Thats Why

Ακούσατε! Ακούσατε!

Είναι η πρώτη και η τελεύταια φορά που γίνομαι φερέφωνο άλλου χρήστη,
αλλά ζητήθηκε να ποσταριστεί…
Λοιπόν:

[B]Thats Why:
σας αγαπώ όλους.
ειμαι τρυφερός.
αλλα εσέις ειστα βιαοι και σκληροί.'εγινα μπαν γουαουυυυυ νεα τάξη των πραγμάτων στα λιμέρια της απόλυτης συγκεντρωσης αφηρημένων και διχως νοημα στο να καταλήξουν ποστ

εγινα μπαν γιατι άνοιξα ενα τόπικ για μπαφους>?η ωρα του μαύρου χόρτο,μιλκο,ποδηλατο,τζιτζι,φου η όπως λέτε αυτο που κάπνιζετε η εμπορευεσται σε ανήλικα παιδια.Ο άλλος ο ανχόλυς εκανε τοπικ για κοκαινη η ωρα του λευκου σου λεει και καλά ξεκάρφωμα ,και τι γιατι η συζητηση για μπαφο ειναι πιο προσβλητικη απο αυτήν για κοκαινη,γουστα είναι αυτα εγω ας πούμε δεν εχω λεφτα για τοπικ του ανχολυ

και για να σοβαρευτουμε εσυ δισκε των μεταλικκα που με λες μεγα σπαμερ,πρεπει να καταλάβεις κατι ανοιγεις σοβαρο τόπικ δεν απαντάει κανεις σπαμαρεις να ζωντανέψει λιγο το οφφ τοπικ σε κάνουν μπαν…αμα στο οφφ τοπικ δεν ποσταραν 5-6 ατομα θα ταν πιο βαρετο και απο το τοπικ τι ακουτε τωρα,με ξυνε το αρχιδι μου τι ακουει ο αλλος.

για αυτο σου λεω δισκε των μεταλλικα δεν χαλάει πολλους το σπαμαρισμα και ας μην έχει τονους,τωρα μην σας κουράζω και πολύ γιατι κατα τα άλλα τα πάμε καλά α ξεχασα.ροκ αντ ροσες θα ταν πολυ πιο ωραιο να λες την γνωμη σου και οχι αυτα τα υπουλα τα αχχ οι μοδερειτορς οι καλοι μου τα κανουν όλα τόσο καλά αλλα μερικοι δεν ειναι ηθικοι ουυυυυυυ ανηθικα αγόρια του οφφ τοπικ, α και το μαμμυ δε δίνει
καποιο κυρος στα ποστ σου,που για μένα εχουν μηδέν κυρος γιατι οποιος προσπαθει να βαλει την ηλικια του στην μεση για να ισχυριστει μια θεση μαλλον χανει τον κορμό απο τον δεντρο(γαματο γλυκο ο κορμος).ολους τους αλλους σα αγαπώ και όλα κοολ και καρδούλες και τα συναφη.mods και σας σας αγαπαω αλλα αμα είναι κάντε με μονιμο μπαν γιατι και οταν ληξει δεν παιζει να μην σπαμαρω κανουμε και πλάκα να περασει η ωρα και να γελάσουμε ρε παιδακι μου ολα σοβαρα πρεπει να ναι σε αυτην την ζωη?
το ποστ ειναι αφιερωμενο στον mrwhatisname και στην παρ’εα με τις μπυρες<333333333 καρδουλες σε ολου το φορουμ
[/B]

αυτα…

εγω ας πούμε δεν εχω λεφτα για τοπικ του ανχολυ

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

XAXAXAXAXXAXAXAXAXA
XAXXAXAXAXAAXXAXAXAXAXA

Καρδούλα. Μεγάλη.

Αχ με ανέφερε; Τι τιμή… και έγινα “δίσκος των μετάλλικα” (έβαλα τους τόνους για σένα μικρέ :stuck_out_tongue: ) :lol:

Eίναι παπαριά δίσκος των μεταλλικα όμως. Για κάνε ένα συνειρμό. :wink:

δεν νομιζω να ξερει ο δατς αν ειναι σκατα καποιος συγκεκριμενος δισκος των μεταλλικα ή οχι

13/8 γεννήθηκαν τεράστια πνεύματα τελικά.

Μην ξεχάσω στα αναφερθώ στη συγκίνηση και το δάκρυ στο μάμμυ παρτ. Σεντ Άνγκερ, κανείς δε νοιάζεται βασικά δικέ μου τι κάνεις και σε ποιον τη λες, μόνος σου χαίρεσαι. Να το πω κι αυτό μια φορά δηλαδή. Στο κάτω κάτω, είσαι ο St. Anger. Ποιος δίνει ένα σκατό.

Δοξα και τιμη στις ελευθερες μεταφρασεις:lol:

Κατα τη γνωμη μου,οποιος μιλαει για σοβαρα πραματα στο οφ-τοπικ πρεπει να τρωει μπαν!

τα θρεντ για μπαφους και κοκκαινη ειναι ακρως ενδιαφεροντα και μεγαλο κριμα που κλειδωθηκαν…

γενικα οποιος μιλαει σε ενα μουσικο φορουμ μονο στα off topic πρεπει να τρωει μπαν , αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα .

στο καλο μπρο (aka thats why ) και να προσεχεις στα ξενα (φορουμ) που θα μπαινεις . :stuck_out_tongue:

δατσ εμεις οι οπαδοι σου μπορει να ειμαστε λοου προφαιλ αλλα να ξερεις οτι παντα θα σε στηριζουμε και θα σε περιμενουμε πισω…

ελπιζουμε να επιστρεψεις δυνατοτερος, σπαμικοτερος και πολυμετοχικος…!!!

Χμου, αυτό γιατί να είναι κακό; Για να δώσουμε καλή εντύπωση σαν ΓΟΥΕΜΠΠΕΙΤΖ; Αν θέλαμε κάποιος να ποστάρει ΜΟΝΟ στα μουσικά δε θα υπήρχε το οφφ-τόπικ (το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι απαραίτητο για κάθε φόρουμ ε, κατά τη γνώμη των μοντς προφανώς και όχι - αν και δεν το σβήνουν γιατί είναι χρήσιμο ως μέθοδος ψαρέματος για μπαν, απωθημένα, προσωπικές διαμάχες και χαρές). Το οφφτόπικ πολλές φορές τραβάει κόσμο ο οποίος μετά ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ να γράψει ΚΑΙ για μουσική (= κερδισμένο βγαίνει και πάλι -στις περισσότερες περιπτώσεις- το σύνολο).

Τέλος, να τολμήσω να πω πως το φόρουμ του Ρόκινγκ.τζιαρ βρίσκεται σε τρομακτικά χαμηλό επίπεδο από άποψη μουσικής. Όχι ακούσματα, δεν είμαι ο Ρόκαβλον, αλλά από τον τρόπο που διαχειρίζονται μοντ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΕΣ τα μουσικά φόρουμ (βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Καταντάει να είναι πολύ πιο ενδιαφέρον το -σχεδόν αδιάφορο- οφφτόπικ, κάτι που για να το καταπολεμήσουμε, βαράμε μπαν και βρίζουμε το οφφτόπικ. Πάλι. Φαύλος κύκλος και για όλα ευθύνεται το ΚΑΚΟ (κατά τη γνώμη μου ε) μουσικό φόρουμ. Θα με πείτε εμπαθή και τα λοιπά, αλλά δεκάρα δε δίνω, γιατί έχω δίκιο:!: Αν δε με ένοιαζε ας πούμε το φόρουμ σα ΦΟΡΟΥΜ γενικά, δε θα έμπαινα. Σας πρόλαβα την ατάκα και σας την έσπασα, σόρρυ:!: Ας προσπαθήσουμε όλοι, για ένα καλύτερο σάιτ!!!

E σαφώς αν μπαίνει ο καθένας μόνο για το οφφ τόπικ και όποτε βαριέται γράφει το μακρύ του και το κοντό του για τους μεταλλικα και τους λινκιν παρκ, που να ανέβει το επίπεδο.

Και στην τελική να πούμε ξέρω γω φιλαράκο αν δε σου αρέσει το φόρουμ γιατί μπαινεις. Ουγκ. (και να μας προλάβεις δεν τη γλυτώνεις)

Εγώ πάντως περιμένω τον δατς με ανοιχτές αγκάλες

Για το bold, ειλικρινά το πιστεύεις? Αν όχι, ανακάλεσε το. Δηλαδή έλεος, να καθόμαστε και να κλειδώνουμε το “το ΤΟΠΙΚ σου φίλε χρήστη” για να σταματήσουν τα κουτσομπολιά, να εκφράζουν τόσοι χρήστες τη δυσαρέσκεια τους για αυτό (και εσύ μαζί) και να έρχεσαι να μας κατηγορήσεις πως κυνηγάμε τα κουτσομπολιά και έχουμε το οφ τόπικ ως μέσο για να βγάζουμε τα απωθημένα μας…

Για τη 2η παράγραφο, τι διαφορετικό θα ήθελες στα μουσικά τόπικ για να σου είναι πιο ενδιαφέροντα; Δεκτές όλες οι προτάσεις. Με ενδιαφέρει να μάθω την άποψη σου…

Δεν ξέρω για σενα κάρβου, αλλά εγώ πραγματικά ηδονίζομαι να κάνω μπανς. Ώρες-ωρες πιστεύω ότι μόνο γι’ αυτό ζω.

  1. Μάνο, βλακειούλες ε. Μου άρεσε το Ρόκινγκ, ακόμα μου αρέσει, απλά το να πέφτουν ΠΛΕΟΝ τόσα μπαν, πόντοι κλπ, μήπως δείχνει πως δεν είναι μόνο ο γυαλός στραβός;
  2. Κάρβου, ξέρεις. Ξέρω. Ξέρουμε. Δε θέλετε να βγουν παραέξω, μην επιμένουμε σε αυτό γιατί θα γίνει κανάς παγκόσμιος και να δω ποιος θα μας κρατάει μετά. Αλλά μη μου κάνεις και τον Κινέζο (περί προσωπικών προβλημάτων ε). Για να αλλάξει τι να σου πω, ο Μ.Α. θα μπορούσε να πει κάτι, αλλά ξέρεις τι ρε μάγκα; Όταν ας πούμε ανοίγουν 100 μέιντεν τόπικ καθημερινά, όταν κάνουν αυτό που λέει ο Μάνος (θα γράψουμε για Λίνκιπαρκ και μετά οφφτόπικ), και όταν γενικά δεν υπάρχει κάποια δομή/κανόνας του στυλ "από εδώ και πέρα στο φόρουμ κυκλοφορίες θα γράφουμε ΜΟΝΟ για το δίσκο, περιληπτικά κλπ - κάτι που δεν έκανα εγώ στο τόπικ του Μαλακιάν ας πούμε, τράβα δες το, εγω αυτό το θεωρώ σιχαμένο. Ναι, αυτό που έκανα κει.

Ε κάπως έτσι. Μην λέμε μόνο το οφφτόπικ μη ποιοτικό, όταν υπάρχουν προβλήματα από τη ρίζα. Το ξέρετε ότι δεν τα λέω από κακία, ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΤΕ ότι ξέρετε πως τα λέω με κακία, τι να κάνω εγώ. Από την αρχή εδώ ήμουν και έχω γίνει ο μαλάκας της υπόθεσης και ο αποδιοπομπαίος τράγος για τα δεινά σας.

Έντιτ: Κάποτε έγραφα πολύ στο μουσικό φόρουμ. Δεν έχω χάσει την όρεξή μου. Βγάλε συμπέρασμα.

ναι, αλλά δε χρειαζόμαστε το off-topic για να τα ρίχνουμε :stuck_out_tongue:

Πότε επιστρέφει ο άρχων των μπαν?

Από πάνω σου είναι ;ρ

Ενδιαφέρουσα ιδέα. Και εγώ έχω γράψει κατά το παρελθόν πως τουλάχιστον το 1ο ποστ για ένα δίσκο πρέπει να είναι μίνι review του δίσκου. Έστω και copy paste η κριτική κάποιου άλλου που μας άρεσε…