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

γιατί μόνο στα επίσημα θα βρισκόμαστε??? :cry:

γιατί μόνο στα επίσημα θα βρισκόμαστε??? :cry:[/quote]

Μόνο στο επίσημο έχεις έρθει ως τώρα κούκλα μου…

Εμείς κάθε Δευτέρα είμαστε εκεί, δεν χρειάζεται πρόσκληση νομίζω

θα κανονίσω με την παρέα μου και θα σας επισκεφτούμε… :smiley:

Σε περιμένουμε πως και πως

για να κρατάω το σκορ???..δεν θα έχω “αντικειμενική κρίση”… :roll: :wink:

Oλοι την Δευτέρα 13 /09 / 2004 στο Τexas … Ελπίζω να είμαστε περισσότεροι από την προηγούμενη φορά

kathfora

Αντε Γιαννάκη ήρθε ο χειμώνας… Κατηφόρισε!

πώς κατεβαίνει κανείς εκεί? Από Κηφισιά? Parking παίζει τπτ ή μπα?

θα είμαστε εκεί… [εκτός απροόπτου…]

Θα είμαστε Λάρισα [Εκτός απροόπτου] (ΚΛΑΨ)

πώς κατεβαίνει κανείς εκεί? Από Κηφισιά? Parking παίζει τπτ ή μπα?[/quote]

Kαθόλου δύσκολο… Θα κατέβεις Κηφισίας, μετά Αλεξάνδρας και χαμηλά στο φανάρι Ιπποκράτους… Λίγο πριν την Ακαδημίας πάρκαρε όπου βρεις…
Οι Ολυμπιακοι αγώνες τελείωσαν…
Αν έρθεις όμως στείλε μου sms έγκαιρα για να σου φέρω cdια!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λοιπόν που είναι η Ακαδημίας???Στο ύψος του Πεδίου του Άρεως?περνάω γήπεδο περνάω Άρειο Πάγο και μετά? Μετά το γκύζη περίπου?(σε ύψος)

Ξέχασες μία πολύ βασική οδό την Ιπποκράτους στην οποία βρίσκεται το TEXAS…
Που έχεις το μυαλό σου; Δεν πιστεύω σε καμιά θηλυκή ύπαρξη;
Λοιπόν η Ιπποκράτους βρίσκεται λίγο πριν το πεδίο του Άρεως (μου φαίνεται το τελευταίο φανάρι αριστερά, πριν την Πατησίων)…

ωραία,και στρίβω αριστερά Ιπποκράτους και και μετά έχει πολύ δρόμο? Γμτο…Θα ψάξω στο χάρτη…το πολύ πολύ να χαθώ και να τηλ :lol:

Έχει κανένα χιλιόμετρο… Λίγο πριν βγεις Ακαδημίας πάρκαρε…

Τώρα αν σου πω πως μάλλον δε θα’ρθω θα με βρίσεις?Sorry αλλά η αγαπημένη μας @$γραμματεία άλλαξε πάλι ημερομηνία σε μάθημα και δε νομίζω να το προλάβω…Πάντως τι ώρα θα μαζευτείτε?

(Την άλλη Δευτέρα παίζει να πετύχω κανέναν?)

Εγώ θα είμαι εκεί μετά τις 11

Πιστεύω ότι το ραντεβού ισχύει…