Texas

ισχύει…

Ερώτηση φίλης: Στο Τexas βάζουν και DJ TIESTO…;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Απάντηση: Ναι και μετά τα μεσάνυχτα ανεβαίνουν και στις μπάρες και χορεύουν τσιφτετέλι με Wasp…

8O 8O 8O 8O

Μετά απο αυτό ολοκληρώθηκα σαν ανθρωπος…

Σαν τι??? :? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ΤΕΧΑS Αυτή τη Δευτέρα έχει ή να πάω μόνος μου??? :lol:

χμμμ…'Εχω μία απορία…Λέω να αύριο να κατέβω στο TEXAS…Θα είναι κανείς εκεί???Και που θα σας βρω?

koufales, parxei megalh pi8anohta na er8w ayrio.
mou xrwstaei mpura o angel in black.

Όλοι TEXAS… Sapator έλα κι εσύ για τα χοντρά…

Sapator έλα θα είναι και ο φίλος σου ο Ανδρέας!!!

ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι … :smiley: θελω να τον γνςρισω και απο κοντα ειναι ο ηρωας μου αυτη την εποχη , και εχω και μια περιεργεια … πως θα ειναι οταν το κουφαρι του , θα σκαει … στην Ιπποκρατους , αραγε θα ανοιξει λακο (σαν βλημα που ειναι ?) :roll:

Άψογο το TEXAS και ακόμα πιο άψογη η μουσική και η παρέα…

όσον αφορά τις μουσικές επιλογές καλύτερες δε νομίζω να βρείτε(μία ώρα έλεγα στο επόμενο φεύγω στο επόμενο φεύγω)

ch_chillin , angel in black , telisvas και sir_jim όσοι ήταν εκεί,ο sir_jim στη μουσική,ο angel στο καμάκι , o telisvas στον πάγκο και η ch_chillin αλλαγή στο 80.

Δε πέρασε κοπέλα χωρίς να κάτσει δίπλα στον angel αλλά δε πέρασε και στιγμή χωρίς να ζαλίσω τον τέλη… :twisted:

Και μιας και το θυμήθηκα οι Bonfire ξεκίνησαν με το όνομα Cacumen με το οποίο πρέπει να έβγαλαν κανα δυο άλμπουμς :wink:

Τα διαψευδω ολα …!!! :?

O καλος dj sir_jim παιζει τιποτα σε MAGNUM,ΒLUE MURDER,MR BIG για να ανεβουμε και εμεις οι Πειραιωτες καμμια Δευτερα???

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ , ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΜΟΥΣΙΚΗ , ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ :wink:

asffsdafdasfa atimh eksetastikh.
8a ksanaprospa8hsw next week

Και αν δεν τα παίξει άμα του τα ζητήσεις θα τα παίξει…

Αφού είσαι Πειραιώτης πρέπει ν’ ανέβεις (δις)

E ναι τοτε θα ανεβω να σας δω απο κοντα και να πιουμε κανα κασονι μπυρες ετσι για το καλο που λενε… :lol: :lol: :lol:

OK σε περιμενουμε … :smiley:

Τα διαψευδω ολα …!!! :?[/quote]

Eντελώς λιγούρης…

Θελει sapator o κωλος σου σε εχω κοψει :twisted:

Θελει sapator o κωλος σου σε εχω κοψει :twisted:[/quote]

Σας έχω για χαβαλέ και τους δύο, μαζί με τα πρόβατά σας…

ΒΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τα διαψευδω ολα …!!! :?[/quote]

Τι να διαψεύσεις?Ουρά από πίσω τα θηλυκά…“ένα αυτόγραφο μόνο ένα…να εδώ στο δεξί κωλομερι” φωνάζαν όλα…Αφού είχαμε βαρεθεί με τον Τέλη να περνάνε super γκόμενες από μπροστά μας…Πάντως μπορώ να πω ότι τον είχαν ενοχλήσει και τον Αντρέα και ότι δεν ήθελε άλλο να του την πέφτουνε :lol:

Πόση είναι η συνδρομή για το fan club Αντρέα? :lol: